Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

ko zna, ako ti je ona domaca nutela ista nutela (a meni, na primer, nikakve veze s nutelom nema :) ), sto ti ovo sto zbrckas danas ne bi bilo isto kinder lada. podnesi detaljan izvestaj i ne zaboravi da slika govori iljadu reci. da sam na tvom mestu, u beli bih inkorporirala mleko u prahu. kako i u kojoj kolicini, nemam predstavu. sad znam zasto keksija nema. cupa kosu.il trlja ruke...

Link to comment

Uzeh na aerodromu u prolazuValrhona "Le Noir 68% rond et chalereux"prevedeno na zemaljski jezik "rounded & warm chocolate"Nisam preteran fan crnih cokolada al ova je odlicna (i $$$) - mozda se preobratim :naughty:Sastav:najmanje 68% kakao - samo cist kakao puterkakao zrna iz Gane, secer, kakao puter, emulgator (soja lecitin), prirodni ekstrakt vanile. Mogude je da sadrzi gluten, mlecne proteine i iz jaja (?) i tragove kostunjavog voca.Keksi, sta sad znaci ovo "warm" i "rounded"? I u cemu je stvar sa tragovima kostunjavog voca, zasto se to stavlja - zbog mase? (valjda kikiriki daje dobru cvrstinu ali ako je u malim kolicinama..?)

Link to comment
Keksi, sta sad znaci ovo "warm" i "rounded"? I u cemu je stvar sa tragovima kostunjavog voca, zasto se to stavlja - zbog mase? (valjda kikiriki daje dobru cvrstinu ali ako je u malim kolicinama..?)
mislim da se ti tragovi stavljaju, jer postoji mogućnost da u toku procesa proizvodnje zaluta neki kikirirki ili nešto slično, pa da ih ne bi neko tužio .
Link to comment
mislim da se ti tragovi stavljaju, jer postoji mogućnost da u toku procesa proizvodnje zaluta neki kikirirki ili nešto slično, pa da ih ne bi neko tužio .
ma da, kapiram da je to ocigledniji razlog, nego mi je smesno to da uospte moze nesto da...zaluta..u toku proizvodnje :)
Link to comment

Ako sam dobro pazio na času s obzirom na proizvođača ovo bi trebalo da je "Cellebaut" čokolada, samo pretopljena i spakovana u 100 gr?adore_zps7d1fde6f.jpgNa poleđini piše sledeći sastav: kakao masa, kakao maslac, šećer, soja lecitin, aroma vanile :unsure:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...