Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

2 minutes ago, Patty Lee said:

Pročitala sam “šiju po MENI te svoje modele”, reko’ lepo lepo, sreća sa ste slične građe sve… :lolol:

 

Eh  da sam tako savrseno gradjena, gde bi mi kraj bio :lolol:

 

Cak i sis i ja nismo slicno gradjene -.-

Link to comment
3 minutes ago, Midgeta said:

Mnogo je lepa bila :wub:

bas bezveze kako se unistila onim operacijama :sad:

 

Kul mi je sto je bff sa Salmom Hajek, posto imaju zajednickog baby daddy-ja, onog milijardera :D

 

e: ovo je bio odg Morg @morgana

 

 

 

 

joj da bre, al nije operacijama nego neinvazivnim tretmanom

 

vidis, ne znam za salmu, idem da guglam

 

1 minute ago, Stela said:

Moj favorit oduvek i zauvek iz te ekipe je Krist Tarlington.

 

imala sam i kristi fazu, sve sam ih voljela, samo mi sindi nije bila nesto

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Midgeta said:

Posebno couture verzija, vidi ovo, GTR oma da uradi murale sa Lindom, Zendajom i Valentinom :evil_purple:

 

zendaya-a3f0e44c4e8d4229bc5f0a2744ca6ec7.thumb.jpg.cf494948b6ea0a1bc54d9d2a01d0f083.jpg

 

E: a mene da riportuje neko za patkometriju na modnoj temi :lolol:

 

Ubij me ali ne kontam hype oko ove male Z. 

  • Hvala 1
Link to comment

@Valkyrie Imala je talentovanog stilistu (nažalost, lud kao zvono) koji ju je bukvalno od nule pretvorio u fashion it girl. Mislim, pišam mu se na stilizovanje ali od još jedne Disney glumice se transformisala u modnu ikonu n shit.

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, morgana said:
6 minutes ago, Midgeta said:

 

joj da bre, al nije operacijama nego neinvazivnim tretmanom

 

vidis, ne znam za salmu, idem da guglam

 

Jao da, jos gore sto je neinvazivni tretman bio, bas bedak, a i bespotrebno, ona bi ostarila lepo, visoke jadgodicne kosti su cheat, plus onaka lepota ne moze nikad da propadne :D

 

Da, da, Linda ima dete sa onim Pinoom, vlasnikom/naslednikom one Kering grupe, koji happens to be Selmin muz, sa Lindom je bio pre braka sa Selmom i dobili su dete, ali je nesto smarao on oko priznavanja pa je Selma intrrvenisala i Linda je pricala da joj se ova bas nasla kad je bila bolesna i postale su bff :D

 

Meni su sve od supers top na svoj nacin, Kristi je sestra jarac pa imam soft spot :wub:

Ali iskreno najjaca mi je bicarka Naomi, i ja bi bila ista da sam takva megaultragiga riba i trailblazer, gadjala bi ljude telefonima 24/7 i nosila couture haljine na izvrsenje drustveno korisnog rada i sudjenja u Hagu kad svedocim, no fucks given :evil_purple:

 

Ovo iz mene prica neki 18ti stepen u natalu, word to @Milošica

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
8 minutes ago, Valkyrie said:

 

Ubij me ali ne kontam hype oko ove male Z. 

 

Ni ja, devojka smara zestoko, sve sto uradi je predosadno, jedino sto je savrsen ofinger pa je postala modna ikona, inace da se samocitiram mlohava piša

  • +1 1
Link to comment

Izgleda kao čioda sa ovim telašcetom i glavom ko nataknutom na njega. Ne znam kakva je glumica, ne verujem da je 1 u milion. Verovatno grešim dušu al briga me.

  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Midgeta said:

 

Jao da, jos gore sto je neinvazivni tretman bio, bas bedak, a i bespotrebno, ona bi ostarila lepo, visoke jadgodicne kosti su cheat, plus onaka lepota ne moze nikad da propadne :D

 

Da, da, Linda ima dete sa onim Pinoom, vlasnikom/naslednikom one Kering grupe, koji happens to be Selmin muz, sa Lindom je bio pre braka sa Selmom i dobili su dete, ali je nesto smarao on oko priznavanja pa je Selma intrrvenisala i Linda je pricala da joj se ova bas nasla kad je bila bolesna i postale su bff :D

 

Meni su sve od supers top na svoj nacin, Kristi je sestra jarac pa imam soft spot :wub:

Ali iskreno najjaca mi je bicarka Naomi, i ja bi bila ista da sam takva megaultragiga riba i trailblazer, gadjala bi ljude telefonima 24/7 i nosila couture haljine na izvrsenje drustveno korisnog rada i sudjenja u Hagu kad svedocim, no fucks given :evil_purple:

 

Ovo iz mene prica neki 18ti stepen u natalu, word to @Milošica

 

ma naomi je vanzemaljac, i sad izgleda nestvarno dobro

 

a salma, kakva kraljica! :wub:

 

edit, ne nalazim o kome pricate, ko je ofinger sa dobrim stilistom?

 

Edited by morgana
Link to comment

Gledala sam je jedino u seriji Euphoria i odlicna je bila!

 

U fashion smislu ne ostavlja utisak. Nista bas.

Niti je neka dobra riba, daleko bilo.

Edited by Stela
Link to comment
14 minutes ago, morgana said:

 

ma naomi je vanzemaljac, i sad izgleda nestvarno dobro

 

a salma, kakva kraljica! :wub:

 

edit, ne nalazim o kome pricate, ko je ofinger sa dobrim stilistom?

 

 

Ma Naomi je prica za sebe u svakom smislu, bukvalno je ageless

 

Salma boginja, tu sa Lindom je ispala car pravi, a i inace je bila

 

Zendaya smaračica, jbg dobar marketing

 

Sad cu da ispadnem antiprotivna za sve, ali meni Euforija tesko govno 

Link to comment
2 minutes ago, Midgeta said:

 

Ma Naomi je prica za sebe u svakom smislu, bukvalno je ageless

 

Salma boginja, tu sa Lindom je ispala car pravi, a i inace je bila

 

Zendaya smaračica, jbg dobar marketing

 

Sad cu da ispadnem antiprotivna za sve, ali meni Euforija tesko govno 

 

euforija jeste precijenjena, ostavila sam je poslije prve i po sezone, ali zendaja nije bila losa. inace bas smaracica. mislim meni su i sestre hadid smor, nema ni tu nesto mnogo supstance za bilo koga ko je odrastao na naomi i ekipi.

Link to comment
Just now, morgana said:

 

euforija jeste precijenjena, ostavila sam je poslije prve i po sezone, ali zendaja nije bila losa. inace bas smaracica. mislim meni su i sestre hadid smor, nema ni tu nesto mnogo supstance za bilo koga ko je odrastao na naomi i ekipi.

 

Nije Z losa bila ni u milionitom rebootu Spajdermena, nego je generalno sve to smor i prezvakano.

Skins >>> Euforia 

 

Hadid sestre su tek smor, Điđi je lepa, Bela ni to, uvostena i mumificirana, pakleno.

 

E kad sad vec tu i kad sam povela off topik da ga zakucam, da ti kazem da sledece nedelje radim novi experiment sa avokadom 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...