Jump to content
IGNORED

Cool Perspic


Buck Naked

Recommended Posts

post-1137-1252948611.jpgmalo više pića nego ića ali sta da se radi kad se pretežno jede van kuce.......
GOspodji pomiluj!Pa, sad narocki sud mora da pretumbava listu za likvidaciju jer si uleteo na celo! Strasno. Ti zivis u Maxiju!Allegra, ja bih gledo tvoje... Mada osecam da si na strani nas nemacha? Ne zbog materijalne sitovacije vec zbog boljenja peniza...
Link to comment
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    35

  • yolo

    22

  • msmodesty

    18

  • Mp40

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

evo i ja, miljenica ladnog zida, da okacim svoj frizider kad sam vec isla da kupim nesto da ima.post-906-1254588106.jpginace, kod mene nedeljama u frizideru bivaju samo sporedne namirnice tipa senfovi, dresinzi, itd.post-906-1254588128.jpgpod poklopcem su ostaci home made cvekle (ne mogu bez nje) a u foliji je dinjica.dole u fijoci su samo paradajzi, jabuke, limuni i tako.molim da se primeti tegla ajvara sto mi je pre dve nedelje doneta iz beograda.

Link to comment
  • 2 weeks later...

arhivski bosh iz 1969 koji se cuje kao traktor i njegov bogati sadrzaj s obizorom kako moze da bude prazandsc03721l.th.jpgdsc03722.th.jpgmnogo sam glup i ne znam zasto su ovako male fotke

Edited by Pontijak
Link to comment
arhivski bosh iz 1969 koji se cuje kao traktor i njegov bogati sadrzaj s obizorom kako moze da bude prazandsc03721l.th.jpgdsc03722.th.jpgmnogo sam glup i ne znam zasto su ovako male fotke
mali ti je frizider :lol:
Link to comment
mali ti je frizider :lol:
a ja se jos cudim kako jedini ja nadjem ove bombice jogurta i mleka koje mi zauzmu mesto u frizideru :o @Buckto je neki svapski pelinkovac kome nikako da zapamtim ime jer ne znam nemacki, ukus lici na jagerov ali je jeftiniji + dobijes i casu kada kupis flasu :lol: nezgodno je sto sam ga popio za 2 dana, fuj alkoholizam u najavi, zato se i ustrucavam da drzim alkohol u kuci jer nemam mere :(hahaaa, omiljena kutija mi je ova zuta koju koristim za maslinke, ima preko 20 godina :lol: a te za sir, to dobio od drugarice koja dobila gomilu takvih kada je organizovala neke ankete za nekog pa delila svim znanim i neznanim da se otarasi zilion kutijaposto je topik oziveo ocekujmo nove poglede na nove friziderske utrobe
Link to comment

Ja bih mogao ladno da okačim audio zapis, vintage frižider mi ovih nekoliko dana ispušta zvuke vrlo visokih frekvencija. Preksinoć sam morao da ga ugasim da bih zaspao. Moram da trčim da kupujem novi, pod hitno, dok ne poludimo svi na gajbi.

Link to comment
Ja bih mogao ladno da okačim audio zapis, vintage frižider mi ovih nekoliko dana ispušta zvuke vrlo visokih frekvencija. Preksinoć sam morao da ga ugasim da bih zaspao. Moram da trčim da kupujem novi, pod hitno, dok ne poludimo svi na gajbi.
od tog starog napravis oscilator, nabudzis koju pedalu na njega, odneses u bigz i imate novog clana benda zaduzite ga da vam pravi uvode u pesme
Link to comment

To ti nije loša ideja. Velika kutija, može svašta da stane u nju, nabudžim potove da mu menjaju frekvencije pištanja i volume, a mogu da ubacim još nešto, da ima i fuzz. I da, morao bih poseban kofer da napravim.

Link to comment

ne pitajte kako tek ostalo mi je neko parce dimljene ribe u kutiji, kutija se otvorila i ceo frizider zasmrdelaTip - nasula sam malo mlevene kafe u ciniju i stavila ciniju otvorenu u fizider. i sad vise ne smrdi!

Link to comment
Tip - nasula sam malo mlevene kafe u ciniju i stavila ciniju otvorenu u fizider. i sad vise ne smrdi!
Znači i kafa radi posao? :o Do sad za to rabila samo sodu bikarbonu, ali samo preventivno (nikad ništa nije stiglo da odleži u mom frižideru ^_^ ).
Link to comment
Znači i kafa radi posao? :o Do sad za to rabila samo sodu bikarbonu, ali samo preventivno (nikad ništa nije stiglo da odleži u mom frižideru ^_^ ).
radi kao bogjako sam ponosna na izum!:D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...