Jump to content
IGNORED

gps navigacija


Al-Khwarizmi

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    25

  • Yoyogi

    24

  • renne

    24

  • katamaran

    21

Mi smo na korak od potvrde Godvinovog zakona na jebenoj temi o jebenoj gps navigaciji :Hail:(četnici - nacisti, isti kurac)
PPP zakon... Svaka diskusija, ma na kojoj temi se uvek završi sa ČvP...
Link to comment
Mene je prošle godine kilava Nokia XM5800 sa narodnim Garminom uspešno provela nekim seoskim puteljcima po okolinii Rtnja i izvela me na autoput. A putevi su stvarno delovali kao da ih nema upisanih ni na vojnim topografskim kartama.Na Androidu sada imam Ndrive, ne deluje mi toliko dobar, gubi se i u gradu ponekad.
Ndrive je bezveze. za android je iGO daleko najbolje resenje.
Link to comment

Sve mislim da jojogi zatupa tezu da za svaku mapu mora da plati (ne da je "kupi na lokalnoj trafici") i da onda kad već kupuje mapu hoće čovek i gps pride (za te iste pare) i da ide tom logikom a za ovo povezivanje gps sa romingom i ostlaim stvarima to mora malo detaljnije da se "sagleda"!Šteta što je banovan, objasniće on nama kada se vrati :)A forumašu koji ide u NLako planira da koristi gps i posle puta onda mu je bolje da kupi Garmin i nauči kako se skidaju i nameštaju mape i isti (to je maksimum 5-6 dana jebavanja, kad jednom uklavirš kako to "radi" nećeš imati problema) Mana je to što je Garmin sam po sebi skup 200 jura pa naviše za neku nižu klasua opet ako planiraš da uključuješ navigaciju 2-3x godišnje, kupi neki "najeftiniji" i opet preko neta pogledaj kako se instaliraju "narodne" mape (to isto traje par dana) i završio si sa njim do sledećeg puta :)edit:koji god da uzimaš, gledaj da ima "wide" ekran :)

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Da li neko ima iskustva sa Becker navigacijama? Ovo mi je interesantno, 130-140 evra, instalirane mape 43 evropske zemlje i besplatno skidanje najsvežijih mapa sa sajta proizvođača 45 dana od dana registrovanja proizvoda... Valja li to štogod? (Zvanična prezentacija)

Link to comment

Dobra je, ali kao što rekoh koju stranu ranije, imaš na raspolaganju i ovu, koja takođe ima preinstalirane mape Evrope, a u Tehnomaniji košta koliko ta Becker u Gigatronu i radi veoma, veoma lepo. Takođe ima sve mape Evrope, koje mogu da se adpejtuju i slično. Razlika je što ova ima veći ekran od 5 inča. Ne kažem da je krucijalno, ali meni, recimo, znači.

Link to comment
Dobra je, ali kao što rekoh koju stranu ranije, imaš na raspolaganju i ovu, koja takođe ima preinstalirane mape Evrope, a u Tehnomaniji košta koliko ta Becker u Gigatronu i radi veoma, veoma lepo. Takođe ima sve mape Evrope, koje mogu da se adpejtuju i slično. Razlika je što ova ima veći ekran od 5 inča. Ne kažem da je krucijalno, ali meni, recimo, znači.
Da, ali kako se ponašaju u ro-mingu. Mislim, koji jeftinije šalje signale?
Link to comment
Jos jedan glas za iGo. Koje mape koristite?Meni se Contrast (naravno za srb) pokazala najpreciznija...
Contrastova je najpreciznija, tu priče nema. Za inostranstvo, konkretno za Grčku bila je dobra Epsilon mapa. Za NDrive - NT.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...