Jump to content
IGNORED

gps navigacija


Al-Khwarizmi

Recommended Posts

Pa dobro imaš svakako utičnicu za trofaznu ispod pedale kvačila, to je makar standard. 

 

 

Na upaljač ide! :) Kupiš to i neki držač za mob i završiš posao za soma, dva dindži.

Link to comment
  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    25

  • Yoyogi

    24

  • renne

    24

  • katamaran

    21

Evo ja imam bukvalno isti: 

 

1.jpg

 

I rekoh da izbegavaš da puniš "novi" telefon preko toga, hoće malo da zabaguje bateriju, npr da ti % dođe do 14, onda skoči naglo na 10, pa na 5 pa da se ugasi. 

 

I što reče Ruxin, završićeš sav posao za male pare, ja mislim da sam ga pre jedno četiri godine platio 800 dinara, takav ti je sada na Aliexpressu recimo $2 ili tako nešto. 

Link to comment

Evo ja imam bukvalno isti: 

 

...

 

I rekoh da izbegavaš da puniš "novi" telefon preko toga, hoće malo da zabaguje bateriju, npr da ti % dođe do 14, onda skoči naglo na 10, pa na 5 pa da se ugasi. 

 

I što reče Ruxin, završićeš sav posao za male pare, ja mislim da sam ga pre jedno četiri godine platio 800 dinara, takav ti je sada na Aliexpressu recimo $2 ili tako nešto. 

Da se nadovezem... Gledaj da ipak bude malo vece snage od 0.8A kao ovaj na slici gore. Meni se telefon lagano praznio sa ukljucenom navigacijom na auto punjacu od 1A. Istina, praznio se sporije nego da nije bilo punjaca, ali opet. Sad imam dual 2.1A i nema zime. :)

Link to comment

Da se nadovezem... Gledaj da ipak bude malo vece snage od 0.8A kao ovaj na slici gore. Meni se telefon lagano praznio sa ukljucenom navigacijom na auto punjacu od 1A. Istina, praznio se sporije nego da nije bilo punjaca, ali opet. Sad imam dual 2.1A i nema zime. :)

Biće da je u ovoj "amperaži" moj problem .. do sada ni jedan od tih punjača meni nije "radio-to-što-treba"

Promenio sam barem tri komada,  i na HTC Sensation i na Samsung SIII, uvek mi se praznila baterija a telefon je uredno prikazivao da se "puni"

Znači moraću da obratim pažnju kada budem kupovao to sokoćalo.

Link to comment

E vidiš, meni se jednom desilo da se prazni telefon dok je radila navigacija, ja sam ga restartovao i ponovo se punila, u istim okolnostima. Naravno minimalnom brzinom ali makar nije išlo u minus. Vidiš, to mi nije palo na pamet, poručiću neki jači plus da bude dual. Hvala na ideji Tošo :)

Link to comment
  • 5 months later...

ok. treba da se nekako namontiram na madjarsku, ne ja nego mapa. prestigio roadscout 4110. ako je moguce free i da to nekako umem da uradim sama i da ne traje 200 godina, proces. shta treba da znam o tome? :unsure:

 

 

mnogo trazim :p

Edited by gospa buba
Link to comment

Odusevljen sam kako radi na novim Lumia telefonima. Neko vece sam isao taksijem u Zemun polje i naravno ni taksista nije imao pojma gde je ulica. U sekundi me nadje iako je vozilo u pokretu. Moguce zato sto ima i ruske i kineske satelite pored standardnih.

 

Mada sam primetio skoro da me i stari fon mnogo brze nasao nego ranije.

Link to comment

Koja?

Here? Ona je poznata kao odlična navigacija

Here je i na novom i na starom telefonu al na novom mnogo bolje radi. Na starom sam poslednji put ozbiljnije koristio pre nekih godinu dana i secam se da je uvek trebalo par minuta mirnog sedenja da zakljuca signal (bez interneta) U pokretu nije bilo teorije da zakljuca.

 

Ovo na keca iako je taksista solidno brzo vozio. Mada sam primetio i na starom telefonu skoro da je mnogo brze zakljucao signal nego ranije. Po svemu sudeci gps se popravio a ovde su jos dodali i glonass i beidou za kompletan ugodjaj :)

 

edit: evo i na starom u kuci za manje od deset sekundi. Definitivno mnogo bolje sljaka nego ranije.

 

moram da ga probam jednom u pokretu.

Edited by katamaran
Link to comment

Znam. Pricali smo o tome kad sam birao sta da kupim.

 

Momentalno te nadje i kad probas u pokretu?

 

edit: telefon samo sa gps ili ima jos nesto dodatno?

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...