Jump to content
IGNORED

Cool Perspic


Buck Naked

Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    35

  • yolo

    22

  • msmodesty

    18

  • Mp40

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

nego, ljudi sve je okej dok slikate frizider, ili se slikate sa friziderom, ili ste na fotkama na frizideru, kazem sve je kul, dok niste U frizideru. ili? hmm.. IVIC!!!!
Molim? ;) nemackaiaustrijaavgust2p.jpg
Link to comment
u pitanju je bila relacija! da to govori više! niko nije rekao da to govori mnogo..
Ma dobro, ja sam se samo nadovezao zbog hattorijeve i mpove zajebancije glede chistih i punih frizhidera.Sve mozhe da se montira. Kako perspic tako i coolpic ili pak bilo koja druga, pogotovu ako je po izboru vlasnika...
Link to comment
ja sam pitala mamu, kada sam bila mala, da li kakimo meso. mama mi je valjda objasnila da kakimo i druge namirnice, i sve ono sa vitaminima koje ne iskakimo (kako se vec testvari objasnjavaju maloj deci), pa me je pitala zasto sam mislila da kakimo samo meso, a ja sam rekla- zato sto je braon boje.
ovo se zove COOL PERSPIC sto uopste ne iskljucuje da se otvori i WC sholja perspic sa sve kontempljiranjima o sranju i govnima koja jesu jedan dragocen materijal sto se vise aktivnosti ticene sporimcaksamo ovde moram da vodim racuna da se drzimo temene dobijam ja 10e zadzabe
Link to comment

@ gazza, ove dve iz Luvra što se pipaju za bradavicu imam i ja! neće valjati, stvarno idem spavat..ali, prvo popiti Balans!

Edited by Buck Naked
Link to comment
Pa nema šta da se vidi; ono šta je valjalo se pojelo, a tu je ostalo ono šta neće niko da jede :lol:Pored toga se hladi piće i sladoled.
kupi gospoji bolji fotoaparat i neka "nadje drazu".
Link to comment
Ja se plašim ljudi koji imaju uvek čist, uredan i opskrbljen frižider.U mom stoji gomila nečega u pozadini, okovano večnim ledom. Nazirem neki pasulj u konzervi, margarin star bar 5 godina, vintage otvoreni Tomatino, nešto u smotuljku papira iz Maxija (verovatno nešto suhomesnato), i još nekoliko stvari čiji oblik odavde ne odaje šta su.Od poluživih stvari, ima otvoreno pakovanje tortilja, par načetih Famisovih pašteta, puter, deo goveđe kobaje, majonez, nešto gnjilo od povrća/voća u fiokama, načeta flaša Merloa, kesa sa belim kukuruznim brašnom, voda i... to je to.
tek sad videh ovaj biser.sad mogu da priznam da najvece bracne svadje sa zenom imam oko toga sto ne mogu da joj objasnim da to sto se na necemu nahvatala budj nije razlog da se to odmah baci! recimo ajvar, kada smo pomislim koliko mi je divnog ajvara bacila, joooj. ili domaceg dzema od sljiva.ja kukuruzno brasno drzim u zamrzivacu! manje smrdi :))
Link to comment
to je sad moderno.kad mogu slike na stolovima sto se svako malo menjaju,mogu i viler i konji na pojilu.
A možda je frižider vezan za ekser da ga neko ne odnese? :unsure:Vidiš da se radi o collectors itemu... Edited by Razzmatazz
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...