Jump to content
IGNORED

Cool Perspic


Buck Naked

Recommended Posts

posle prelazimo na klozet druzenje da se prepoznajemo toalet papiru. neko ima perfex, neko ima dizajniran, a neko roze listice. ali, otom potom.
zewa forever! plus 10 dinara od svake rolne ide za pomoc sigurnoj kuci, samo da znate!
uzgred, bad musicov uradak niko da prokomentariše.
macor mu je nestandardne velicine. tamo gde su ljubimci gladni, gladni su i domacini, ergo frizider je prazan!
Link to comment
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    35

  • yolo

    22

  • msmodesty

    18

  • Mp40

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

mirovne mge snage- odstupite!procitaj detaljno ceo topic i videces da sam ja sve vreme u kakicu fazonu.
Koje crne mirovne snage? Ja došo da vas sve napanem, tj ovaj kvazi "klasni sukob".A i ne moram da čitam ceo topik da bih znao da si "sve vreme u kakicu fazonu". :D
Link to comment
Buck, šta se snebivaš, bar budi snob od početka i jako do samog kraja.
I came from Whirlpool and had a thirst for lime juiceI studied tentacles at Yoyogi's College,that's where MP40,caught my eye.I told him that my Balans was loadedHe said "In that case I'll have a yogurt and vaginal bacteria."And I said "Fine."and in thirty seconds time I said,"I want to eat like common people,I want to do whatever common people do,I want to sleep with common people,I want to sleep with common people,like you." Edited by Buck Naked
Link to comment
Drugarice Slepa i Drugarice Mei, vi ste pravi primer narodnog frizidera! Drugarica Mei je dokazala da se moze biti friziderski proleter cak i u jednoj od najrazvijenijih zemalja sveta.
samo da se zabelezi, nemam ni foto-aparat, nego samo morala komp da stavljam u frizider ne bih li slikala pojedine delove -_- nego, da li je neko imao neku neuobicajenu havariju sa friziderom ili sastojcima u njemu?kod mene se jednom cula jaka eksplozija. otrcah u kuhinju, sta-gde, otvaram frizider, sve izgleda normalno.otvorim frizer- kad tamo: eksplodirala staklena flasa sa kiselom vodom :D .bilo je tu milion komadica stakla, izduzenih, iglicastog oblika, zalepljenih za led, rasutih po obodu frizera, ufffff.
Link to comment

zaključavaj, dok još neko nije okačio frižider s reklame.smučili ste mi se s proseravanjem, ovaj živkin natruleo zamrzivač s jorganom mi dođe kao dah života.

Edited by Gonzo
Link to comment

au bre, ko filmovi crnog talasa al u boji - zika (zivana) pavlovic!u ovakvom bi sanducaru danas spavao dzimi barka, da je ziv

Edited by gazza1
Link to comment
znaš ti kad su bile sankcije!!!
Nije mi se iz prve ucitala treca fotka, i onako gledam i kontam kakav je sad ovo objekat...Bombardovanje, mini skloniste (i jorgan) za jednu osobu, takve stvari tipujemEh dobri stari sarkofazi za zimnicu :wub:
Link to comment

uh, ima neceg totalno egzibicionistickog u ovome :blush: :wub:al meni su vise mraaak likovi koji nemaju nista u fridzu. em ne odaju intimu, em ne trose svojih ruku rad da bi jeli (ili ne jedu, u sta ne verujem). mi kuvamo rado i cesto, i zna da bude sareno unutra. ipak krenimo od spoljasnjosti:drvena vrata; kurac magneti. vratanca ispod su zamrzivac. DSCN1674.jpgvrata iznutra:DSCN1676.jpgveci deo ovoga smo pojeli poslednjih dana:DSCN1678.jpgi, moj daleko omiljeni deo kuhinje, suva hrana van fridza:DSCN1677.jpgrazlog sto je ovako uredjen je sto imamo puzeve golace. da, da, puzeve golace. neko ima bubasvabe, neko miseve, mi golace. dodju nocu, razbalave se po kuhinji i pred jutro se povuku. nakon sto su nam grickali spagete, odlucili smo da sve sto im je privlacno mora da ide u staklene tegle.

Link to comment

pre koju godinu je der spiegel trazio od porodica u razlicitim zemljama da naprave procenu svoje mesecne potrosnje hrane. zatim su tu hranu kupili, izlozili, i slikali se sa istom. evo rezultata:amerika1amerika2.jpgamerika 1amerika.jpgekvador1ekvador.jpgitalija1italija.jpgkuvajt1kuvajt.jpgnemacka1nemacka.jpgjapan1japan.jpg

Link to comment

znaci parapsihopatologija u svom krajnjem izdanju - vrtim svoj foto album na kompu i trazim iste ove slike koje sam uslikao pre mesec dana u frankfurtu na izlozbi posvecenoj kulturi ishrane u njihovom (btw fantasticnom) muzeju telekomunikacija.... bravo betty :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...