Jump to content
IGNORED

Cool Perspic


Buck Naked

Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    35

  • yolo

    22

  • msmodesty

    18

  • Mp40

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

psssssst, pa moramo da glumimo neku ravnopravnost, a ne kao ovi protiv kojih se borimo, sto su ravnopravni samo kada su na istim, cedjena limeta, talasnim duzinama.

Edited by vin
Link to comment

da li ovo moze za cool perspic? pokvarila se vrata od frizidera, ja nisam primetila, otisla na put i kad sam se vratila odvalila ovo iz frizidera (omeksati ivice fenom za kosu). ovo je jedno 25% zapremine celog frizidera.IMG_2555.jpg

Link to comment
Ih, ja se samopostavijo za komadanta™ jos na pocetku!
onomad sam popila po nosu, pojela govno (kako bas prikladno pade ovde, da se obozavaoci wc sholje obraduju) sto sam ti obrisala kritiku onog velikog sefa sad znam za jadac te tako - bujrum komunisti i antikapitalisti i ini - posluzite se topikom bez moderacije
Link to comment

Auuu, fajt! Let's keep this zabavno. A i na redovnom perspiku se svi medjusobno prozivaju, neka ima toga i ovdi, meni ne smeta. snob (to empejevljevo me pogodilo ko nož u testis)

Edited by Buck Naked
Link to comment
Auuu, fajt! Let's keep this zabavno.
nije bas zgodno da budes toliko opsusten, bache, zar ne primecujes da si izabran da prvi budes na tapetu. kad slomimo gazdu- friziderca, onda je lako srusiti ostatak. posle prelazimo na klozet druzenje da se prepoznajemo toalet papiru. neko ima perfex, neko ima dizajniran, a neko roze listice. ali, otom potom. Edited by vin
Link to comment
ma foliraju se ovi proleteri. kao nemaju nista u frizideru, a jedu po kafanama i porucuju hranu.
da, ali narucujemo samo preko onih soc servisa, gde se ovi predstavljaju kao picerija "firenca", a u stvari zena pravi hranu u kujni u svom stanu, a cale i sin dostavljaju. Edited by kojot
Link to comment
da, ali narucujemo samo preko onih soc servisa, gde se ovi predstavljaju kao picerija "firenca", a u stvari zena pravi hranu u kujni u svom stanu, a cale i sin dostavljaju.
jos gore! izrabljujete jadnu zenu da vam pece pice u maloj kuhinji! znas ti kao je to na ovu vrucinu? Edited by paculla
Link to comment
jos gore! izrabljujete jadnu zenu da vam pece pice u maloj kuhinji! znas ti kao je to ona ovu vrucinu?
narucujemo samo hladne sendvice. uostalom, pomazemo zeni da prezivi.
Link to comment
manje priče, više fotki! uzgred, bad musicov uradak niko da prokomentariše.
Tjah... mačor je odličan, zanimljive nalepnice, to je lepo i rokenro i narocki, ali unutrašnjos ne videh... da se opet dotaknemo fekalija na ovom topiku, čini-mi-se-ista Speedbugy nalepnica kao i na bedmjuzik pridržderu se pojavljuje u 1 pisoaru na The Briefs "The Greatest Story Ever Told" DVDu.Buck, šta se snebivaš, bar budi snob od početka i jako do samog kraja. A i jalov vam brate taj sukob, nategnut baš... i ti i vin ste mi malo "piškiću/kakiću", nikako da se odlučite. Džaba...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...