Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

38 minutes ago, Profesionalac said:

Jbt šta ovo bi, kakav je ovo raspad Mege?

 

Na kraju 91:59 za KKP, Savo index 45 za 24 minuta!

Mega inace pregazila istu ovu ekipu partizana na kvalifikacionom turniru za jedintsvenu juniorsku ligu ali je tada partizan vodio veoma los trener.

Edited by Micko8
Link to comment

Kostic je strasan potencijal, samo da ga jos vise otkljucaju tj. forsiraju. I dalje se previse divlja preko Lucica koji ne vidi dalje od nosa.

Link to comment
8 hours ago, Micko8 said:

Mega inace pregazila istu ovu ekipu partizana na kvalifikacionom turniru za jedintsvenu juniorsku ligu ali je tada partizan vodio veoma los trener.

 

Nije ista ekipa,nosece je bilo u kvalifikacijama 2005 godiste na ovom turniru je nosece 2006.Tada su imali jos Djulovica,Markovica,Musickog....a da je trener partizana bio los jeste.Ozbiljan nemac pojma.

 

Mega od 2006 da valja ima onog crnca Sibija a i on je svercovan i sam bog zna koje je on godiste,Ostatak tima 2006 u megi bez njih se moze bez problema.Inace i partizan na ovom turniru ima 5 igraca 2006 i ostali su 2007.Jebiga dosli su u situaciju da vrate megi pa im vratili sa kamatom.

 

Poraz kao poraz da kazes pa nema veze ali ovo je ozbiljna katastrofa za megu.

 

 

Edited by Блок_64
Link to comment
On 25. 2. 2024. at 16:14, Micko8 said:

Majka mu je srpkinja, rodjen je u Novom Sadu ako se ne varam, otac mu je katarista valjda. Bio je na okupljanju nase pionirske reprezentacije , 2007 godiste pre dve godine. Ne znam da li je se nesto promenilio od tada sa njegovim statusom kada je reprezentacija u pitanju.

 

 

Kako slatko priča, pravi mali Novosadista.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Блок_64 said:

 

Nije ista ekipa,nosece je bilo u kvalifikacijama 2005 godiste na ovom turniru je nosece 2006.Tada su imali jos Djulovica,Markovica,Musickog....a da je trener partizana bio los jeste.Ozbiljan nemac pojma.

 

Mega od 2006 da valja ima onog crnca Sibija a i on je svercovan i sam bog zna koje je on godiste,Ostatak tima 2006 u megi bez njih se moze bez problema.Inace i partizan na ovom turniru ima 5 igraca 2006 i ostali su 2007.Jebiga dosli su u situaciju da vrate megi pa im vratili sa kamatom.

 

Poraz kao poraz da kazes pa nema veze ali ovo je ozbiljna katastrofa za megu.

 

 

Da, u pravu si moja greska. Noseci igraci su im bili 2005 godiste u tim kvalifikacijama za ligu . Ipak dominiraju nasom juniorskom ligom i bez poraza su , nisu koristili igrace iz tog 2005 godista mnogo tokom sezone,  mislim da je  Markovic odigrao jednu ili dve utakmice ukupno i onaj slovenac isto toliko ako se ne varam. I meni su dosta sumnjivi "klinci" iz Afrike. Iz Malija,Senegala itd. Eno Barselona ima centra kojeg vode da je rodjen 2009 godine takodje iz Malija kao i Siby,  deluje fizicki potpuno formiran igrac, kao da je u nekim srednjim dvadesetim godinama :)  Nikolic im je najperspektivniji igrac iz tog 2006 godista. Izgleda da ce finale u Beogradu po prvi put biti sa dva strana tima. Armani  i Barselona, osim ako Partizan ne napravi jos jedno iznenadjenje. Spomenuo sam Drezgica, bio sam dosta sumnjicav kada je njegov potencijal u pitanju. Pre svega zbog fizickih predispozicija ali bas se dobro popunio, mislim da je malo i izrastao a lepo je i razigravao ekipu protiv Mege  sto nije bio slucaj u proslosti. Videcemo kako ce odigrati ostatak turnira. Mozda od njega ispadne solidan plejmejker na seniorskom nivou. Stanojevic iz Dzokera je ostavio dobar utisak , mislim da prvi put igra na nekom internacionalnom turniru. Bio je najbolji igrac onog mesanog tima, bas je imao neka lepa dodavanja na utakmici protiv Armanija. Kod njega bi mogao biti problem visina kada bude prelazio u seniorsku kosarku.

Edited by Micko8
Link to comment
19 hours ago, Micko8 said:

Spomenuo sam Drezgica, bio sam dosta sumnjicav kada je njegov potencijal u pitanju. Pre svega zbog fizickih predispozicija ali bas se dobro popunio, mislim da je malo i izrastao a lepo je i razigravao ekipu protiv Mege  sto nije bio slucaj u proslosti. Videcemo kako ce odigrati ostatak turnira. Mozda od njega ispadne solidan plejmejker na seniorskom nivou.

 

Posle utakmice sa Barselonom shvatis na kom je nivou :D.

 

19 hours ago, Micko8 said:

Stanojevic iz Dzokera je ostavio dobar utisak , mislim da prvi put igra na nekom internacionalnom turniru. Bio je najbolji igrac onog mesanog tima, bas je imao neka lepa dodavanja na utakmici protiv Armanija. Kod njega bi mogao biti problem visina kada bude prelazio u seniorsku kosarku.

 

Mozda mi neces verovati,aleksa pre dve godine je bio igrac za koga niko u kosarkaskoj Srbiji nije ni cuo ili nije hteo da cuje manje vazno.Dosao je u Joker radio sa Blogojom Ivicem i Miljanom Ivanovicem i za godinu dana dogurao do seniorskog tima,gde je u ovom momentu bolji od sve tri cetvorke u Jokeru.Prostor za napredovanje kod njega je ogroman,dete ima sve i igru licem i ledjima i sut,bukvalno sve.

 

Mega odavno ispricana prica,ali s obziorm kako se radi u vecini klubova nije im tesko da prave rezultate.

Link to comment

Jbg Barselona je ipak prejaka sastavljena od internacionalaca a reket nagruvan africkim igracima. Napomenuo sam onog "klinca" Kone-a sto ga vode da je 2009 godiste, ako je on petnaestogodisnjak ja sam japanski car. Pruzila je Mega najjaci otpor Barseloni danas, kontam da je onaj Vojinovic Milijin sin, imao je dobru utakmicu. Iako nasi klubovi nisu ostavili najbolji utisak na turniru, ima tu dosta talenta. Spomenuo si Aleksu tu je i drugi Aleksa iz Partizana ,Kostic,Srnzetic,Nikolic itd. Zanimljiva je generacija rodjena 2006-e i poneki igraci iz 2007 godista. Kod Stanojevica mi je samo visina diskutabilna, nadam se da ce izvuci jos neki cm ali vestina je na visokom nivou, tu nema dileme. Dobro govori englski jezik:)

Link to comment

On vec vise od godinu dana trazi raskid ugovora sa partizanom,a partizan mu ne da.Naravno broj seniorskih treninga na koje je pozvan je nula,tako da ce verovatno i on na koledz.

Link to comment

Zar je tako tesko izaci iz tog stipendisjkog ugovora??? I kakvu korist ima Partizan od tog "prisilnog" zadrzavanja igraca u klubu kada nece potpisati profesionalni ugovor sa klubom.

Link to comment
12 hours ago, Блок_64 said:

On vec vise od godinu dana trazi raskid ugovora sa partizanom,a partizan mu ne da.Naravno broj seniorskih treninga na koje je pozvan je nula,tako da ce verovatno i on na koledz.

sad bas da pitam za njega. citam da zeli da se nametne obradovicu. kakav je?

Link to comment

Od Milutinova u Partizanu nije bilo talentovanijeg centra. Kod Vujosevica bi vec bio u protokolu.

 

 

 

Edited by Micko8
Link to comment

Sjajan momak.Odlican pregled igre,sut,osecaj za skok sve ima,da neko u pametan u tom partizanu dali bi ga negde u kls na pozajmicu.

Edited by Блок_64
Link to comment

Ovaj deluje baš po mom ukusu. Elegantni pokreti, lepo anticipira igru.

 

Jedino što mu nikad ne bi dao 18 godina.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...