Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

Uz to je radnja velika i sterilna, nema cime da me privuce da ponovo odem.
sto je prokleto veliki minus, kad se radi o prodavnici prehrambenih proizvoda <_<ovo mi prva asocijacija na boravak u spaniji:box-bar-image.jpg Edited by ToniAdams
Link to comment

ne bih se slozio da adore vec pripada premium segmentu kada su cene. adore je handmade cokolada od vrhunske sirovine - nema lazi, nema prevare - cena za to napolju pocinje od najmanje 60E pa ide do 100E. oni su na 45E, tj sada vec na nize sa kursom E koji raste, recimo 42E. sama cokolada kosta malo jace od 20E kilo, helou, to je dzabalesku za takav kvalitet.takodje bih bio malo relaksiraniji spram lindta. naravno da ima mnogo bolje cokolade ali njihova ciljna grupa nisu vise specijalizovane radnje nego supermarketi, a tu dosta suvereno vladaju. s tim sto treba dodati da imaju citav niz aroma koje nikada nisu dosle do srbije - lajm i morska so, ljuta papricica, kruska i badem itd.sto se pomenutog neuhausa tice, te su se praline uvozile ovde gotove, nista se nije pravilo u srbiji. daleko im lepa kuca.ajd kad ce neko nesto da napise o ovim italijanskim mega rule cokoladama iz toskane tipa amadei i slicno?

Link to comment

uf amadei je tantricki orgazam.ne sme da se pise o tome, jer se odmah vraca ukus i onda vise nijednu cokoladu koja se ovde nalazi ne mozes ni da primirises.favorit venezuela cru. smrt.sad mi pade na pamet avanturisticka anegdota. probala ja da pravim cokoladu po svom ukusu. tri vrste kakaoa relativno fensi porekla, lepo ih rastopim, dodam finiji puter i tako sve sto treba, malo mleka u prahu... i dobijem betonsku ciglu.mislim, super je bilo ukusno, jedino sto sam morala da topim malo na radijatoru da bih uopste mogla da zagrizem parce. i naravno, u zelji da bude sto crnje, ne stavim ni trunku secera, tako da sam samo ja mogla da je jedem, sto i nije tako lose.jel pravio neko cokoladu, da znam gde sam pogresila?

Edited by luba
Link to comment

spojile se moje dve velike ljubavi: ferrero i crna cokolada :wub: ferrero rondnoir je :Hail: okolo je hrskav sloj kao u ferrero rocher al bez lesnika a sa tamnocokoladnim mrvicama (manjim od standardnih), unutra je tamna cokolada trufe stajl, u sredini isto to samo jos tamnije, gusce i jace. i am in love :wub:charcoalsweaterhk8.jpg

Link to comment

nema :(nema ni u madjarskoj pa da moze kod madjara da se kupi na pijaci. nije bilo ni u austriji pre tri nedelje. kupljen u nemackoj (a ni tamo nije bilo da se kupi na svakom koraku). angry.gif ko ga nadje blize nek organizuje dostavu :)

Link to comment

o sunce mu poljubim,kud dodjoh na ovaj pdf,kud videh ferrero rondonoir,evo proganja me od kad ga videh,ulazim u kuću palim tv i prvo što krene,kuglica skakuće po čokoladnom klaviru :wub: :P :fatalnaljubF:

Link to comment

Pise da je rondnoir ferrero gifting boxed chocolate range for Christmas 2008. prosto mi sad dodje da organizujem natjecaj za poslednju kuglicu sto je pukim slucajem ostala, al mi se sve nekako cini da nece docekati sutra :rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...