Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

@Mel, što se mene tiče, nisu neke slike, kupila sam klasične stvari

 

pantalone mislim da su ove 

 

9p5k6dif996k6ii99t7kekam8csjii1g9l84khid

 

kardigan nisam pronašla na sajtu

Edited by dùda
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

@dùda

Uspesan ti je skroz taj shoping. Uhhh bravo

Ne znam jel ti radi poso nesto ovako. Samo kao ideja 

 

IMG_20240312_111227.jpg

Edited by Sandradjer
Link to comment

hvala @Sandradjer, lepa je bluza ali nisam ja, haha :D

 

ja čak i zimi nosim otvorenije oko vrata, imam jake grudi ( ne prejake, ali ipak), pa mislim da mi otvoreno bolje stoji

i da, odustala sam od gornjih delova bez rukava, to samo na moru ili kućnoj varijanti

mnogo se bolje osećam kada imam barem neke male rukave

 

u drugim vestima, trudim se da skinem koje kilo, teško to ide, jer sam već dugo na ovoj kilaži, zapravo do 65 sam dosta lako došla, da se spustim ispod, to će malo da potraje, nadam se da ću uspeti, i od toga (koliko uspem da skinem) će mi zavisiti outfit :D

nije moj BMI visok, jer imam 168,5 u visinu (precizno izmerena neki dan, kada su mi snimali kosti), ali ipak bi valjalo da se malo spusti , tj idelano bi mi bilo još cca 4-5 kg dole

 

videćemo

  • +1 2
Link to comment

A šta fali klasičnim (jednobojne, poneka prugasta, osnovna paleta boja, dugi rukav, klasična kragna...) košuljama u M Duttiju? Lanene su oko 6 hiljada, svilene 10.

 

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, dùda said:

i od toga (koliko uspem da skinem) će mi zavisiti outfit :D

 

Meni se ovo podrazumeva, vise puta dokazano pravilo :D uvek neka 2-3 kg od kojih zavisi outfit...

Link to comment
6 hours ago, Ras said:

A šta fali klasičnim (jednobojne, poneka prugasta, osnovna paleta boja, dugi rukav, klasična kragna...) košuljama u M Duttiju? Lanene su oko 6 hiljada, svilene 10.

 

Klasicnim kosuljama tesko da nesto fali :) 

  • +1 1
Link to comment
  • 5 weeks later...

Ima na Daire instagram stranici flash sale (traje 24h, ali od svega ima po 1-2 komada). Sve je 57€. 
 

@dùda ne znam da l bi tebe išta tamo zanimalo, pogledaj ipak!

@Midgeta ima onaj kombinezon što se tebi sviđa ali samo u jednoj boji i iako stoji da pokriva spektar veličina one nogavice su jako duge :lolol: Nisam pametna!

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

Midgeta ima onaj kombinezon što se tebi sviđa ali samo u jednoj boji i iako stoji da pokriva spektar veličina one nogavice su jako duge :lolol: Nisam pametna!

 

Jao :D

 

Sad sam isla da vidim, lep je majkumu, ali kapiram da bi meni mogla dva da se naprave kad se skrate nogavice :lolol:

 

Bice opet, pa taman mozda i bude neka prilika da ga i ponesem :D

  • +1 1
Link to comment

Da da, biće nego treba pratiti, ona daje tako sniženja bez ikakvog povoda nego kad joj dune. Ovo je krenulo u 17h ja slučajno ušla u 17:11 i uspela sam da uhvatim jednu jedinu košuljo-haljinu.

s reactions genius GIF

 

A nju često viđam uživo, žena je runway model, visoka, mršava, sve joj super stoji, a čak i njoj se nogavice vuku po podu…

  • +1 1
Link to comment

Opa :evil_purple:

Daj sliku haljina-kosulje

 

Pratim, pratim, pa kad bude opet mozda ubodem kombinezon onaj nek ide zivot

 

Jooj, ako se njoj vuku :laugh:

Link to comment

@Midgeta

IMG-1728.jpg

Košuljo-haljine (ne znam koji je tačan naziv ja ih ovako zovem), to je neka prastara kolekcija, skrolovala sam 4 godine unazad da nađem sliku.

  • Wub 1
Link to comment
31 minutes ago, Patty Lee said:

@Midgeta

IMG-1728.jpg

Košuljo-haljine (ne znam koji je tačan naziv ja ih ovako zovem), to je neka prastara kolekcija, skrolovala sam 4 godine unazad da nađem sliku.

 

Top su, svidja mi se bas :D

 

Cana ih zove kesa haljine 

Link to comment

Ma te super modne džak haljine stoje samo nekim mršavim ženama. Ja ne gledam ništa što ne mogu da nosim.

 

Elem ----> Lindex ada mol 70% sale sve zbog zatvaranja

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...