Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

Just now, Have_Fun said:

Deluje da je laktom odgurnuo čoveka, bukvalno je gurnuo Nakagamija..

 

Al' aj da vidimo opet ako vrate snimak.. tako je delovalo.

 

Kvartararo ne deluje dobro.. Hoda ali ne može da se ispravi

Sa Quartararom ne vidim krivicu Spanca, kod Nakagamija, ovi u studiju govore da je na Markovom motoru ostalo pozadi delova od Qurtararavog motora. U svakom slucaju tesko sranje.

Link to comment

Ima nešto oko tog Markeza, pojavi se na stazi posle sto godina, odmah padnu dvojica oko njega u 3 krivine...

 

Ok, prvi pad, pobegao mu zadnji kraj u najgorem mogućem momentu, no da li bi mu se to desilo da je malo smirenije vozio? Obišao petoricu na startu pa se raspomamio, i to mu se desilo milion puta do sad, zaključno sa trkom kada je pao i kada je krenuo niz povreda kada je praktično od kraja došao do drugog mesta ali mu bilo malo pa je vijao Vinjalesa.

Za drugi pad ne znam šta bih rekao, kaže da mu je bio zaglavljen točak i da ga je vuklo u levo, u tom slučaju mogu da razumem da postavi rame da se zaštiti ili radi balansa, ali je sve to toliko čudno i ružno, ne znam šta bih rekao, a koliko god da ga ne volim (a to je mnogo), ne bih da se ogrešim. 

 

Utisak trke mi je kako je Tardoci popizdeo (mali sedi u Dukati tim, menadžer koji obično skače kao kreten kada pobee ili dođu do podijuma), a Beštija im se lepo zahvalio za ugovor sa fabrikom, haha. Svi su u Dukatiju popizdeli. Sa druge strane, zato je motogp - motogp, u formuli 1 bi se takvo nešto malo sutra desilo, pala bi naredba.

 

Naravno, najžalije mi je što je Brad Binder pukao za podijum al šta da se radi. 

Mnogo je jak Dukati, prejak. Herez testovi su pokazali da nova šasija i motor yamahe nisu pucanj u prazno, nadajmo se da će biti konkurentniji dogodine (Kvartararo je anomalia, samo on osim Markeza može da izvlači ovo iz lošeg motora, pogledajmo Morbidelija). Ako Aprilija ostane ovako jaka, sa Markezom na Hondi, i Pekom i Beštijom na Dukatiju, biće to luda sezona, ali to se prtiča  bukvalno pred svaku sezonu no to je samo pokazatelj koliko je motogp zanimljiv sport.

 

 

 

Link to comment

Kakav pad jbt usro sam se. Prošao je sa finim uspomenama, ali te povrede su slatke jer je mogao izgubiti glavu jbt.

Koliko god se divio Markezu na đavolskom teranju te honde i trudio da zanemarim prelaženje granica opravdavajući to njegovom ogromnom ambicijom i posvešćenošču, moram reći da kad se podvuče crta lik je realno opasnost i treba mu rebnuti žešću kaznu. Mislim čak i na zabranu da učestvuje u trkama do kraja sezone. Naravno da u dorni nemaju muda da to urade, ali čekaj.. Jedno je da rizikuješ sopstvenu karijeru/život, da kompromituješ sopstvenu trku, ali da ugrožavaš druge i da direktno utičeš na odluku o šampionu, pa mislim ko može da garantuje za tog lika!?

Može neko da potegne argument Bastianinija, pa kao i on utiče na titulu. Da, ali ja kod tog vozača vidim apsolutnu kontrolu nad motociklom i obazrivost prilikom preticanja. Markez treba prvo da pokaže da apsolutno vlada tim motorom i da može da ga dovede do cilja, a ne da izvodi ovo što izvodi. Hajsajdovao je mnogo puta, izbacio je Martina prošle godine u Silverstonu na sličan način. Dokaži da si spreman, pa onda juri da se laktaš sa drugima.

Bastianini zna šta radi i mogu da se ljute na njega koliko god hoće. On neće da bude broj 2 i to stavlja do znanja. U Mizanu nije rizikovao, video je da ne može i gledao da izbegne kontakt, posle se oladio. Mislim da on na pet trka do kraja još uvek u teoriji ima šansu za titulu.

Edited by smooth.Op
Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

Nakon svih povreda, operacija, pauza, čovek uzeo pol posle 3 godine

 

Neverovatno

Sta je tu neverovatno?¿ Covek je uz Rosija legenda ovog sporta za sva vremena :)

 

Btw, videlo se odmah nakon starta u prosloj trci da se Markez vraca (nadam se bez incidenata vise)

Link to comment
3 hours ago, Lancia said:

Sta je tu neverovatno?¿ Covek je uz Rosija legenda ovog sporta za sva vremena :)

 

Btw, videlo se odmah nakon starta u prosloj trci da se Markez vraca (nadam se bez incidenata vise)

 

Pa nisam baš očekivao ovako jak povratak nakon svega :)

 

BAM na prvu! (dobro, na drugu :D )

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...