Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

aj arame, sedis na izvoristu cokolada i ne izvestavas, nego torlujes. ja kad me neko pocasti ko danas, volim da podelim znanje. upravo jedem ovu, ajme sto je dobra :wub:ombar-mylk.jpg@darlingmoze i petkom, posna je -_-

Link to comment

de bre nemci izvoriste, sta je s tobom? lindta ima de oces, vivanija po zdravoj hrani i to je otprilike to. jedva sam naso dve radnje gde ima dolphin i valhrona, a i tamo su opasno blizu roka trajanja :(vidis da se amelija i ja odusevljavamo moser roth cokoladama iz aldija...ovim nemcima usla zmija u novcanik i ne izilazi, ko god je probao neku ekskluzivniju i skuplju robu da prodaje, propao.

Link to comment

smisni ste mi s tim kukanjem kako je slab izbor, "samo dolfin, omber, valrona, lint, vivani", pa ko velim, daj da i ja zakukam s vama, da ne ispadne da zaostajem :lolol:edit. ombar, pardon, nikad necu zapamtiti, brka mi se s ombre :D

Edited by darling
Link to comment
keksi, reaguj. sta je ovo?
Jedna od trenutno najkvalitetnijih cokolada koje dolaze iz Velike Britanije...osim sto je A klasa, Ombar drzi neke od najboljih kakao plantaza po Ekvadoru (jedino su Venecuela i Dominikana za nijansu bolji izvori)...Uopste ne prze kakao zrna, vec ih samo malo termicki obrade na veoma niskoj temperaturi sto dovodi do toga da su im cokolade neverovatno bogate antioksidantima...kokosov secer je jedini zasladjivac koji koriste, a takodje u neke od njihovih cokolada ubacuju i prirodni probiotik (lactobacillus rhamnosus)...sve je organski i kakao zrna su im prakticno sirova, a rezultat toga je veoma ozbiljan proizvod sa kompleksnom aromom...
Link to comment

eto, lepo sam vam rekla da valja. sad procitala i da je zdrava. zgodan podatak, na zdravlju ne sme da se stedi, a lek ce svako da mi donese iz inostranstva :D

Edited by cmrlj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...