Jump to content
IGNORED

gps navigacija


Al-Khwarizmi

Recommended Posts

Hvala svima na pomoci i savetima, kupljen je Garmin Nuvi 200, polovan sa mapama Evrope.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    25

  • Yoyogi

    24

  • renne

    24

  • katamaran

    21

Zna li neko koliko je tesko da sam ubacim mape u Garmin 1350?Sve prihvatam, linkove za softver i mape, uputstva, bilo sta sto mi moze pomoci. Moze i na PM.Imam zapadnu Evropu, ali ne i Grcku, koja ocigledno ide posebno, a ide mi se na more uskoro, pa bih da azuriram to.

Link to comment

ne znam za konkretni model posto koristim zumo ali mislim da ti je najjednostavnije da skines poslednju verziju city navigatora, tj cele evrope (koje ima po torentima koliko hoces) i samo je iskopiras na karticu. moj garmin zumo je cita bez ikakvih problema.

Link to comment
  • 2 months later...

Jel ti imaš "baš" dart vejdera ili onog "dark sajantst*" koji liči na dart vejdera?I ako imaš "darta" i "homera" da li bio voljan da "proslediš/podeliš" iste sa drugima :)*ili već kako se zove

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Kakva je situacija sa ubacivanjem Garmina na symbian telefon? (Nokia x6)Po jutjubu vidim da moze ali me zanima da li je komplikovana instalacija i da li bi na bilo koji nacin smetala navigaciji koja dolazi sa telefonom? (ovi maps)Navodno bi konacno trebala da stigne detaljna mapa za Srbiju na Ovi maps ali bi mi zgodno bilo nesto dok cekam :)http://www.youtube.com/watch?v=RbKSYEpJwcg

Edited by katamaran
Link to comment

Na moju bivšu Nokiju N96 mi je trebalo 4 sata drndanja dok sam na skajp vezi imao lika koji je ekspert za to. Dakle, bilo je opasno akanje koliko se sećam, mada, sada je možda proces pojednostavljen, ne bih znao.Kada sam već ovde, možda neko zna odgovor na pitanje zašto mi Na androidu iGO my way poslednja verzija msm javlja grešku "karte nisu izolovane"? Kontam da ima neki konflikt oko mapa, i sl. Ali ubacio sam mape samo iz jednog "paketa", nisam ništa mixao i sl. Tačnije, po Srb radile ok, po Mađariji i Španiji no no. Morao ručno da podesim starting point pa radilo...

Link to comment
Na moju bivšu Nokiju N96 mi je trebalo 4 sata drndanja dok sam na skajp vezi imao lika koji je ekspert za to. Dakle, bilo je opasno akanje koliko se sećam, mada, sada je možda proces pojednostavljen, ne bih znao.
Nisam lenj da se drndam ako nadjem dovoljno dobar tutorijal :)Ne postoji opasnost da zeznem Ovi maps sa tim? Garmin radi potpuno nevezano kao bilo koja druga aplikacija?
Link to comment
Nisam lenj da se drndam ako nadjem dovoljno dobar tutorijal :)Ne postoji opasnost da zeznem Ovi maps sa tim? Garmin radi potpuno nevezano kao bilo koja druga aplikacija?
Nećeš ništa sjebati, nema veze ovi maps sa garminom.
Link to comment
Nećeš ništa sjebati, nema veze ovi maps sa garminom.
Hvala. Pretpostavio sam da je tako ali mi se ne rizikuje previse jer navodno detaljna mapa za Srbiju na ovi samo sto nije.
Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Nisam baš pratio topik, pa se izvinjavam ako je bilo. Neki dan skroz slučajno otkrijem da Google Maps (na iPhoneu) nema samo funkciju da ti pokaže gde si na mapi :D već i da radi navigaciju. 'Ladno to nisam provalio dosad. :isuse: Istina, možda i jeste nedavni novitet.Elem, Google Maps osvetlao obraz, mene je proveo kroz zamršene gradske ulice i raskrsnice sa po 8 ukrštenih ruta vrlo lepo. Čak ima i prijatan glas čovek, britanski engleski, fini neki čovek, došlo mi da se ispričamo. Na žalost, ignorisao je moje komentare i pitanja (tipa "a jel ovde ograničeno na 70 ili na 60"... možda u sledećoj verziji.)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...