Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

ispade da mi od svih cokolada koje sam ikada probala ova najvise leziritter_sport_hazelnuts_white.jpg
Ovaj brend sa crnom cokoladom je moj personal TOP 5. A odnos cena/kvalitet mozda i u samom vrhu. Mada, ja za cokolade ne stedim.
Link to comment
a je l' voli neko one Zotter "rucno pravljene", punjene cokolade? npr:bergkaese_02.jpg ilizotter-grapparosinen.jpgnjam.
velika su navlakusa zotteri samo oprezno sa tradicionalnim punjenjima zalutalim u svet cokolade kao sto je recimo pasulj ili ta prva gore sa odlezalim, pikantnim sirom. te traze malo liberalniji ukus, a ove normalne su vrhunske, jedini je problem sto se realno jedu kao milka - kad pocnes, ne mozes da stanes. ja volim da ostanem na 1 kockici, 10g max, sto je u slucaju zottera nemoguce.
Link to comment

meni sestra donela iz zagreba ferrero rondnoir dva pakovanja po 12 komada. onda je rekla: aj da dam drugarici jedno pakovanje, nista joj nisam donela.onda mi je pojela 10.malopre me pitala da podelimo ono sto je ostalo. eh.

Link to comment
meni sestra donela iz zagreba ferrero rondnoir dva pakovanja po 12 komada. onda je rekla: aj da dam drugarici jedno pakovanje, nista joj nisam donela.onda mi je pojela 10.malopre me pitala da podelimo ono sto je ostalo. eh.
vazna je paznja i dobra namera... -_- ali posle ovako neceg, ja bih bila mnogo, mnogo goreg raspolozenja nego sto je "eh" angry.gif
Link to comment

Kupujem juce vodu na kiosku i ugledam Milku Gold. Video sam (i probao) Water i Fire izdanje, ali ovo mi je nekako promaklo.. A obzirom da sam lud za cokoladama sa pomorandzinom korom, izvadih jednu plavu i uzeh cokoladu.. Prva stvar.. Nek' me siluje ona baba sto radi na kiosku ako opet na istom kupim cokoladu. Otopljena pa vracena u standardno agregatno stanje. Kad ono, ukus ni priblizno nekoj cokoladi sa pomorandzinom korom.. prilicno.. nikako.. Samo previse slatko i bljutavo.. <_< milka-gold.jpg

Link to comment

Danas probaoLINDT__173_PERU-140x280.jpg80% kakaa.. Hm.. ne mogu da kazem da sam odusevljen, mozda prevelika ocekivanja.. Onaj pravi osecaj se dobija tek nakon gutanja kada osetite gorcinu i blagi ukus kafe.. Nije losa, ali nisam fasciniran.. Ko voli malo gorce cokolade, verovatno ce biti veoma zadovoljan..takodje i Giandujotto fondentissimo, za koje mirne savesti mogu da kazem da nisu nista posebno..lv657046p_k.JPG

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...