Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

1 minute ago, Midgeta said:

 

:laugh: 

Inace gomila stvari koja na sajtovima deluje top kad vidis u radnji uzivo ogadis se kako je lose odradjeno

 

 

 

ma da, pogotov ako je sintetika, bude takva da ne smiejs ugasenu peglu da drzis u istoj sobi, topi se vec od toga

 

  • Haha 4
Link to comment

Ono kad pipnes, materijal skripi i susti pod prstima koliki je krs, pa gazila ne bih po tome, a ne nosila. 

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, morgana said:

 

 

ma da, pogotov ako je sintetika, bude takva da ne smiejs ugasenu peglu da drzis u istoj sobi, topi se vec od toga

 

 

Jao da, to redovno ocu da se samoroknem kad pridjem necemu, kao na oko deluje ok model i sve lepo, nije retardirana boja, nema sranja po sebi, nije promasaj nenpsivi jeeej  i pridjes da pipnes i bukvalno 

 

Horror Doll GIF by USA Network

  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, Midgeta said:

 

... pridjes da pipnes i bukvalno 

ti se zalepi za lice.

Link to comment

Gde je tema za Oskar haljine? Kao da sam je nekad videla. Čula sam sad na E izraz “method dressing” i nije mi dobro

Link to comment
1 minute ago, Katikon said:

Gde je tema za Oskar haljine? Kao da sam je nekad videla. Čula sam sad na E izraz “method dressing” i nije mi dobro

 

Možda misliš na ovu temu:

 

Link to comment
5 minutes ago, Katikon said:

Nije ta, bas je za Oskare i takve dogadjaje.

Ta je, Kraljevski je tema baš za to.

Dođi da method dressujemo zajedno.

Link to comment

Neko me je prozivao da ispričam dokle sam stigla . @Midgeta  :)

 

elem, neki dan sam uhvatila malo vremena , bila sam prvo u beošopingu a onda po knez mihajlovoj

 

u peek & cloppenburg mi je bilo zgodno da gledam jer ima više brendova, elem, nije došlo to nešto lagano za leto, više za proleće, ugl ne nađoh ništa da mi odgovara

 

kupila sebi (jer sam zbilja u minusu sa garedrobom ) od onog brenda christian berg (nalazim se tu, tj. u njihovoj basic kolekciji) pantalone i kardigan, sada se malo prebacila na tamno plavo, taj kardigan će mi ići i sa farmerkama i sa letnjim pesak lanenin pantalonama i tako

 

a za svadbe. hodala po gradu, teško razočarenje

zu H & M ni nema one kolekcije što je postavila @Patty Lee, htela sam da pogledam, tj da probam one pantalone iz kompleta ''pidžama'', ali ništa takvo ne nađoh

 

jedino sam u onoj radnji, caliope se zove, čini mi se, pronašla pantalone kakve sam zamislila, ali ne u potpunosti, no kroj je bio taj i bilo mi je korisno da ih probam

to su one pantalone što su odozgo malo šire, ne mnogo, a dole idu na zvonce

e takve pantalone sam ja zamislila, ali da budu satenske, svilene, da lepršaju

i tako sam tačno zaključila (probavajući te pantalone u caliope) , da mi stoji taj tip pantalona, tj, nisu ni uske ni preširoke (da me ''pojedu'').

 

pa se nešto mislim, to nije zahtevan kroj, takođe neki top ako bih imala od iste te neke svilice/satena, onda bih odozgo možda isto nešto jednostavno (na preklop ?), ne bih klasičnu košulju, ne trpim da sam zakopčana i da imam kragnu, naročito ne leti

 

dakle, sada mi je zadatak da vidim gde ima dobrih materijala, neke brendirane kada bih našla siguno bi se moglo iskombinovati nešto lepo, pantalone i top jednobojno, a to odozgo šareno

 

šta mislite ?

 

i da,

odem u rajićevu i odlučim da gledam i skupe stvari, prosto da vidim šta ima i da ne gledam na cenu

razočaranje totalno, ništa od toga ne bih nosila, džaba da mi daju a ne da kupim po skupe pare

ostim toga, to je tako nekako malo stvari, po komad, ma bzvz

pitam jednu devojku kada će im doći proletnje kolekcije (jer je sve nekako praznjikavo) kaže ona pa to su proletnje kolekcije :isuse:

 

jedino što mi se zapravo svidelo, beše replay haljina (samo xs ostala, na žalost) , eto mog ukusa, nikako da uđem u ove svoje godine i da se oblačin ko ''gospođa'' haha

Edited by dùda
  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, dùda said:

u peek & cloppenburg mi je bilo zgodno da gledam jer ima više brendova, elem, nije došlo to nešto lagano za leto, više za proleće, ugl ne nađoh ništa da mi odgovara

 

kupila sebi (jer sam zbilja u minusu sa garedrobom ) od onog brenda christian berg (nalazim se tu, tj. u njihovoj basic kolekciji) pantalone i kardigan, sada se malo prebacila na tamno plavo, taj kardigan će mi ići i sa farmerkama i sa letnjim pesak lanenin pantalonama i tako

Od P&C brendova ja volim Jake’s.

Christian Berg ima lepe stvari! Klasika, jednostavni krojevi, nije mnogo flashy…

Pogotovo imaju lepe košulja-haljine, ali da, vrv još uvek nema ništa nosivo kad su velike vrućine. 
P&C ima sajt za Srbiju koji je neupotrebljiv jer mi nemamo online shop, pa ja ugl idem na nemački ili autrijski shop čisto da pratim šta ima u kolekciji:

https://www.peek-cloppenburg.de/de/modemarken/christian-berg-woman?redirect-query=Christian+berg+woman

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Patty Lee said:

 

Christian Berg ima lepe stvari! Klasika, jednostavni krojevi, nije mnogo flashy…

Pogotovo imaju lepe košulja-haljine, ali da, vrv još uvek nema ništa nosivo kad su velike vrućine. 
P&C ima sajt za Srbiju koji je neupotrebljiv jer mi nemamo online shop, pa ja ugl idem na nemački ili autrijski shop čisto da pratim šta ima u kolekciji:

https://www.peek-cloppenburg.de/de/modemarken/christian-berg-woman?redirect-query=Christian+berg+woman

 

 

ovo boldovano + 1, upravo to mi se dopalo, generalno, ja se tako i oblačim, jednostavno, tj volim jednostavne krojeve i da ipak nije neki krš materijal, čak i ako je poliester, mislim, ima ga raznog. ovi ipak više teraju prirodne materijale, što mi isto odgovara, možda je predrasuda, ali tu je šta je

 

hvala za link, baš ću da pogledam šta sve ima 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...