Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nije bas gde nego vise koji. :)

 

Koji sir je najbolji za sopsku salatu? Treba mi neki kupovni a ne domaci koji jos moram naci ovde kod mene.

 

 

Link to comment
46 minutes ago, bags said:

Nije bas gde nego vise koji. :)

 

Koji sir je najbolji za sopsku salatu? Treba mi neki kupovni a ne domaci koji jos moram naci ovde kod mene.

 

 

 

 

Ako ipak budeš u prilici da naidješ na naš, probaj ovo:

 

 

 

President | Sir President Somborska 250g | Maxi

 

 

 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Jeremija said:

 

 

Ako ipak budeš u prilici da naidješ na naš, probaj ovo:

 

 

 

President | Sir President Somborska 250g | Maxi

 

 

 

 

 

Ja uopšte nisam čovek od sira, ali an ovu fetu sam se navukao najstrašnije. Kupujem non stop, uvek ima u fridžu i često ga samo otvorim, meznem po onu kocku u maniru sladoleda i teram dalje... Zarazno u majčinu. Probao više feta, ni jedna nije ni prići. Kao da je malo preslano, ali ne znam da li mi to smeta ili me to u stvari navlači...

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

 

Ja uopšte nisam čovek od sira, ali an ovu fetu sam se navukao najstrašnije. Kupujem non stop, uvek ima u fridžu i često ga samo otvorim, meznem po onu kocku u maniru sladoleda i teram dalje... Zarazno u majčinu. Probao više feta, ni jedna nije ni prići. Kao da je malo preslano, ali ne znam da li mi to smeta ili me to u stvari navlači...

 

Znaš gde je još odličan? U popari - uvek stavim par kocki (negde kad dobro propržim kocke hleba i slanine, pre jaja, a pred kraj), da joj strašan šmek.  

  • +1 3
Link to comment

Uh imam jednu u frižideru već dva meseca, sad će da padne jedna fetica. Taman i vinjak da otvorim uz nju, da izdržim realnost.

Link to comment
  • 2 weeks later...

jedna preporuka za mesaru stevan na pijaci u bloku 44, ne znam kako je radnim danima al vikendom uvek ima teletine, kasapin je spreman da je iseče kako bog zapoveda, seče i koske za supu


poput najboljeg učenika oš svetolik trpković pufta

 

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

knorr-corba-kremali-mantar-0888--806d-.j

 

 

 

Ima li ovoga nečega kod nas? Dobio sam nekoliko kesica iz Nemačke i oduševio se, pa bi bilo do jaja da može da se nađe i u Srbiji.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...