Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

57 minutes ago, Svemir Zeka said:

Elem ----> Lindex ada mol 70% sale sve zbog zatvaranja

 

Plus odogovor na dnevno pitanje na kasi :laugh:

Link to comment
2 minutes ago, Midgeta said:

 

Plus odogovor na dnevno pitanje na kasi :laugh:

Danas već drugi put ne kapiram post na forumu 😭

Link to comment
8 hours ago, Svemir Zeka said:

Ma te super modne džak haljine stoje samo nekim mršavim ženama. Ja ne gledam ništa što ne mogu da nosim.

 

Elem ----> Lindex ada mol 70% sale sve zbog zatvaranja

Ispraticu se sama :D

  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
17 minutes ago, Midgeta said:

@dùda kako ide, ima li nade?

hvala što se interesuješ :wub:

 

ja otišla u planinu, haha, ovde nema ni hleba da se kupi, moram da ga mesim, da ne pričam o haljinama

 

dolazim u BG uskoro, do sada nisam bila zadovoljna letnjom ponudom, tako da ću posle praznika da provedem koji dan obilazeći prodavnice, nadam se da će biti veći izbor letnjih stvari

 

u međuvremenu su mi ambicije splasnule :rolleyes:, možda je tako i bolje, na šta naletim da mi dobro stoji i da je udobno, pre svega, jer će biti vrućine a koje ja ne podnosiim, to ću ida kupim

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, morgana said:

kakvih par lipotica ima massimo :wub:

 

i inace dosta lana u kolekcijama i kod njih i kod zare

 

 

e to, lan me interesuje, mada je saten  malo svečaniji ipak

Edited by dùda
Link to comment
13 minutes ago, dùda said:

e to, lan me interesuje, mada je saten  malo svečaniji ipak

 

mozda nadjes nesto u kolekciji, pogledaj na sajtu :)

  • Hvala 1
Link to comment

Ja sam počela da se oblačim u Croppu, šta ima veze. 

I ja i šćer zajedno. Sramota me malo, imam godina kao dve mušterije i radnica zajedno

Link to comment
On 11. 4. 2024. at 21:06, Patty Lee said:

@Midgeta

IMG-1728.jpg

Košuljo-haljine (ne znam koji je tačan naziv ja ih ovako zovem), to je neka prastara kolekcija, skrolovala sam 4 godine unazad da nađem sliku.

ja sam ovo uzela na aliju za 1k7 i doshlo mi sad i nije ful katastrofa :ohmy:

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, morgana said:

ali ima tih sirokih bas vrh

ma da, samo treba imat srece sa velichinom, izgleda da sam uspela...

  • +1 2
Link to comment

Nije haljina ali sam prvo krenula od haljine a završila sa pantalonama. Elem meni jer sam visoka lepo stoje skroooz široke letnje  pantalone ( a i farmerke sad samo takve nosim) , i gle ima sad modela uspela sam da nahvatam i broj kojegde da probam ali je to bila katastrofa od kroja, napravili duboke lanene do pod pazuho , skupe a liče u H&Mu na muške bolničke gaće pogrešne veličine ( na meni ) na fotkama na sajtu svima ko salivene .  U šteku mi stoji 2 m tamno teget lana i više od 3 metra lana boje teksas platna a i teksture. Planirane haljine . Malo sam se iznervirala i rasparala model h&M kupljen ko zna gde pre sto godina i rešila da sašijem sama. Iskrojim profircam, kad raširim izgledalo kao da šijem dušečni čaršaf koliko su velike. Ogromne. No iz nekoliko iteracija sam ih skockala da budu baš dobre i kad obujem neke štikle izgledaću ko Greta Garbo u onim njenim šiiirokim ) ali sa velikim dupetom:blush: preko pak zbog poslednjeg mora neka tunika, imam ali hoću još a mrzi me da šijem.

A i ona 3 metra u drugoj boji , hoću haljinu. Pobacala sam burde, imam samo 2, znam kakav model hoću al nemam šnajderku u Bgu , so... preporuke dobrodošle , fala unapred

Link to comment
18 hours ago, gospa buba said:

ja sam ovo uzela na aliju za 1k7 i doshlo mi sad i nije ful katastrofa :ohmy:

IMG-1686.gif


 

U Croppu (i u House, mislim da je isti sprat u Ada Mall) ima finih basic stvari, jeste ugl za mlađe ali nije baš Bershka pa može svašta da se nađe.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...