Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

On 27. 2. 2024. at 20:49, ljuttko said:

Ona crna halina je san snova, da treba da se pojavim negde  na nečem jako bitnom tačno bih se zadužila :D . Ja ove volim takodje   i sve na preklop

image.png.4485f94ef6ac10e0a563acf8c4506579.png

 

ili  tip ovakvih košulja sasuknjama i pantalonama u 10 boja :D mislim da imam sačuvano 200 stranica i modela na pinterestu :D

 

Pre neku godinu sam kupila u Vaikikiju za smesne pare crnu , pamucnu haljinu skoro istog kroja, samo je duzina malo ispod kolena. Zovem je 'haljina za sahrane' posto sam je iskljucivo tim prigodama nosila. Glavna mana joj je sto mora da se pegla al realno vrsi posao.

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, Sandradjer said:

Jel ovo isti model na slikama, kao da nema jednu ruku manekenka :sad:

Haha, ima bre ruku! :laugh:
Nego, to je poza, kao “mnogo sam nonšalantna”, hoće da prodaju taj vajb: leto je, struji vetar, netradicionalno venčanje/parti na kom peva Lena Kovačević, lokacija Klub poslanika (jer im se može) i malobrojni gosti su stan u kom žive kupili za keš, niko nije u kreditu (fuj). 
Nemoj sad da kačim šta Zara stavlja na sajt, manekenke večiti u pozama kao da se nedelju dana ne trezne.

  • Haha 7
Link to comment
27 minutes ago, Patty Lee said:

Haha, ima bre ruku! :laugh:
Nego, to je poza, kao “mnogo sam nonšalantna”, hoće da prodaju taj vajb: leto je, struji vetar, netradicionalno venčanje/parti na kom peva Lena Kovačević, lokacija Klub poslanika (jer im se može) i malobrojni gosti su stan u kom žive kupili za keš, niko nije u kreditu (fuj). 
Nemoj sad da kačim šta Zara stavlja na sajt, manekenke večiti u pozama kao da se nedelju dana ne trezne.

Ne bilo ti tesko, okaci :D

Link to comment
14 hours ago, Sara said:

Pre neku godinu sam kupila u Vaikikiju za smesne pare crnu , pamucnu haljinu skoro istog kroja, samo je duzina malo ispod kolena. Zovem je 'haljina za sahrane' posto sam je iskljucivo tim prigodama nosila. Glavna mana joj je sto mora da se pegla al realno vrsi posao.

Sve sto imam od letnjih haljina se pegla, takvi su materijali (lan, pamuk, viskoza..)

 

Link to comment

Ove HM haljine su grozomorne, ja imam par takvih stolnjaka (sorry @Lancia ) i prednost im je što ne ostaju fleke na njima i ne peglaju se.

 

Šta je Ambani, Armani za Indiju?

 

P.S. samo da pozdravim povratak @Patty Lee u velikom stilu, nije nam bilo svejedno pratiti finale Beovizije s tobom u čabru.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
21 minutes ago, Valkyrie said:

Šta je Ambani, Armani za Indiju?

Ambani su kao Walton ili Koch familija u USA, umesto drva koriste pare za potpalu.*

E onaj debeljuškasti daždevnjak na slici gore je najstariji (I think) sin patrijarha familije i oženio se skoro. Pevala im je Rijana na venčanju, ceo internet je imao field day jer platili su je 9 miliona dolara a na svim snimcima sa svadbe njače kao koza.

 

 

Mislim, znam da je ovim ljudima 9 miliona dolara kao kad ja kupim Limited Edition stolnjak u H&M ali brate...

Za te pare oću da se neko minimalno potrudi god dammit. :mad:

 

 

*da, uviđam jadnost ove analogije jer u Indiji ne pale vatru ali nisam mogla da smislim ništa slikovitije u trenutku.

 

Edited by Patty Lee
  • Haha 4
Link to comment

Videla sam ovu haljinu, uzivo izgleda kao krpa, mnogo lose

 

Ja bi izgledala kao padobranac :laugh:

Edited by Midgeta
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
21 minutes ago, Midgeta said:

Videla sam ovu haljinu, uzivo izgleda kao krpa, mnogo lose

 

Ja bi izgledala kao padobranac :laugh:

 

 

znam samo umrtvo :D

 

uvijek u ovim haljetcima modeli stoje ukrivo, koljenima ili laktovima udaraju zamisljenog protivnika i sl - uglavnom zbog toga sto u njima i same izgledaju kao padobranci. 

 

edit, nije samo do metraze, nju recimo imam i ja

 

 

Edited by morgana
Link to comment
2 hours ago, morgana said:

 

 

znam samo umrtvo :D

 

uvijek u ovim haljetcima modeli stoje ukrivo, koljenima ili laktovima udaraju zamisljenog protivnika i sl - uglavnom zbog toga sto u njima i same izgledaju kao padobranci. 

 

edit, nije samo do metraze, nju recimo imam i ja

 

 

 

:laugh: 

Inace gomila stvari koja na sajtovima deluje top kad vidis u radnji uzivo ogadis se kako je lose odradjeno

 

Jao jeste, te haljine realno retko kome i stoje, mada metraza ipak malo pomaze tu da izgledas kao manji padobranac :D

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...