Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

desert s gazzom samo na javnom mjestu. nekako vjerujem u njegovu dzentlmenstinu i preuzimanju odgovornosti na sebe.
uvek za javnu varijantu! pored toga, nisam nigde rekao da sam jeo inkrimisanu cokoladu.....
Link to comment

ama ja to zbog macke, ne brini!! :s_d: sad kad si priznao 1/2 ti se dodajeinace, letimicno pregledah ovaj topic i ustanovih veliki broj muskih, kanda cokolada nije samo za zenski osjecaj, ono da te cijelu obuzme, noge da ti oduzme, ni glavom vise da ne razmisljas, dobro to nam je zajednicko, da nas te stvari drze cvrsto i da ne mozes birati trenutak kad i gdje ces da maznes komadic ili cijelu, prije ili kasnije dogodi se taj osjecaj punjen osjecajem...sve u svemu, kad bih mogla birati, izabrala bih cokoladu, ali jednu cokoladu, tu se vec razlikujemo, i ne s jednim, nego nekoliko socnih punjenja.

Link to comment

mnogo bolan subliminalne erot'ke u ovom gore postu, samo me nesto napustaju sive celije da se sad bavim tumacenjima, bice da si jela neku cokoladicu pre nego si sela za tastaturu, serotonin curi sa ekrana...

Link to comment
  • 1 month later...

FOR THE HORMONE RUSHEat This!1-OZ DARK CHOCOLATE162 calories11 g fat (6 g saturated)10 g sugarsChocolate is full of anandamide and phenylethylamine, two compounds that cause the body to release the same feel-good endorphins triggered by sex and physical exertion. Cocoa also contains methylxanthines, which make skin sensitive to every touch. Aim for dark chocolate, which packs more cocoa than lighter milk chocolates, and keep portions small. Not That!WHITE CHOCOLATEWhite chocolate isn't technically chocolate, since it doesn't contain any actual cocoa—which means no heightened skin sensitivity, or rush of the feel-good hormone serotonin.

Link to comment
  • 2 months later...

za sve u Nemackoj i slucajne prolaznike: Aldi ima novu kolekciju Moser Rothupravo jedem Mousse au Chocolat mit Sauerkisch-Chili Füllung, a sve to oblozeno 85% cokoladom.afro-fakin-dizijak

Link to comment
za sve u Nemackoj i slucajne prolaznike: Aldi ima novu kolekciju Moser Rothupravo jedem Mousse au Chocolat mit Sauerkisch-Chili Füllung, a sve to oblozeno 85% cokoladom.afro-fakin-dizijak
moser-roth imaju odlican price/performance za kolace. za jelo - samo kad sve ostalo po kuci nestane.inace, apsolutno sam odusevljen ovom brilijancijom od cokoladehachez_wild_70.1.jpghachez ne volim jer su jako tvrde i obicno skromnog ukusa, al ovo je bomba u ustima. ukusi se kontinualno smenjuju dok se lagano topi...neuporedivo bolje od svih ostalih crnih cokolada koje sam zdrao (a nisam se stedeo)na stranu sto je badava za ovakav kvalitet.
Link to comment

Dobar je Banbi™, skroz, ja zadovoljan. Nego moram da podelim nešto domaće za drool. Ima smisla ovo o količini čokolade za dan, ja sam se toliko oždrao dok smo fotkali (ne samo čokolade, nego i sirovine - kandirani đumbir, kandirane maline, pistaće i sto kuraca), da mi nedelju dana nije palo na pamet da omirišem slatko. A onda me je sadržaj fontane dotukao.DSC_3665.jpgDSC_3734.jpgDSC_3751.jpgDSC_3760.jpgDSC_3981.jpg

Link to comment
Dobar je Banbi™, skroz, ja zadovoljan. Nego moram da podelim nešto domaće za drool. Ima smisla ovo o količini čokolade za dan, ja sam se toliko oždrao dok smo fotkali (ne samo čokolade, nego i sirovine - kandirani đumbir, kandirane maline, pistaće i sto kuraca), da mi nedelju dana nije palo na pamet da omirišem slatko. A onda me je sadržaj fontane dotukao.
ha, upravo ga zderem dok cekam da mi se zgotovi rucakprvi zagrz mi je bio odvratan, al brzo sam se naucio da cenim okus
Link to comment

imaju vaku coko fontanu u supermarketu u visnjicevoj - daju ti tanjur pun naseckanog voca pa time nesto ronjas po toj cokoladiali mi je utisak nedelje bio kad sam video neku simpa mamu sa 3 dece, ocito nisu sva njena, koja si narucili tomajko mila nasta su licile one, njihov sto i bliza okolina nakon pola sata. deca su bila umazana - cuj umazana, preplavljena - cokoladom svuda po sebi, kosa, celo, sve, dok je astal i oko astala izgledalo kao da se dzekson polok dovatio cokolade umesto farbe.al su bili nevidjeno simpa dok su jurili naokolo kroz kafanu a sokirani gosti begali glavom bez obzira da ne budu protiv svoje zelje cokoladirani

Edited by gazza1
Link to comment
Dobar je Banbi™, skroz, ja zadovoljan. Nego moram da podelim nešto domaće za drool. Ima smisla ovo o količini čokolade za dan, ja sam se toliko oždrao dok smo fotkali (ne samo čokolade, nego i sirovine - kandirani đumbir, kandirane maline, pistaće i sto kuraca), da mi nedelju dana nije palo na pamet da omirišem slatko. A onda me je sadržaj fontane dotukao.DSC_3981.jpg
sta bi tek radio da si vido ovu fontanu ;)n5353843789.jpg(zenski clanovi foruma slobodno mogu da mi kazu da sam muska :piggy: :piggy: :piggy: )
Link to comment
sta bi tek radio da si vido ovu fontanu ;)n5353843789.jpg(zenski clanovi foruma slobodno mogu da mi kazu da sam muska :piggy: :piggy: :piggy: )
Zverasti, koja ti je omiljena vrsta slatke male izvrnute torte? Jel da da je reforma?
Link to comment
  • 2 weeks later...

Degustirala danas. Veoma fina.00780944-t0.jpgČekaj, kad već pišem o čokoladi, a da ne idem na KDP, je l' neko probao Diplomat bombonjeru? Ja sam probala. Neponovljivo iskustvo. :lol: Tražim sliku po internetu ali nema. Da li to proizvodi Banat Vršac ili Parćinka-Paraćin (ako u Paraćinu imaju čokoladni program)?

Edited by halloween
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...