Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

14 hours ago, Patty Lee said:

I meni je to potpuno isti utisak.

U butik Meline Džinović nisam nikad ušla (mada trebalo bi, čisto for comedy purposes), mogu samo da zamislim koliko ceni svoje kreacije, ali ovako naoko imam utisak da su materijali jezivi, sve su neke najlon kese i neke svečane haljine koje nisu ni za izlazak nego za javni nastup. Ja sam genuinely šokirana da neko ono kupuje, a kontam da neko sigurno kupuje.

Biljana čini mi se ipak ima neka odela, košulje, suknje… u smislu nosive stvari, a

 

Ceni ona svoje "kreacije" prilicno, a ono se zestoko raspada kad vidis izbliza, teska sintetika, bas bas lose.

I jeste vise za javni nastup, to su, kad sam ja usla, bili izrezi, šlicevi, šljoke, rese itd  teska kicerica, to moze 4x jeftinije da se nadje u onom nesretnom butiku 13 koji je  zvezde granda go to butik.

 

Kod Biljane T bi nesto i moglo da se probere, ali i ona se ceni za preogromne cifre.

 

Btw, nemam nacin da ovo potvrdim niti imam dokaz, pure gut feeling, ali mislim da sve te zene poznatih koje postanu "dizajnerke" kod nas kupe te stvari negde u inostranstcu i ovde samo nalepe etikete svog kvazi brenda i nafiluju cene i prodaju m za bubrege skorijevickama i uberšabankama

 

Ovo je vise teorija zavere :laugh: quanongeta

  • +1 2
Link to comment

Ona crna halina je san snova, da treba da se pojavim negde  na nečem jako bitnom tačno bih se zadužila :D . Ja ove volim takodje   i sve na preklop

image.png.4485f94ef6ac10e0a563acf8c4506579.png

 

ili  tip ovakvih košulja sasuknjama i pantalonama u 10 boja :D mislim da imam sačuvano 200 stranica i modela na pinterestu :D

image.png.9c64a11f456123e826c3e0f9d87a3060.png

  • +1 3
  • Wub 6
Link to comment

Sad se setih radnje Attrattivo, u pitanju je grcki brend. Kod njih sam u Immo outletu kupila par haljina, traju mi 10 godina. Lepe su i drugacije od neke uobicajene ponude, kao i ostala njihova odeca. U outletu su bili povoljniji sa cenama, ali su zatvorili radnju. Bili su u i zgradi Beogradjanke (nikad ne znam kako se ovo pravilno pise :rolleyes:). Ne znam ima li ih jos na toj lokaciji.

 

Inace usla u onu DDG radnju kad sam isla na Fest, blizu je Doma Omladine, nema nista :sad:. Generalno sam tamo u letnjoj kolekciji uspevala nesto da nadjem, zimi jok.

  • +1 1
Link to comment
On 26. 2. 2024. at 23:51, Patty Lee said:

E da, kad smo kod skandaloznih cena…

Moram da vam pokažem THE haljinu:

spacer.png


spacer.png

 

spacer.png

Sad mi je krivo što nisam kao Toni Kolet nasledila porodični "biznis" od dede, sicilijanskog dona. Bukvalno bih se ovako obukla za preuzimanje prstena. Mafia mamma se sama piše :love8:

  • Wub 3
  • Haha 1
Link to comment

@dùda

Danas je izašla H&M limited edition letnja kolekcija, inspiracija je WEDDING GUEST :lolol:

https://www2.hm.com/sr_rs/free-form-campaigns/6029-limited-edition-2024.html#/index/view

 

Ima mnogo poliestera (jer naravno da ga ima, a čak i kad ga nema na licu stave da postava bude poliester), ali ja sam izdvojila ono što je pretty a pristojan je materijal (viskoza, liocel...).

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

Edited by Patty Lee
  • +1 1
  • Hvala 3
Link to comment

Meni su ove haljine satanistickog dizajna, plasio bih se zene, koja ovo nosi. Pidzama nije seksi, al moze da prodje :)

  • Haha 3
Link to comment

Zadnja i predzadnja-valja, ove ostale spadaju u ediciju "ona nosila bedž da joj se zna prednja strana".

  • +1 1
Link to comment

Meni je najbolja pidžama, realno bih u tome otišla gde god.

 

Više mi se svidelo ovo (ali jbg kad je materijal najlon kesa):

spacer.png

 

spacer.png

 

aeab23f2323733aa4577fb8f704a7cf99c2b94ee

 

71247e3c5125167bca727f74575d11a0f4c2d9d3

 

fb983ca2b29a3a22b64154ae1f97cfce08ed3984

 

337a34f3caead54eb9984a23020fce111e57a6dc

 

b93a7240b280aadc4ef62bacead1ccf7292d19b8

 

0956bf474e11818c30bf977e24a62eadedcc02e9

Edited by Patty Lee
Link to comment

I meni se sviđa predzadnja, imam nešto slično i preudobno je na letnjim vrućinama. Ali nisam baš ljubitej nedefinisanog džak-kroja... Prelivanje boja na ovoj drugoj, mjau.

Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

Meni je najbolja pidžama, realno bih u tome otišla gde god.

 


I meni je pidzama najbolja

 

:laugh:

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...