April 25, 20251 yr Erceg je mnogo "uložio" u "moto-sport" nisam ni očekivao da će fa odustane od komentarisanja F1 i motogp.A ovo što pričate "mogao je na portale ovamo onamo", pottali UM su bukvalno pred gašenjem tamo nema leba.A to "otišao je kod ovih koji su mu oteli", on nije bio vlasnik. A i ovi što su kupili, ne bi kupili da neko to nije prodavao.A Viško. Pa on je u boljoj poziciji jer je imao udeo u SK tako da je prodajom dooobro zaradio i ima poziciju da čeka. I verujte on prvi svakako ne zamera ni Ercegu, ni Paji ni Žuletu koji su prešli na AS.Isto ako jabzameram njima, jednako mogu da zamerim sebi što plaćam kablovskog operatera...
April 27, 20251 yr evo ga Srki opozicionar već u Španiji na moto trkama sa lica mestaza 10 godina Šolak ga nije poslao ni do Hungaroringa 😔 Edited April 27, 20251 yr by levi
April 27, 20251 yr sarajevski al-klasiko na areni10 sa lokalnim bh komentatorima Edited April 27, 20251 yr by levi
May 4, 20251 yr Author On 27. 4. 2025. at 13:40, levi said:evo ga Srki opozicionar već u Španiji na moto trkama sa lica mestaza 10 godina Šolak ga nije poslao ni do Hungaroringa 😔Čovek juče bez blama zapevao Money Money od Abba kad su pričali o obnovi ugovora sa Majamijem do 2041. i rotaciji Spa
May 28, 20251 yr na areni se ladno celo prvo poluvreme cuo samo jedan komentator iako ih je bilo dvoje
May 31, 20251 yr On 26. 4. 2025. at 1:32, Frank Pembleton said:Isto ako jabzameram njima, jednako mogu da zamerim sebi što plaćam kablovskog operatera...pravo da ti kažem, usraću se od "ulaganja" u motosport.sve se bojim da on tamo neće komentarisati i nfl, iako je u nfl sport uložio i o tom sportu zna manje od venoma ili freaka. to jest nema blage veze. a kontam da ni o formulama ne zna mnogo više.tako da ono, pušti me priča o "ulaganju" i neodustajanju. puna srbija ljudi koji su ceo život uložili da budu profesori istorije ili biologije, ali će dobiti otkaz jer su u obustavi i preći će da budu frizerke i da rade nokte ili će ugrađivati klime, ali treba imati razumevanje za jebanog Ercega i ne treba mu zamerati!? kad naši uskoro pobjede na izborima nadam se da će on komentarisanju motosporta najbliže prići ako mu daju u luna parku da proglašava pobednika za besplatnu vožnju na onim autićima što se sudaraju
May 31, 20251 yr kakvi dunsteri, nisu sinhronizovali ton i sliku, pa je ovaj dreknuo gooool kad je due zavrnuo ka hakomiju koji je dao golostavljam minimum šanse da je do provajderaenije do provajdera, na cro areni su sinhronizovali ton & sliku Edited May 31, 20251 yr by kud u maglu Simoviću
May 31, 20251 yr 3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:kakvi dunsteri, nisu sinhronizovali ton i sliku, pa je ovaj dreknuo gooool kad je due zavrnuo ka hakomiju koji je dao golostavljam minimum šanse da je do provajderaenije do provajdera, na cro areni su sinhronizovali ton & slikuhttps://www.datavideo.com/ap/product/AD-10
May 31, 20251 yr ni znanja, ni iskustvavažno da su ih sve upradili kao da idu na maturu, odela i maramice istog dezena da vire iz džepa video vašar
June 4, 20251 yr Koliko prezirem ove raspale ološe. Nakon iživljavanja sa tenisom, na red je došla odbojka. Danas počela Liga nacije, utakmice koje uredno stoje u najavi programa naravno nisu prenošene, umesto njih idu 15. reprize koječega. Crknite.
June 5, 20251 yr Nije da bih gledao, ali moram da konstatujem da Arena nema emisiju pred finale ABA lige.
Create an account or sign in to comment