Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

1 minute ago, morgana said:

 

i ja sam htjela ove dvije da izdvojim, pogotovo crnu

Crna je savrsena stvarno :). Ova krem treca odozgo, e to bih nosila rado 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Stela said:

Tu kao krem imam slicnu, samo malo tamniju. Obozavam je.

Sve su lepe. Zavisi kome sta stoji :). Ima lepih haljina, ali kad covek obuce moze da bide totalna katastrofa 

  • +1 3
Link to comment
Just now, Midgeta said:

@Patty Lee Prelepa je haljina :wub:

ja sam previse skracena za taj fazon, ali mnogo volim da vidim

Da, ali 50k??? :cry:

Ajde da je zimski kaput pa i nekako… 

Ugl, to je bila moja non-story kako sam otkrila da je Nanna radnja za ::khm:: imućniju klijentelu, a ja mislila neki no name butik na Kaleniću.

 

Btw, mislim da ni ja nisam idealne visine/građe za ono što se meni sviđa, ali provalila sam da što sam starija nekako me sve više baš briga :laugh: 

  • +1 3
Link to comment
Just now, Patty Lee said:

Da, ali 50k??? :cry:

Ajde da je zimski kaput pa i nekako… 

Ugl, to je bila moja non-story kako sam otkrila da je Nanna radnja za ::khm:: imućniju klijentelu, a ja mislila neki no name butik na Kaleniću.

 

Btw, mislim da ni ja nisam idealne visine/građe za ono što se meni sviđa, ali provalila sam da što sam starija nekako me sve više baš briga :laugh: 

 

Ma 50k je nebuloza, ne vredi toliko, ali je fakat lepa :D

 

To su najgori momenti, kad mislis da si usao u noname butik, a onda vidis cene i dodje ti da se samoubijes 🤦🏻‍♀️

 

ahahahahahahahah jao pa i ja sam sve bliza tome :laugh:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 hours ago, Midgeta said:

Ona (Melina Dzinovic) valja neopevana sranja, ja jednom usla u taj butik, nisam znala, a imam talenat da se stavim u neprijatne i bizarne situacije nema sta i imam sta da vidim kad sam videla cene reko ej-ou-kej, ja sam idem :laugh:

 

A posebna prica je sto je 99.99% stvari tamo kršina.

Ima i Biljana Tipsarevic butik, ona je isto kvazi dizajnerka, isto neprijatnost kad vidis cene, mada odeca je za nijansu manje sranje nego kod Meline

I meni je to potpuno isti utisak.

U butik Meline Džinović nisam nikad ušla (mada trebalo bi, čisto for comedy purposes), mogu samo da zamislim koliko ceni svoje kreacije, ali ovako naoko imam utisak da su materijali jezivi, sve su neke najlon kese i neke svečane haljine koje nisu ni za izlazak nego za javni nastup. Ja sam genuinely šokirana da neko ono kupuje, a kontam da neko sigurno kupuje.

Biljana čini mi se ipak ima neka odela, košulje, suknje… u smislu nosive stvari, a Hamel, Hemel, whatever ima this shit:

Spoiler


spacer.png

 


spacer.png

 


 

edit: koja sam konzerva, je l da

Edited by Patty Lee
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...