Jump to content
IGNORED

gps navigacija


Al-Khwarizmi

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    25

  • Yoyogi

    24

  • renne

    24

  • katamaran

    21

Koji phone imaš?

 

Ako imaš nešto sa 4,5-5" inča gruni iGo na njega i jedan uređaj manje u životu ćeš da nosaš...

 

Moj stari HTC One V (3,7 inča) više nego dobro radi taj posao, naravno što veće to bolje. I bolje neki stari telefon ako ima pri ruci, jer automobilski punjači nisu baš najbolji po baterije telefona. 

Link to comment

Koji phone imaš?

 

Ako imaš nešto sa 4,5-5" inča gruni iGo na njega i jedan uređaj manje u životu ćeš da nosaš...

 

Nokia Here za Android odlicno radi posao, ima i offline mape, dl direktno na mobilni. Mapa Beograda odlicna, kao i sam softver. Za ostalo ne znam, videcu kakav je van grada za vikend.

I da, potpuno je free, legalno.

Link to comment

Nokia Here za Android odlicno radi posao, ima i offline mape, dl direktno na mobilni. Mapa Beograda odlicna, kao i sam softver. Za ostalo ne znam, videcu kakav je van grada za vikend.

I da, potpuno je free, legalno.

THanx za info, zanimljivo.

Link to comment

Ne znam kakva su iskustva sa uredjajima za GPS navigaciju u zoni visokih zgrada. Cuh da postoje neke antene koje se nakace da soliteri manje smetaju. (Telefonski GPS dobije kolaps u centru medju soliterima, potpuno je beskoristan.)

Link to comment

Ne znam kakva su iskustva sa uredjajima za GPS navigaciju u zoni visokih zgrada. Cuh da postoje neke antene koje se nakace da soliteri manje smetaju. (Telefonski GPS dobije kolaps u centru medju soliterima, potpuno je beskoristan.)

Mi u Srbiji nemamo solitera, ovde telefonski GPS radi perfektno :(

Link to comment

Ma meni je pomogao i obican Google Maps mnogo puta ali telefon mi je neki Samsung Galaxy Core sa baterijom od prejadnih 1600 ili 1800 mAh, i nakon sto sam u njega ubacio sto cuda moram da ga dopunjavam cesto i po dva puta dnevno... tako da ta varijanta otpada, dok ne promenim telefon. Sto onda valjda implicira da treba da menjam telefon a ne da kupujem navigaciju :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Nokia Here za Android odlicno radi posao, ima i offline mape, dl direktno na mobilni. Mapa Beograda odlicna, kao i sam softver. Za ostalo ne znam, videcu kakav je van grada za vikend.

I da, potpuno je free, legalno.

odlicna fora, ko ne zeli poseban uredjaj

Link to comment

Prednost iGoa u odnosu na Here (ako zanemarimo cenu, jelte) je to što za iGo možeš da nađeš stvarno bolje mape, što je korisno ako idete bilo gde egzotičnije u odnosu na velike gradove. 

 

Zli, ne menjaj telefon nego taj stari iskoristi za navigaciju, ionako nećeš dobiti nikakve pare za isti.

Link to comment

Nisam ni pomislio da bi to moglo da postoji, iskreno. Na koju foru radi uopste, gde se prikljucuje? Uzmite u obzir da je moja Astra '98 godiste i nije bas u hajtek fazonu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...