Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Letnje haljine

Featured Replies

57 minutes ago, Svemir Zeka said:

Elem ----> Lindex ada mol 70% sale sve zbog zatvaranja

 

Plus odogovor na dnevno pitanje na kasi :laugh:

  • Replies 1.7k
  • Views 257.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • E da, kad smo kod skandaloznih cena… Moram da vam pokažem THE haljinu:     Madame William M. Zove se Anne dress, mešavina vune i svile. 940€. Ja

  • devojke moje   uđem ja danas u jedan butik u braće nedića, nisam tu ušla sto godina, znam da je butik bio žara, ali sada pogledam izlog pa i ne učini mi se da je nešto specijalno i pomislim,

  • Patty Lee
    Patty Lee

    Jao ja volim džak kroj i beskućnik stajl i generalno man repeller  

Posted Images

2 minutes ago, Midgeta said:

 

Plus odogovor na dnevno pitanje na kasi :laugh:

Danas već drugi put ne kapiram post na forumu 😭

8 hours ago, Svemir Zeka said:

Ma te super modne džak haljine stoje samo nekim mršavim ženama. Ja ne gledam ništa što ne mogu da nosim.

 

Elem ----> Lindex ada mol 70% sale sve zbog zatvaranja

Ispraticu se sama :D

  • 2 weeks later...

kakvih par lipotica ima massimo :wub:

 

i inace dosta lana u kolekcijama i kod njih i kod zare

 

 

17 minutes ago, Midgeta said:

@dùda kako ide, ima li nade?

hvala što se interesuješ :wub:

 

ja otišla u planinu, haha, ovde nema ni hleba da se kupi, moram da ga mesim, da ne pričam o haljinama

 

dolazim u BG uskoro, do sada nisam bila zadovoljna letnjom ponudom, tako da ću posle praznika da provedem koji dan obilazeći prodavnice, nadam se da će biti veći izbor letnjih stvari

 

u međuvremenu su mi ambicije splasnule :rolleyes:, možda je tako i bolje, na šta naletim da mi dobro stoji i da je udobno, pre svega, jer će biti vrućine a koje ja ne podnosiim, to ću ida kupim

6 minutes ago, morgana said:

kakvih par lipotica ima massimo :wub:

 

i inace dosta lana u kolekcijama i kod njih i kod zare

 

 

e to, lan me interesuje, mada je saten  malo svečaniji ipak

Edited by dùda

13 minutes ago, dùda said:

e to, lan me interesuje, mada je saten  malo svečaniji ipak

 

mozda nadjes nesto u kolekciji, pogledaj na sajtu :)

Ja sam počela da se oblačim u Croppu, šta ima veze. 

I ja i šćer zajedno. Sramota me malo, imam godina kao dve mušterije i radnica zajedno

On 11. 4. 2024. at 21:06, Patty Lee said:

@Midgeta

IMG-1728.jpg

Košuljo-haljine (ne znam koji je tačan naziv ja ih ovako zovem), to je neka prastara kolekcija, skrolovala sam 4 godine unazad da nađem sliku.

ja sam ovo uzela na aliju za 1k7 i doshlo mi sad i nije ful katastrofa :ohmy:

ali ima tih sirokih bas vrh

41 minutes ago, morgana said:

ali ima tih sirokih bas vrh

ma da, samo treba imat srece sa velichinom, izgleda da sam uspela...

Nije haljina ali sam prvo krenula od haljine a završila sa pantalonama. Elem meni jer sam visoka lepo stoje skroooz široke letnje  pantalone ( a i farmerke sad samo takve nosim) , i gle ima sad modela uspela sam da nahvatam i broj kojegde da probam ali je to bila katastrofa od kroja, napravili duboke lanene do pod pazuho , skupe a liče u H&Mu na muške bolničke gaće pogrešne veličine ( na meni ) na fotkama na sajtu svima ko salivene .  U šteku mi stoji 2 m tamno teget lana i više od 3 metra lana boje teksas platna a i teksture. Planirane haljine . Malo sam se iznervirala i rasparala model h&M kupljen ko zna gde pre sto godina i rešila da sašijem sama. Iskrojim profircam, kad raširim izgledalo kao da šijem dušečni čaršaf koliko su velike. Ogromne. No iz nekoliko iteracija sam ih skockala da budu baš dobre i kad obujem neke štikle izgledaću ko Greta Garbo u onim njenim šiiirokim ) ali sa velikim dupetom:blush: preko pak zbog poslednjeg mora neka tunika, imam ali hoću još a mrzi me da šijem.

A i ona 3 metra u drugoj boji , hoću haljinu. Pobacala sam burde, imam samo 2, znam kakav model hoću al nemam šnajderku u Bgu , so... preporuke dobrodošle , fala unapred

18 hours ago, gospa buba said:

ja sam ovo uzela na aliju za 1k7 i doshlo mi sad i nije ful katastrofa :ohmy:

IMG-1686.gif


 

U Croppu (i u House, mislim da je isti sprat u Ada Mall) ima finih basic stvari, jeste ugl za mlađe ali nije baš Bershka pa može svašta da se nađe.

  • 2 weeks later...
On 23. 4. 2024. at 14:50, morgana said:

kakvih par lipotica ima massimo :wub:

 

i inace dosta lana u kolekcijama i kod njih i kod zare

 

 

Videh kod madjara uzivo. Lep materijal i nije haljina nego suknja :)

 

IMG_20240503_080145.jpg

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.