Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

Obična crno-bela Lindt sa 70% je mnogo bolja od tih Ekvadora, Madagaskara, i Kubi, mada Madagaskar ima lepu aromu vanile. A, s druge strane, malo mi je kao mlečna čokolada, preblag.

Link to comment
img8972xl3.jpgmnogo jake. omiljeni ukus je đumbir, ali se trenutno vrlo uspešno ihnaliram i čokoladom s lavandom (što bi reko čiča na kaleniću: 'laVAnda divno miriše...laVAnda').
Link to comment
  • 2 weeks later...

U prethodnih 7 dana iz'ela sam godisnji uvoz cokolade jedne omanje drzave. A kladim se da ima i onih koje ni toliko ne potrose... (tipujem na Avganistan, barem).Toblerone x2, Milke (n komada), Toffife x2 , Scogetten neke nove (sto kopiraju toblerone, ali ergonomicnije - preporuka!) x3, neke madjarske novogodisnje bombone s marcipanom, odlicne (400gr), saher torta, cokoladni minjoni, ferrero kugle... imam osecaj da sam veci deo preskocila. Moram da predjem na te fensi... mozda budem imala vise postovanja prema objektu izelistva.

Link to comment
:Hail: Gazzi zbog preporuke za 'Dolfin'. Upravo sam se prebio od one 88%. (a i odlicna je za testiranje strpljenja jer je jedina pravilna upotreba ostavljanje kockice na jeziku do potpunog iscezdjavanja)Mene Ferrero Rondnoir nije preterano odusevio - isuvise je to keksasto da bi se zvalo cokoladom.
Link to comment
Mene Ferrero Rondnoir nije preterano odusevio - isuvise je to keksasto da bi se zvalo cokoladom.
isto. suvise keksast, premalo gorak za deklarisani % cokolade.lindt je precijenjen, dokazano jos jednom na uzorku od nekoliko fensi upakovanih bombona. aj dobro, ima neka sa sampanjcem, nije losa.
Link to comment
premalo gorak za deklarisani % cokolade.
tacno tako. I ja ocekivah od tog unutrasnjeg kuglagera neki pakao strasti sa barem 300% crne tvari kad ono - pucni mi ga Mito.
Link to comment
33359846.jpg:wub:60103.jpg:Hail: Nego par postova iznad videh pominjete neku ljutu cokoladu koja ustvari nije ljuta. :blink: Jel' to ona chilly Milka? Ja obicno sve sto je novo uzimam, ali ovu brate nije mi padalo na pamet. :lol:
Link to comment
  • 3 weeks later...
upravo probaochillichocolate.jpg.nije ljuta, ni u tragovima <_< najobicnija punjena cokolada :puke:
potvrdjujem. crna cokolada punjena veoma slatkim prelivom. trenutno je jedem, trudim se da osetim malo ljutkaste arome, ali mi ne uspeva.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...