Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Znam da se Radovic povredio na onom ANGT turniru ali ako se ne varam igrao je posle za Borac, mozda je obnovio povredu. Vazno ej da oporave a ima jos vremena do Evropskog juniorskog prvenstva koje je mnogo vaznije.

Link to comment

demolirao je zvezdu u proslom kolu kadetske lige

otkud sad povreda

 

inace, on igra za kadete i juniore borca i na dvojnu za seniore mladosti prvu srpsku

Link to comment

Izgubismo od Italije u prvom kolu. Ekipa deluje dosta neuigrano. Savo bas mnogo voli loptu, jeste da je bio nas najbolji poenter danas ali bas davi loptu do besvesti i dosta brlja i gubi lopte. Najtuznije je to sto u napadu stalno sikanira Dimitrijevica sa kojim igra u klubu, tu preko njega smo mogli imati veliku prednost u reketu ali ga bekovi ignorisu. Bosnjakovic je odigrao uzasnu utakmicu, nista bolji nije bio ni Kostic ali je na parketu proveo manje vremena. Najbolji utisak je na mene  ostavio pomenuti Dimitrijevic, mislim da je on nas sledeci veliki centar, samo ako se bude kvalitetno radilo sa njim. Poseduje veliki potencijal u oba pravca, za njega je NBA plafon.  Valjda ce ekipa sutra izgledati bolje, trebali bi da dobiju Egipat.

Edited by Micko8
Link to comment
58 minutes ago, Micko8 said:

Izgubismo od Italije u prvom kolu. Ekipa deluje dosta neuigrano. Savo bas mnogo voli loptu, jeste da je bio nas najbolji poenter danas ali bas davi loptu do besvesti i dosta brlja i gubi lopte. Najtuznije je to sto u napadu stalno sikanira Dimitrijevica sa kojim igra u klubu, tu preko njega smo mogli imati veliku prednost u reketu ali ga bekovi ignorisu. Bosnjakovic je odigrao uzasnu utakmicu, nista bolji nije bio ni Kostic ali je na parketu proveo manje vremena. Najbolji utisak je na mene  ostavio pomenuti Dimitrijevic, mislim da je on nas sledeci veliki centar, samo ako se bude kvalitetno radilo sa njim. Poseduje veliki potencijal u oba pravca, za njega je NBA plafon.  Valjda ce ekipa sutra izgledati bolje, trebali bi da dobiju Egipat.

 

 

Bosnjakovic nije ni bio sa ekipom dosao je direktno na turnir.Procenti suta su na njblaze receno katastrofalni.

 

Radovic nije bio povredjen jednostavno nije mu trebao i cetvrti plej na turniru

Edited by Блок_64
Link to comment

Dobili smo Egipat, mnogo bolje izdanje ali bilo je mucenja sve do pred kraj trece cetvrtine. Tim je igrao bolje kada je Drezgic bio na klupi.

Edited by Micko8
Link to comment

Razbili smo neporazenu Grcku reprezentaciju danas i tako se plasirali u polufinale turnira. Dobra je ova generacija, ima dosta materijala za obradu:)

  • Wub 1
Link to comment

Plasirali su se juniori u finale turnira. U finalu sa Australijom koja je bez poraza i dobila je sve utakmice dosta lako. Mislim da imamo sansu protiv njih. Drezgic se danas u poslednjoj cetvrtini iskupio za losu igru na citavom turniru. Ono sto me najvise nervira u nasoj igri je neprepoznavanje nasih bekova i nesposbnost da spuste loptu u reket kada centar ostvari  dobru poziciju. Ili potpuno ignorisu visoke igrace ili ne upute dodavanje na vreme i tako prodaju loptu. Dimitrijevic bi na primer pored pleja kakav je Topic, belezio 20+ poena po mecu  ili Stanojevic. Nemamo takvog pleja sa instinktom u ovoj selekciji na zalost ali ima materijala za obradu kao sto sam vec rekao.

Edited by Micko8
Link to comment

Izgubismo finale od neporazene ekipe Australije. Napravili smo na kraju dobar come back, sudije nas na kraju i ostetile , nedosudjen faul nad Bosnjakovicem i onda nam jos dali tehnicku gresku na drugoj strani. Sve u svemu dobro su se pokazali, imali su kratke pipreme, fale neki igraci. Bice ovo dobro na EP.

Link to comment
On 6. 4. 2024. at 18:19, Micko8 said:

Izgubismo finale od neporazene ekipe Australije. Napravili smo na kraju dobar come back, sudije nas na kraju i ostetile , nedosudjen faul nad Bosnjakovicem i onda nam jos dali tehnicku gresku na drugoj strani. Sve u svemu dobro su se pokazali, imali su kratke pipreme, fale neki igraci. Bice ovo dobro na EP.

 

jel ima snimak ili bar hajlajtsi?

Link to comment

 

Ima ceo turnir na ovom kanalu. Sinu Dimitriju predvidjam prvu rundu NBA Drafta ako ga povrede zaobidju, verovatno lutriju:)

Edited by Micko8
Link to comment

hvala. nisam znao da pricamo o albert svajceru. offtopic al secam se pre 10ak godina kako je radicevic izdominirao tamo, izgledao je kao novi vujanic...kad ono kurbla

Link to comment

Ma imas primera koliko hoces kada su u pitanju mladi igraci koji nisu upseli da naprave vrhunske karijere . Dimitrijevic ima sve sto visoki igrac treba u danasnjoj NBA ligi. Mislim da je on sigurica kada je NBA u pitanju, mada mora pazljivo da izmeri sta dalje kada je klub u pitanju. U Maju puni 18 godina, mislim da mu ostanak u Partizanu ne bi bila najsrecnija odluka.

Edited by Micko8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...