August 24, 2025Aug 24 Uspeh je i doci do original tona, sa nase tekme Edited August 24, 2025Aug 24 by villiem
August 27, 2025Aug 27 On 24. 8. 2025. at 22:17, Zico said:Nisam ranije imao Arene, pa ne znam da li je oduvek tako, ali evo sad posle utakmice Radnički Niš-Partizan na programu je Oviedo-Real. Uključuju se tek u nekom petom minutu na Oviedo-Real, iako je Partizan završio na vreme, ali prvo su išle izjave trenera, pa reklame, pa opet reklame....Jedino na PL kanalu nemaš nikakve prekide, ali su govnari sa Arene vratili srpske komentatore umesto Engleza.
September 4, 2025Sep 4 van_basten na RTV forumu:Nabudžili su 16 kanala [Arena sporta] i opet danas ne prenose dve od osam utakmica kvalifikacija za sp. Ali zato u to vreme puštaju snimak turskog košarkarkaškog plej ofa od pre 4 meseca. Naravno na hrvatskom sport klubu na 11 kanala idu sve utakmice. Plus i osam mečeva afričkih kvalifikacija, dok na areni prenose samo jedan.
September 4, 2025Sep 4 Za paprenu cenu koju naplaćuju morali bi imati.Ovo što čovek piše je ozbiljan blam za firmu koja se toliko upinjala da uspostavi monopol nad sportskim prenosima. Edited September 4, 2025Sep 4 by vememah
September 4, 2025Sep 4 2 hours ago, vememah said:van_basten na RTV forumu:nešto nije u redu ovde, prenosili su dve samo u ova dva ranija termina, a stoji da prenose još 4 večeras
September 4, 2025Sep 4 Ja tek sad vidim da su uveli Arena Premium 4 i 5, koje ja ne SBBu nemam (tj. imam ali su onemogućene) gde prenose kvalifikacije za svetsko... Znao sam da će kad tad to da urade i traže još para...
September 4, 2025Sep 4 2 hours ago, levi said:nešto nije u redu ovde, prenosili su dve samo u ova dva ranija termina, a stoji da prenose još 4 večerasTo je i rečeno valjda? Od osam utakmica ne prenose dve, tj. prenose šest.Hvala bogu da nemaju prava na US Open, tek bi to bilo rasulo.
September 13, 2025Sep 13 izgleda da su nasledili od SK i prava za prenose turnira u golfu, jedino što ne znaju gde će s tim pa ga pustili na kanalu ArenaTenis ¯\_(ツ)_/¯
September 20, 2025Sep 20 Novi Arena kanali nemaju dozvolu za emitovanje ni u jednoj državi, tvrdi crnogorski regulator AMU, koji je zabranio Telemachu da ih distribuira, o šta se ovi zasad oglušuju.https://amu.me/wp-content/uploads/2025/09/UP-I-04-043-25-231-2-Upozorenje-EON.pdfhttps://amu.me/wp-content/uploads/2025/09/UP-I-04-043-25-232-2-Upozorenje-EON-Sat.pdf Edited September 20, 2025Sep 20 by vememah
October 7, 2025Oct 7 Ja sam Sport Klub dosta kritikovao zbog nekih novinara ali Arena je sramota kakve komentatore imaju. Što je najgore sada kada nema konkurencije mogu da budu još gori jer nemamo više izbora.
October 16, 2025Oct 16 Naredni, treći najveći gubitaš u zemlji, prošle godine bila je firma Arena čenels grupa. U pitanju je firma u stopostotnom vlasništvu Telekoma Srbija. Kako se može videti iz finansijskih izveštaja, u 2024. godini Arena je ostvarila neto gubitak u iznosu od oko 111 miliona evra, što je povećanje u odnosu na 2023, kada je gubitak iznosio 67 miliona. To je povećanje gubitka od čak oko 65 odsto.N1 Info RSKontinental, Železara i Telekomova Arena najveći gubitaši...Kontinental Automotiv Srbija, Železara Smederevo i Telekomova Arena čenels grupa bili su najveći gubitaši u Srbiji u 2024. godini, pokazuje izveštaj APR.
October 18, 2025Oct 18 Sad je pored jebene Ecovizije čije bih aktere pekao na tihoj vatri tu i ona jebena reklama sa "Lepim". U svakom reklamnom bloku. Mržnja kao takva.
October 21, 2025Oct 21 Zaposlilo Dejana Tomaševića kao voditelja, mogu i da mu daju da konentariše, ne bi bio gori bar od polovine komentatora.
Create an account or sign in to comment