Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

@Lancia
Da te alarmiram vec sada s obzirom da cu u nedelju biti na putu ujutru (u nadi da stizem u stan na vreme za trku).

Cini mi se da je trka opet ujutru po nasem vremenu, od 10h :)
Da ne zaboravis pa preskocis!

Edited by Have_Fun
  • Wub 1
Link to comment
On 24.9.2022. at 17:07, Have_Fun said:

 

Pa nisam baš očekivao ovako jak povratak nakon svega :)

 

BAM na prvu! (dobro, na drugu :D )

 

On je jednostavno toliko dobar vozač. Pre povrede je bio toliko dominantan, da niko nije mogao da ga vodi duže od 2 krivine koliko god da zaostane. Vidi se po njemu da je operacija bila uspešna i da je pozitivniji u ponašanju, pričanju i govoru tela. Verovatno mišići nisu na 100% posle atrofiranosti ali vratiće se to najbolje kroz vožnju i treninge. 

 

Trka je u nedelju u 10. Kvartararu odgovara Tajland, ali i Peko je dobar u dosadašnja 2 treninga. Mislim da će biti super trka, ali u isto vreme, imam JAK osećaj da će neko bitan da fasuje asfalt. 

Link to comment

I ja bi voleo, što se titule tiče voleo bih ovim redom Peko, Aleš, Kvartararo, ništa protiv Fabia, dečko je super lik u svakom smislu, pošten i fenomenalan vozač, jedini koji po čisto vozačkim kvalitetima može da prismrdi Markezu, ali jednostavno voleo bi Peko i zbog Rosija i Akademije, Aleš zbog Aprilije a i jer je prešao trnovit put, u svakom slučaju, win je svaka titula koja nije Markezova ali ovo je neki presek ove sad situacije. :D

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

edit: ne znam zašto neće da embeduje reddit post. vidim ga dok postujem. https://i.imgur.com/jwL5goG.gifv

Bliži se Filip Island (uz Muđelo i Asen meni omiljena staza). Tražim post po reditu ubeđen da je na njemu Stoner dok na repsolki prolazi kroz njegovu krivinu u domovini, jer mi je to savršenstvo ostalo u malom mozgu, kad ono kacigom i hondom 93 :twak:
Kakav majstor za leve krivine, savršenstvo...

Mada dajem glavu da je bio i snimak sa Kejsijem dok prolazi krivinu br. tri
D2zqJ2xU4AA3meY?format=jpg&name=small

Odličan video (kao i ceo pod) sa Kejsijem na tu temu.


Inače od 2007. do 2012. uzimao domaći GP.


k2o6qnpcd2t91.jpg?width=640&crop=smart&a

Edited by smooth.Op
  • +1 1
Link to comment

Sad odgledah trku

Jebote šta je ono bilo

 

Banjaja izgubio pobedu u poslednjem krugu.

U 2 krivine izgubio 2 pozicije.

Ali Fabio koji sebe izbacuje sa staze :/

Ne verujem da može da vrati prednost, jednostavno je Banjaja u boljoj formi.

 

I za kraj trke, fenomenalni Rins za ispis Suzukija, na prvom mestu :)

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...