Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

vrlo zanimljivo lice, od lijepog na neobican nacin, preko sarlot gejnsburg spram dzejn birkin karakternog, do brate ruznog, i mogu samo da pozdravim sto sa 38 g ulazi u modeling ali svi znamo da nije tu zbog te dvije stavke

 

Link to comment

Ima i četvrta sestra, polako.


Glupo mi da kažem da ova žena nije model material kad nisu ni njene mlađe sestre model material pa šta im to smeta (jedna je najplaćenija na svetu), ispada kao da ovu samo godine zezaju.

Link to comment

Podeli sa 10 pa da pochnemo da prichamo.

 

Mene ljudi ili vole ili ne vole ili su ravnodushni, nema chetvrto :D Evo sad nakon shto se neka Nemica izvikala na mene, jedna druga koleginica mi kaze da sam mnogo lovely.

 

Shto me podseti da se nisam javila dugo jednoj bivshoj koleginici koja je imala krashic na mene pa onda otishla da pravi decu sa svojom zenom.

 

kod nje sve u fulu sad, a kod mene brodolom.

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
5 minutes ago, Midgeta said:

Nikad u Hamel :D

Ok, sad ulazila na sajt.

Imaju neku od 118.000 koju ne bih obukla ni kad bi mi je poklonili.

 

5 minutes ago, Lancia said:

Kakva ispala od nekad dobrog topika, nijedna da se okaci u nekoj seksi haljini :sad: 

Okači se ti slobodno, ne čekaj nikoga :rolleyes:

Link to comment

Pa to ce valjda kad bude neka prilika, sad smo jos u fazi potrage :D

 

Ja imam samo seksi kombinezon, neam nista za temu sem predloga i hejta

Link to comment
54 minutes ago, dùda said:

devojke moje

 

uđem ja danas u jedan butik u braće nedića, nisam tu ušla sto godina, znam da je butik bio žara, ali sada pogledam izlog pa i ne učini mi se da je nešto specijalno i pomislim, možda su se prešaltovali na nešto pristupačnije

 

elem, videla dvoje pantalona baš kakve bi bile zgodne, jedne svetle, neka viskoza sa nekom diskretnom šarom, druge crne kao pletene, te su mi se baš dopale, isto viskoza

 

te svetle 42.000 din, crne 60.000 din :isuse:

 

dalje, tj. za košulje, nisam htela ni da pitam :cry:

Mislim da znam gde si ušla, negde jesenas sam  slučajnim hodom  tom ulicom videla u izlogu suknju koja mi se dopala i isto ušla da bacim pogled i pitam za cenu, tako neka i bila, jedva sam  vrata pogodila kad mi je krv jurnula u oči - Lancia, tek se zagrevamo i vreme napolju a mi , biće aljina i nas u aljinama  alii ćeš morati preživeti i seksi neseksi modele:laugh:

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...