Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

Aaaaaaaa

Aaaaaaa

 

Neeeeee

Martin je bio na minus 3 nakon jučerašnjeg sprinta, i sad je imao fenomenalnu trku, prvo mesto u trci, nekoliko sekundi prednosti,  Banjaju tek na trećem mestu i prvo mesto na tabeli.

Međutim, greška i pad i sve ode u propast...

 

Edited by Have_Fun
  • +1 2
Link to comment

Kvartararovi podijumi na ovako sporoj Yamahi trerba da mu daju duple bodove... Siguran sam da je drugi najbolji vozač posle Markeza u šampionatu kada je u pitanju sam skil, a opet se zagovnao ugovorom sa Yamahom. 

 

Šteta za Martina ali eto šta znači psihološki pritisak... Koliko je samo puta pao Banjanja, tj ne previše, ali i padovi su deo motogp kao i sve ostalo. 

 

Solidna trka, dosta padova nažalost, najveća žal je za oborenim Marinijem koji je imao pol, i Binder ga je skljokao sasvim nepravedno... Sumnjam da bi bio prvi, jednostavno deluje kao da nema to nešto malo u njegovoj vožnji koja može da ga gurne na sam vrh, ali verovatno bi bio top 5, možda i top 3.

 

Inače, najbolji način za gledanje motogp-a mi postaje da propustim kvale i sprint i onda vratim na poslednjih 4, 5 minuta Q2, Q1, i odgledam sprint, milina. 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Brt koga briga za Martina kada je ŽARE KONAČNO UZEO TRKU?!

 

Velika legenda je Žare, ne pamtim kada mi je tako bilo drago zbog nečije pobede, knedla u grlu... I mali Diđa, kao uostalom i svaki vozač pošto je potpisao ugovor/dobio pedalu počeo da vozi ko besan, što samo govori pod kakvim su svi pritiskom i koliko ih to sputava i ograničava. Mnogo mi je bilo drago za DiĐanantonia, dobar dečko. 

 

Trak je bila fenomenalna! Kakav manevar Peka na kraju, ukrao je dve pozicije na 5 metara, genijalština. Možda i bodovi vredni titule, ko zna. 

 

Australija i Assen, tu promašaja i loših trka nema. 

 

Martin se zajebao sa gumama, bukvalno mu je falio jedan krug....... Jedaj jebeni krug ga je delio od pobede do 6. mesta...

 

 

  • +1 1
Link to comment

Sad odgledah trku, auuu kakvo ludilo!

Kakav pokušaj Banjaje pred poslednji krug!

Odlično odlično

Žao mi je što su Binderu ukrali poziciju :/

Kuva se žestoko

Do kraja je ostalo još 3 trkačka vikenda, biće svačega

Iskreno, mislim da navijam da Martin uzme ove godine

  • +1 2
Link to comment

Dobra trka, ali ipak lošija od Australije dosta.

 

Nisu mu ukrali, jbg, prešao je liniju, pravila su jasna. Samo je problem što ih se ne pridržavaju uvek isto...

 

Ipak navijam da pre Peko uzme, Rossijeva je to škola, Martin je Španski klan, ništa protiv njega, vozi kao besan, ali ako već mogu da biram...

 

Meni je BB trenutno omiljeni vozač, ali jasno je sada da su u trci za titulu samo dvojica... Biće jako zanimljivo do kraja.

 

Ne znam da li vozači i dalje pizde kao na početku sezone kada su im ubacili sprint, a skoro svi su pizdeli, ali sprint je realno super zabava i dosta doprinosi dinamici prvenstva kao dodatni izvor bodova.

Link to comment

Алеш Еспаргаро је кажњен (3 секунде - са 5. на 8. место) за притисак у гумама, први у историји који је добио казну за то;

за исти прекршај су упозорени Мартин, Пол Еспаргаро и Марк Маркез

Link to comment
  • 2 weeks later...

Boga mi, svaka čast Banjaji.

Loša subota ali zato sada od samog starta perfektan.

Kao metak je izleteo i rešio sve.

S druge strane Martin je odmah pogrešio i to je to. Sad ga svi obilaze.

 

Edit: opaaaa, Diđi pravi potez i uzima mu prvo mesto. A sad Banjaja greši i mogao je sebe da baš upropasti.

Edited by Have_Fun
Link to comment

ja ne kontam sta se koji kurac desilo martinu u nedelju, posle onakve subote

 

jel moze neko od vas da gleda ercegov podkast o moto gp? 

meni greota, toliko volim ovaj sport, i on ga bas voli, ali me toliko iritira njegovo afektiranje u podkastu, da ne mogu minut da odlgedam

Link to comment

Pa nešto se desilo. Nije realno da vozač koji je uzeo sprint, sledeću trku ne može da nađe tempo. 

 

Da li je nešto on zeznuo na motoru prilikom starta ili sam motor (ili gume) nije bio ok. Teško mi je da poverujem da je išao iz greške u grešku jer se mentalno raspao (a nije isključeno naravno). 

 

Ali prisustvo Dalinje u garaži i spuštanje vrata od garaže čim je došao Martin nešto znače. 

 

Kao i onaj maping 8 za Diđu i poruka 0000 na tabli. Kao i radovanje posle pobede. Gde se likovi iz Gresini ekipe bukvalno smeju jedni drugima dok se grle. Kao haha sad se moramo radovati jbg. 

 

Naravno da Dukati nije poklonio motore tek tako i naravno da su uloge jasno podeljene. 

 

Malo je samo too much. 

 

Ne sviđa mi se u šta su se pretvorili sami motori. Na stazama na kojima smo uvek imali blisko trkanje, sada imamo malo akcije na stazi. Treba nam druga fabrika sa konkurentnim motorom. 

  • +1 1
Link to comment

I to je to

Velika greška Martina.

Mislim, gotovo je bilo i prošlog vikenda kad je očajno vozio u nedelju.

Ove subote je kao malo nešto zakuvao ali je opet bilo baš teško da nadoknadi 14 poena.

A nakon ove velike greške, titula je rešena.

Svaka čast Banjaji.

Taman je tokom cele sezone bio bolji za ove kikseve Martina, iako je i on sam imao par trka s greškama.

Nadam se sledeće godine da gledamo Fabia i Beštiju u borbi za šampionat.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...