February 8Feb 8 On je očigledno znao da se nešto sprema i jasno mu je bilo...Pre par nedelja ga sretnem u redu za lift pošto radimo u istoj zgradi, i krenemo sa uobičajenom zajebancijom oko "Udvajanje" podkasta i on odjednom "...ovo više nema smisla ovo tovarenje oko gluposti, sad u prenosima da baš svaku reč merim... Ma jebeš ti ovo..."I onda muk...
February 8Feb 8 za Bosnu i Hercegovinu. U ovim momentima radi prenos Bosne i Ilirije za teritoriju BiH.Videćemo da li je zaista sklonjen sa NBA i EL kako je pisao Tegeltija ali otkaz ni jednog trenutka nije bio opcija.#kkcz #Kkphttps://x.com/zicer_portal/status/2020222990051414453https://x.com/zicer_portal/status/2020262315653022062 Edited February 8Feb 8 by vememah
February 8Feb 8 ja sam tek ovih dana iz komentara na tviteru i forumu shvatio da njega kreteni dozivljavaju kao nekog ko nije objektivan kad je zvezda u pitanjumozda da se donese zakon da svi imaju o zvezdi govoriti iskljucivo i uvek u superlativima
February 8Feb 8 https://moravainfo.rs/blamaza-godine-na-areni-sport-zaboravili-da-se-utakmica-borac-kluz-igra-u-cacku/
February 8Feb 8 2 minutes ago, Peter Fan said:Arena je u (para)drzavnim rukama?državnim, Telekom Srbija
February 8Feb 8 2 hours ago, pbg12345 said:https://moravainfo.rs/blamaza-godine-na-areni-sport-zaboravili-da-se-utakmica-borac-kluz-igra-u-cacku/sreća te je ivanjica blizu
February 8Feb 8 Author Svako ko potpiše ugovor sa Arenom automatski pristaje i na njihova pravila igre, tako da ne žalim nijednog koji se bude našao na ledu u nekom trenutku jer je nekad negde rekao nešto što je no-no. Isto važi i za Edina ako su spekulacije tačne. Ni veće buke ni manjeg qrca kada je ova tematika u pitanju, jedan od milion komentatorčića.
February 8Feb 8 3 hours ago, pbg12345 said:https://moravainfo.rs/blamaza-godine-na-areni-sport-zaboravili-da-se-utakmica-borac-kluz-igra-u-cacku/Još je maglila kamera, pa se u prenosu vidi kako kamerman krpicom briše objektiv.
February 8Feb 8 3 hours ago, pbg12345 said:https://moravainfo.rs/blamaza-godine-na-areni-sport-zaboravili-da-se-utakmica-borac-kluz-igra-u-cacku/Sad sam vratio da pogledam. Definitivno se čini da je prenos realizovan navrat-nanos, uključili su se sa 14 minuta kašnjenja i stvarno jeste samo jedna kamera bila korišćena. Pritom je i komentar išao iz BG studija.Štaviše, na početku je slika bila baš musava, objektiv nije bio čist pa ga je kamerman nešto kasnije obrisao.Uz to u satnici je stvarno stajalo da je Kluž domaćin, tako da i to ide u prilog tezi iz teksta da su zaboravili da je Borac domaćin.Ovo crno preko pola ekrana je ruka koja briše krpicom objektiv. Edited February 8Feb 8 by vememah
February 8Feb 8 1 hour ago, vememah said:Sad sam vratio da pogledam. Definitivno se čini da je prenos realizovan navrat-nanos, uključili su se sa 14 minuta kašnjenja i stvarno jeste samo jedna kamera bila korišćena. Pritom je i komentar išao iz BG studija.Štaviše, na početku je slika bila baš musava, objektiv nije bio čist pa ga je kamerman nešto kasnije obrisao.Uz to u satnici je stvarno stajalo da je Kluž domaćin, tako da i to ide u prilog tezi iz teksta da su zaboravili da je Borac domaćin.Ovo crno preko pola ekrana je ruka koja briše krpicom objektiv.gledali smo uzivo i komentarisali
Create an account or sign in to comment