Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

Ja sam jeo neku Milka čokoladu koja šušti i pucka u ustima da sam na kraju pomislio da mi nije dobro kao da mi u ušima pucka.Ne mogu da se setim koja je to to čokolada.
Pa to je ta Milka iz limited edition - Water: Milk Cream & Watermelon, with Popping Candies. Izgleda da postoje i ostala cetiri elementa, videla sam (i probala) Earth (nije lose). :)Trebalo je videti babu koja pomalo ne cuje dobro kako shvata da se nesto desava kad je probala kockicu te sa lubenicom. :lol: Krenula po kuci da da trazi, da vidi sta to suska. :rolf:
Link to comment
Ja sam jeo neku Milka čokoladu koja šušti i pucka u ustima da sam na kraju pomislio da mi nije dobro kao da mi u ušima pucka.Ne mogu da se setim koja je to to čokolada.
Pa to je ta Milka iz limited edition - Water: Milk Cream & Watermelon, with Popping Candies.
Ja sam mislila da je to ova:cat_1119870813.gif
Link to comment

Neuhaus je imao super stvari, ali za ovdasnje uslove su kidali sa cenom. Zao mi je ako su zatvorili, ali nije bas mnogo iznenadjujuce.Cokolada je sasvim ok. Nego, Adore u Bulevaru, jel to ista firma kao i Cokolada?

Link to comment
Neuhaus je imao super stvari, ali za ovdasnje uslove su kidali sa cenom. Zao mi je ako su zatvorili, ali nije bas mnogo iznenadjujuce.Cokolada je sasvim ok. Nego, Adore u Bulevaru, jel to ista firma kao i Cokolada?
Ja mislim da su dve odvojene. Adore uopste nije los bar ono sto sam ja probao.
Link to comment
...Na kutiji u koju pakuju bombone u Cokoladi je ispisano Adore, to je ista firma. Gde je ta prodavnica u Bulevaru, nisam je primetio?
Preko puta Tasha, blizu Vladimira (tako nekako).
Link to comment
Preko puta Tasha, blizu Vladimira (tako nekako).
jesi siguran da je to adore? nedavno sam prolazila i videla samo neke istrosene lindt modele.mada nisam ulazila, priznajem.zato je ona u milenijumu pravi hit i seke ljubazne, lepo zapakuju ako je poklon. doduse ja se uvek foliram da je poklon, u stvari ladno smazem celu kutiju onih crnih bajadera.
Link to comment

s vremena na vreme, recimo malopre, zgresim i sa nekom `prostackom` :piggy:feuerkt6.jpgdobro je, kako za moju guzicu, tako za novcanik, sto se neuhaus iznad doma omladine zatvorio. najvise sam volela da mi one malecne od po 5 g uvezu koznom pantljikicom u boji :wub:

Link to comment

dolfin nije US cokolada, to se pravi u belgiji i nije u sustini nikakva nevidjena egzotika nego samo vrhunski (ali vrhunski) choc mainstream. kupujem je gde je vidim, ne u srbiji, ali recimo da je ima u svakoj uslovnoj boljoj radnji sa cokoladom - u berlinu na 2 mesta recimo, pre toga u parizu, strazburu, becu itd. vrlo je respected svuda.moguce da si guglao kao dolphin, to je pogresno - treba dolfin.www.dolfin.bemoze da se kupuje onlineadore i cokolada je isto. do promene je doslo tako sto je vlasnica dobila grant od SIEPA-e da promeni vizuelni identitet i tako pojaca izvozni potencijal.adore je inace daleko bolji proizvod nego bilo sta iz neuhausa koji koliko znam vise ne postoji u srbiji i to je zasluzeno. njihov doprinos razvoju cokoladne kulture je bio skroman a sa takvim cenama se moze racunati samo na skorojevice, novobogatase i turbofolk.

Link to comment
Sta njupas, crne bajadere? Meni su najbolji trufflesi, crni marcipan, bombone sa malinom i sa pavlakom.
uberkonzerva u pitanju: samo strejt.cokolada, crna prvenstveno, sto visi procenat kakaoa, mozda povremeni izleti u nugat, ljesnjake, cili ili biber, a ta voca i ostale zdrave hrane, njet.a ta crna cokolada sto je nude u tablama u adoreu je odlicna za moli, ako neko voli.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...