Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

Espargaro valjda vozi povređen. Primetio sam kako ulazi dosta čudno u četvrtu krivinu (bila je četvrta pre šikane :)). Tu je gubio sigurno pola sekunde po krugu u drugoj polovini trke.
Sledeća trka će biti mnogo značajna što se tiče borbe za titulu. Dok je vozio za Pramac, Banjaja je pao pri ubedljivom vođstvu, prošle godine pad kojim je definitivno odlučena titula. Dolaze tamo nakon što je Fabio izvukao maksimum maksimuma iz m1  i bio unutar sekunde na dukatijevoj stazi. Prikazuje se konstantno, dodatni pritisak na Peka koji je već više puta pokazao da ume da popusti.

I nisam shvatio reakciju Martinove ekipe. Ono mi je bilo kao neko osuđivanje. Da je preforsirao i prilikom prvog i prilikom drugog silaska sa staze.

Edited by smooth.Op
Link to comment
On 20.8.2022. at 12:29, Have_Fun said:

image.png.c855d699775fbc41d7bb527f30c5e284.png

 

Gomila vozača odlepila. Neki misle da možda i bude ok. Ima Erceg na youtube-u sa sat vremena intervjua iz kabine sa staze, svašta  zanimljivo je rekao. Vozačima je zabranjeno da komentarišu odluku. Niko nije ni znao da će to da urade, pa su ih provalili i naprasno su morali da naprave KZŠ i objave. Dobili su gomilu pitanja od novinara i na malo koje su odgovorili... Komedija. Poslušajte tih sat, zanimljivo je, a Erceg ima dosta inside info.

 

On 21.8.2022. at 14:43, Have_Fun said:

Bravo Banjaja

 

Fabio isto fenomenalan

 

Espargaro u krizi jbg

 

Kvartararo je dečko bog. Uvek sam govorio da je jedini koji će da se pegla sa Markezom ako se ovaj v rati u formu pre povrede. Biti drugi među onim silnim Dukcima je fenomenalan uspeh. Sve bih dao da vidim Kvartu na Dukatiju. Espargarao je imao povredu, i ima je i dalje verovatno. Prošlu trku je vozio JAKO rovit i bio odličan sa obzirom na to, fasovao je na treningu jako ozbiljan pad i sutra dan je vozio trku. Žao mi je Martina, ne samo zbog mog fantazija, odlično je vozio. Jako mi je drago i zbog Marinija, polako ali sigurno 46 team je sve konstantniji i prisutniji u gornjoj polovini grida na kraju trka, i Marini i Bezeki su sve bolji i bolji... Bitno je da je Bred legenda bio 7i. :D

 

On 22.8.2022. at 9:07, smooth.Op said:

I nisam shvatio reakciju Martinove ekipe. Ono mi je bilo kao neko osuđivanje. Da je preforsirao i prilikom prvog i prilikom drugog silaska sa staze.

 

Jeste bila poprilično zelena greška, poprilično loš pokušaj obilaženja koji je bio osuđen na propast one way or another. Ali jbg, svima bude krivo, a vozaču je sigurno najgore, zato bi padok malo mogao da iskulira...

 

Inače, bio sam na trci... Ovo mi je 4. staza koju sam posetio. Na osnovu svega viđenog, ova staza je apsolutno savršenstvo u svakom smislu, estetskom, orgaizacionom, svi su pijani i odvaljeni, ali nigde nikakvih sranja i nigde ni najmanjeg papirića. Ambijent i priroda oko staze je fascinirajuća, sve je organizovano do perfekcije, nema nigde gužve, lako stižete gde god da se uputite, ma nemam reči... Raj na zemlji. Prosto uhvatim sebe kako sebim na tribini gledam sve ispred sebe i ne mora ni da bude trke, jednostavno se osećaš bogovski...

 

Malo da dočaram...

 

300644457_10159658804152626_370295669789

 

300615678_10159659369697626_584517169383

 

300940915_10159661742282626_266921255356

 

301183863_10159661742757626_625422773252

 

301009839_10159661743127626_958496642013

 

 

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment
Just now, Milošica said:

@Mil@n

 

Zasto izlazi da si mene kvotovao? :D

 

Da počneš da praitš motogp.

 

Zezam se, ostalo mi je tipa 3 kvota više od ovog gore u clipbord sa ko zna kojih tema, o'ma sam editovao i izbacio. 

 

 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
9 minutes ago, Have_Fun said:

Kakva trka jebote!!! :ziga:

Banjaja majstorski!!!

Bio brzi Bastianini na kraju, dvaput je gubio dragocene metre, jer nije nasao pravu tacku napada, odlicno ga je Banjaja hendlovao.

Link to comment

Ne baš previše preticanja što obično trku čini spektakularnom, ovog puta su to pojedinačni performansi. Možda izgleda lako ovo što Peko radi, izađe prvi i ćao, ali prvo treba odvozati kvalifikacije dobro, pa onda izbiti na prvo mesto, pa onda izdržati sve one pritiske i ne napraviti NIJEDNU grešku, to je savršena vožnja. Svaka čast i Vinjalesu jer su i on i Peko vozili na limitu bukvalno prvih 20 krugova i  Vinjales mu je bio na točku praktično svo vreme, Dukatiju, koji je očigledno ubedljivo najbolji motor na gridu, i Peku koji je sjajan vozač i u top formi posle 3 pobede. Iskreno, nisam očekivao ovoliko dobrog Vinjalesa u Apriliji ali svaka čast. Ono što je uradio u Yamahi pre otkaza prošle sezone nije delo normalnog čoveka...

 

Koliko bi bilo ludo da ga je Beštija stigao na kraju, zamisli voziš 28 krugova savršeno, i neko te obiđe metar pred kraj. :D

 

Marini drugi put za redom 4, a Bezeki je trebao da bude još bolji da nije ljosno, mislim da se sada već može reći da je ovo više nego dobar početak Rosijevog tima u motogp. Deo zasluga sigurno idu Dukatiju, ali treba to i odvozati.

 

Zarka sam stavio u fantasy, i naravno da je pao kao i svako ikad koga sam stavio u fantasy... 

 

Voleo bih da KTM malo popravi formu, em užasno gotivim Bindera, a i nekako su mi cool kao fabrika iako ne tretiraju baš najbolje vozače poslednjih 1, 2 godine. 

 

Biće dobar kraj sezone ako se još malo zakuva, bitno je da neko priđe Quartararu na -25, a onda je sve moguće, jedan pad i ćao... 

Nadam se da ću otići sa ekipom u Valensiju na kraj sezone. 

 

Moto 3 opet spektakularan, a moto 2, ja ne znam šta će da urade da to učine IOLE zanimljivim za gledanje, ali nešto bi morali...

Edited by Mil@n
Link to comment
  • 2 weeks later...
2 minutes ago, Have_Fun said:

Šta radi Markez jebote?!

Da li je jebeno normalan?!

 

Pa ubiće nekog

 

Kakvi užasni padovi, uff... sledio sam se...

Jesi siguran da je Markezova krivica, pitam, ne vidim bas dobro kako se sve odigralo?¿

Link to comment

Deluje da je laktom odgurnuo čoveka, bukvalno je gurnuo Nakagamija..

 

Al' aj da vidimo opet ako vrate snimak.. tako je delovalo.

 

Kvartararo ne deluje dobro.. Hoda ali ne može da se ispravi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...