Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

22 hours ago, Micko8 said:

Aha,hvala na info-u. Inace na sjatu turnira su skratili nas siri spisak. Ne znam koliko je tacan ovaj skraceni, znam da si ti stavljao spisak ali na ovom skracenom sa sajta je Bosnjakovic jos tu a i Drezgic, on je posle ANGT turnira izjavio da ce se vratiti iz Amerike i odigrati turnir sa reprezentacijom.

 

 

Ako je 14 imena sa Nikolicem,Drezgicem,Bosnjakovicem  tacan je ako nije taj reci da pisem koji su :D

Link to comment

Prati li neko kvalitetnu ligu Beograd za kadete? U Beko je iz Zvezde došao Jovan Bikić 2008. U Ekosport Rebrača je došao Vasilije Popović 2008. iz Fleša. Baš me zanima da li će Radnički u završnici ubaciti Lazara Stojkovića koji je 2007 i koji pruža odlične partije za juniore i seniore. Kako vam se čini ovaj momak
 

 

Link to comment

Od Bikica su u CZ poceli da prave cetvorku, pozicija na kojoj nikada nije igrao posto je u Pobedniku igrao samo sa loptom, mislim da je pobegao odatle. Inace Zvezdini kadeti su ove sezone  bas dosta slabi.

Link to comment
7 hours ago, Bole08 said:

Prati li neko kvalitetnu ligu Beograd za kadete? U Beko je iz Zvezde došao Jovan Bikić 2008. U Ekosport Rebrača je došao Vasilije Popović 2008. iz Fleša. Baš me zanima da li će Radnički u završnici ubaciti Lazara Stojkovića koji je 2007 i koji pruža odlične partije za juniore i seniore. Kako vam se čini ovaj momak
 

 

 

 

Zvezdara je klub u kom se odlicno radi i nije cudno sto izbacuju ovakve igrace.

Momak sa snimka je po meni bas interesantan.Jak prvi korak,vidi kos,vidi asistenciju.Zemunska mladost i nije bas neko merilo za kadaete ta generacija 07 je onako losa,tako da je pitanje kako se dete snalazi protiv boljih igraca i jacik odbrana ali svakako ovakva igra je za svako postovanje.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Micko8 said:

Od Bikica su u CZ poceli da prave cetvorku, pozicija na kojoj nikada nije igrao posto je u Pobedniku igrao samo sa loptom, mislim da je pobegao odatle. Inace Zvezdini kadeti su ove sezone  bas dosta slabi.

 

 

Promenili su u Zvezdi trenera,vodio ih je Mirko sada i njih vodi Jorovic.Mislim da u Zvezdi se odavno ne zna ko sta radi u mladjim kategorijama.

Edited by Блок_64
Link to comment

Dimitrijevic se povredio na utakmici protiv KK Beko, nije se vracao u igru u drugom poluvremenu. Nadam se da nije neka teza povreda, kakav talenat na petici:) Na toj utakmici su igrali pomenuti Bikic i Bosiljcic, ona cetvorka koju sam spominjao. Nije im igrao Sojic ali jeste neki Ristic koji mi je promakao, nesto izmedju 4,5, bio je najbolji u njihovoj ekipi.

Edited by Micko8
Link to comment
4 hours ago, Блок_64 said:

 

 

Promenili su u Zvezdi trenera,vodio ih je Mirko sada i njih vodi Jorovic.Mislim da u Zvezdi se odavno ne zna ko sta radi u mladjim kategorijama.

Losi su kadeti skroz, mada ni juniori nisu mnogo bolji ove sezone.

Edited by Micko8
Link to comment
On 21. 3. 2024. at 4:51, Micko8 said:

Dimitrijevic se povredio na utakmici protiv KK Beko, nije se vracao u igru u drugom poluvremenu. Nadam se da nije neka teza povreda,

 

Ne znam kako da ti kazem pola igraca sa onog spiska koji ide u Nemacku su uglavnom povredjenji i oporavljaju se.Jebiga nezgodan momenat,predugacka sezona preveliki broj i treninga i utakmica i premalo dana za oporavak uzimaju svoj danak.Bas cu sutra zovezm drugara iz partizana da pitam za Dimitrijevica.Bas mi zao momka.

On 21. 3. 2024. at 4:51, Micko8 said:

ali jeste neki Ristic koji mi je promakao,

Vrlo moguce da je 05.Nista spektakularno nisam video od njega.Mnogo koraka pravi u polasku.

Link to comment

Nezgodno je doskocio, inace je imao dosta dominantno poluvreme gde je dosta toga pokazao u oba pravca. U sustini ovaj turnir nije rezultatski ni vazan, vise dodje kao dobra prilika  da se igraci bolje upoznaju ,uigraju i provere. Valjda ce svi biti spremni na leto, kada se bude odrzavalo juniorsko Evropsko Prvenstvo.  Dobili smo opet organizaciju juniorskog EP, EP koje se odrzava sledece godine.

Edited by Micko8
Link to comment

U Nemacku bez Radovica i Markovica.

Na zalost povreda je odnela pobedu nad zeljom.

Edited by Блок_64
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...