Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Navukao sam se najgore. Skupo ko đavo, na NIS pumpi 680 din doduše ima pola kile. Preukusno je. 

 

Jel ima u nekom lancu? 

PXL_20240214_170937406.jpg

  • Wub 1
Link to comment
On 1. 2. 2024. at 8:38, Strucnjak said:

Vero je imao dobru selekciju grckih ulja

Bitno se suzio izbor, od ovih u kantama od 3 litre samo dve vrste. Povremeno mi na instaću iskače reklama za neku radnju skoro na uglu Đajine i Njegoševe, kod Kalenića, ne sećam se imena, pominju br tri-četiri vrste.

Link to comment
19 minutes ago, ajgor said:

Bitno se suzio izbor, od ovih u kantama od 3 litre samo dve vrste. Povremeno mi na instaću iskače reklama za neku radnju skoro na uglu Đajine i Njegoševe, kod Kalenića, ne sećam se imena, pominju br tri-četiri vrste.

 

dobra ulja, skupi ko otrov.

  • +1 1
Link to comment
On 16. 1. 2024. at 14:53, kud u maglu Simoviću said:

gde u bg mogu da se uzmu žablji bataci

Tek sad videh. Ima smrznuti u bloku 70 u marketima. Doduše pre požara, ne znam kakvo je sad stanje.

  • Hvala 1
Link to comment

ove nedelje bi trebalo da su počeli da rade. bilo je zatvoreno jedno 2 nedelje - ne toliko zbog požara koliko zbog kineske nove godine.

 

a i glavna samiška je u novom delu koji nije goreo.

Link to comment

prodavnica ribella tj bivše ribarsko gazdinstvo na kaleniću

 

oni dobijaju ok ribu po normalnim cenama iz hrvatske 2x nedeljno - barbun, mol, luc

 

a možeš kupiti najjeftinije njihov fabrički humus koji je vrlo solidan, čak sam ga video u lokalnoj samiški na ostrvu /veliki lanac masoutis/

 

inače ako te ne mrzi da čistis usoljenu ribu iz konzerve i praviš sama filete, mogu da ti poklonim konzervu koju valjda imam još u ormanu

 

 

Edited by Eleniko
  • Wub 1
Link to comment
12 minutes ago, Eleniko said:

prodavnica ribella tj bivše ribarsko gazdinstvo na kaleniću

 

oni dobijaju ok ribu po normalnim cenama iz hrvatske 2x nedeljno - barun, mol, luc

 

a možeš kupiti najjeftinije njihov fabrički humus koji je vrlo solidan, čak sam ga video u lokalnoj samiški na ostrvu /veliki lanac masoutis/

 

inače ako te ne mrzi da čistis usoljenu ribu iz konzerve i praviš sama filete, mogu da ti poklonim konzervu koju valjda imam još u ormanu

 

hvala ti :wub:

 

nazalost, sad ne bih bila u mogucnosti da preuzmem konzervu, moram da mirujem, ali javljam ti se da te podsjetim za koji mjesec

 

(nekog od porodice cu da posaljem u ribellu da mi uzme srdele, kad bude na kalenicu)

 

Edited by morgana
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

jedan sirotiljski post

 

sve pohvale za maksijev majonez, manje je konzistentan od tomija, a ukusom(meni bar) približniji onom domaćem


👌🏻

 

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

jedan sirotiljski post

 

sve pohvale za maksijev majonez, manje je konzistentan od tomija, a ukusom(meni bar) približniji onom domaćem


👌🏻

 

Ko ga proizvodi? Pošto Maxi nema proizvodni pogon za majonez. Koliko znam.

Piše na ambalaži. Bar bi moralo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...