Jump to content
IGNORED

Cool Perspic


Buck Naked

Recommended Posts

Ja se plašim ljudi koji imaju uvek čist, uredan i opskrbljen frižider.U mom stoji gomila nečega u pozadini, okovano večnim ledom. Nazirem neki pasulj u konzervi, margarin star bar 5 godina, vintage otvoreni Tomatino, nešto u smotuljku papira iz Maxija (verovatno nešto suhomesnato), i još nekoliko stvari čiji oblik odavde ne odaje šta su.Od poluživih stvari, ima otvoreno pakovanje tortilja, par načetih Famisovih pašteta, puter, deo goveđe kobaje, majonez, nešto gnjilo od povrća/voća u fiokama, načeta flaša Merloa, kesa sa belim kukuruznim brašnom, voda i... to je to.
a pivo angry.gif ili barem neki alkohol
Link to comment
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    35

  • yolo

    22

  • msmodesty

    18

  • Mp40

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja sam od ovih scary folks sto imaju uvek uredan frizider. ne gajim micelijume po njemu, bacam sve cim mu istekne rok (ako ga prethodno ne pojedemo) i tako to. jednom recju - dressed to kill (the food).redovno opskrbljivanje je vec druga stvar.

Link to comment

e a koliko mi tek ide na zivce to OCD bacanje svega cemu istekne rok pre prethodne provere stanja i da li je uopste nesto sto podleze kvarenju. OK meso jaja i ostalo sto je opasno, ali zacini i razne gluposti koji mogu 10 godina da stoje bez ikakve opasnosti. s obzirom da delim frizider (pored ostalog) sa osobom takvih afiniteta, ustanovio sam praksu da sa posebno bitnih namirnica ciji odlazak u kontejner ne bih tako lako prezalio, obavezno brisem expiry date.

Link to comment
e a koliko mi tek ide na zivce to OCD bacanje svega cemu istekne rok pre prethodne provere stanja i da li je uopste nesto sto podleze kvarenju. OK meso jaja i ostalo sto je opasno, ali zacini i razne gluposti koji mogu 10 godina da stoje bez ikakve opasnosti. s obzirom da delim frizider (pored ostalog) sa osobom takvih afiniteta, ustanovio sam praksu da sa posebno bitnih namirnica ciji odlazak u kontejner ne bih tako lako prezalio, obavezno brisem expiry date.
:o
Link to comment
e a koliko mi tek ide na zivce to OCD bacanje svega cemu istekne rok pre prethodne provere stanja i da li je uopste nesto sto podleze kvarenju. OK meso jaja i ostalo sto je opasno, ali zacini i razne gluposti koji mogu 10 godina da stoje bez ikakve opasnosti. s obzirom da delim frizider (pored ostalog) sa osobom takvih afiniteta, ustanovio sam praksu da sa posebno bitnih namirnica ciji odlazak u kontejner ne bih tako lako prezalio, obavezno brisem expiry date.
pazi kad mi zacini nisu pali na pamet. pricam o namirnicama... ono, jogurt, puter, meso itd.medjutim, vrlo je verovatno da ni zacine ne bih cuvala 10 godina.jednostavno, svet se deli na bacace (uglavnom zene), i sakupljace (uglavnom muskarce).i jedini i drugi su uglavnom bezopasni.sem u kombinaciji. :lol:
Link to comment

Pokusaji bogatasa Gazze da se pred kuhinjskim revolucionarnim sudom opere navodnim jedenjem pokvarenih prehrambenih artikala je provaljen i to ce mu biti uzeto kao otezavajuca okolnost. Morace da gleda dok mu proleteri pustose onaj svemirski brog u kom i macke tamnici!Drugarice Slepa i Drugarice Mei, vi ste pravi primer narodnog frizidera! Drugarica Mei je dokazala da se moze biti friziderski proleter cak i u jednoj od najrazvijenijih zemalja sveta. A ne ko neke tamo, necemo ih sad imenovati (Msmodesty!), sto su, cim su presle granicu, bacile majcino peceno pile u foliji i kupile femsi trouglasti sendvic na benzinskoj pumpi!Crni Ilija krece po kuhinjama!

Link to comment
Pokusaji bogatasa Gazze da se pred kuhinjskim revolucionarnim sudom opere navodnim jedenjem pokvarenih prehrambenih artikala je provaljen i to ce mu biti uzeto kao otezavajuca okolnost. Morace da gleda dok mu proleteri pustose onaj svemirski brog u kom i macke tamnici!
molim vas, budjavih ali ne i pokvarenih!ovaj sud ne priznajem! pucajte u moj simens frizider, ja i dalje jedem!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...