Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

Ova sezona će verovatno biti neizvesnija nego što se očekuje, a verovatno svi očekujuda se Banjaja prošeta...

 

Toliko mi je žao što Morbideli nije došao na podijum, taj čovek je vicešampion od pre 3 godine, prošle a i pretprošle godine se muvao na raspaloj Yamahi od 15-20og mesta, ali da ga vidimo 5 mesta ispred Kvartarara popriličan je majndfak, ali Franko je super lik i zaslužuje da se malo digne.

 

Dukati je jednostavno prejak i nemoguće je i zamisliti da neko na njemu ne bude šampion. Prvih 5 - 4 Dukatija, i nikad ne bih rekao - Jedna Yamaha, bez Aprilija koja je očigledno drugi najbolji motor na gridu. No sve sa ove trke treba uzeti sa rezervom sa obzirom na kišu koja je sve poremetila. 

 

Drago mi je za Beza kao i uvek kad neko iz VR akademije vozi dobro, između Italijanskog i Španskog uvek biram ovaj prvi "lobi", sa obzirom na belu mečku Markeza (ono što je uradio prošli vikend je na nivou nekoga ko je prvi put seo na motor i ušao u prvu krivinu, kazna je blago rečeno sramotna...). 

 

Svaka čast mlađem Markezu i za pol i za podijum, svakako mu nije lako da odrasta u senci brata, a dečko je i moto 3 i moto 2 šampion...

 

Žao mi je što je Personal Favourite BB 33 ljosno, ali sa Milerom je KTM tim baš cool za navijati, a i KTM kao fabrika, ima nešto u njima što me oduševljava, mlad su član motogp karavana ali su dosta proaktivni i jako brzo postigli uspeh i osvajali trke (neki timovi su vozili decenijama bez pobede), pa su imali sezonu pada, ali su se opet popravili. 

 

 

 

 

Link to comment

Ne da ne mogu već je žalosno koliko motogp kaska u marketinškom smislu za F1, i sličnim takmičenjima sličnog kapaciteta.

 

Dovoljno je videti mogotp unlimited na šta je ispao, ne znam gde su iskopali one likove koji su ga radili, ali propuštena je žestoka prilika da to uradi neko sposoban i da dobijemo neki drive to survive materijal koji je mogao da dovuče brdo novih fanova, jer su motogp sezone krcate dešavanjima i raznim stvarima na kojima bi/je moglo da se poentira u dokumentarcu.

 

Bilo mi je ok da odgledam ali to je to. 

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
20 minutes ago, Have_Fun said:

Cujem da je bilo ludilo
Vidim da je Fabio uspeo da dodje do podijuma, a da je Oliveira lepo napredovao tokom trke.
Moracu da pogledam trku

 

Bilo je ludilo jedino u broju palih vozača...

 

Takođe, ludilo je i nadrealna vožnja Rinsa sa obzirom da je pretio Banjaji i pre nego što je ovaj pao i to na Hondi i to u privatnom timu koji 5 godina nije imao pobedu. Kako se samo pokakio na glavu i Polu Espargaru, i Aleksu Markezu, pa i Miru. Treći vikend i pobeda. Kapa do poda.

 

Od pada Banjaje, malo toga zanimljivog, vredi istaći prvi pol Marinija (Mooney - prvi tim prvenstva...), u Jamahi slavili podijum više nego neka prva mesta... 

 

Ostalo ništa spektakularno, osim što je i meni jako drag lik Jonas Folger u bodovima, legenda. :D

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...