Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Dece hvala Bogu talentovane imamo ali na zalost u vecini klubova se jako lose radi sa njima.

Za reprezentaciju ne znam sta bih ti rekao ako je budu sastavili bez protekcija medalju bi trebali da uzmemo.Mislim da Vule Avdalovic treba da vodi tu ekipu,ako se ne varam.

Link to comment
12 minutes ago, Micko8 said:

Odlican je bio Dzoker, nije CZ imala nikakvu sansu

 

Primili su mnogo poena tako sto su juniori morali da pomazu mladjim momcima.Nekima od njih je i prvi put da igraju sa Zvezdom,

Link to comment
7 hours ago, Блок_64 said:

Dece hvala Bogu talentovane imamo ali na zalost u vecini klubova se jako lose radi sa njima.

Za reprezentaciju ne znam sta bih ti rekao ako je budu sastavili bez protekcija medalju bi trebali da uzmemo.Mislim da Vule Avdalovic treba da vodi tu ekipu,ako se ne varam.

Mislim da bi najbolje bilo da se selektor bira iz ekipa koje se takmice u ligama mladjih kategorija  i da im se niko ne mesa u odabir igraca. Ti treneri najbolje znaju ko su top igraci u ligi posto vode ekipe koje se takmice protiv tih igraca. Vule trenira OKK Beograd u KLS-u , ti treneri  koji treniraju profesionalno ili polu profesionalno bi trebali da vode U20 reprezentaciju, to bi bilo najispravniji model za odabir selektora u mladjim kategorijama.

Edited by Micko8
Link to comment

Pa to je ono mac sa dve ostrice.Pre je bio Avramovic iz Mege ako se ne varam pa je bilo zasto toliko igraca iz Mege.

Kada su bili treneri iz mladjih kategorija bilo je i ogromnog uticaja menadzera.Po meni sve te selekcije treba da rade jako ozbiljni treneri na koje menadzeri i klubovi nemaju uticaj.

Polekadj tu istu selekciju pre dve tri godine i videces ove godine 60% igraca vise ne postoji,jer su bili kombinacija menadzera i ko je za to odgovarao niko,otisao Krstic otisao Glisic i to je to.

Edited by Блок_64
Link to comment

Ako mislis na godiste 2005 godiste . Vodio je Musickog,Markovica, Dzulovica i Dozica. Mislim da je ovaj poslednji bio diskutabilan. Bilo je i nekih povreda. Topic na primer nije mogao da iga na U17 SP. Jeste da ih je iz Mege bilo najvise, slazem se . Mada prva trojica su kvalitetom pripadala toj selekciji.

Link to comment
On 21. 2. 2024. at 9:58, Micko8 said:

Nadam se da ce Montock iz Vojvodine biti na sirem spisku juniorske reprezentacije. Lepo je napredovao ove sezone, jedan je od glavnih igraca njihove kadetske ekipe. Dobar atleta, veoma dobar u odbrani, solidan u napadu. On i Kondic zasluzuju poziv.

Na website pise da je Jamajcanin. Kako da igra za nas? Otkud uopste u Vojvodini? Nisam upucen ko je klinac

Link to comment

Majka mu je srpkinja, rodjen je u Novom Sadu ako se ne varam, otac mu je katarista valjda. Bio je na okupljanju nase pionirske reprezentacije , 2007 godiste pre dve godine. Ne znam da li je se nesto promenilio od tada sa njegovim statusom kada je reprezentacija u pitanju.

 

 

Edited by Micko8
  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment
20 hours ago, Micko8 said:

Ako mislis na godiste 2005 godiste . Vodio je Musickog,Markovica, Dzulovica i Dozica. Mislim da je ovaj poslednji bio diskutabilan. Bilo je i nekih povreda. Topic na primer nije mogao da iga na U17 SP. Jeste da ih je iz Mege bilo najvise, slazem se . Mada prva trojica su kvalitetom pripadala toj selekciji.

 

 

Ne mislim na 2006

Link to comment

Izvini pomesao sam. Da ta selekcija je jedva opstala u Diviziji A. Ne znam ko je selektirao te igrace ali sada se vidi da ima dosta boljih igraca i ozbiljnijih potencija u tom godistu. Nadam se da ovog leta nece praviti istu gresku.

Link to comment

Sutra pocinje ANGT turnir za juniore koji se odrzava u Beogradu. Mega i Barselona su veliki favoriti ali igraju i u istoj grupi i ta utkamica ce biti finale pre finala. U toj grupi je i Partizan koji je autsajder ali imaju nekoliko igraca koji su zanimljivi,pre svega centar Aleksa Dimitrijevic. Vratio se i Drezgic iza amerike i odigrace ovaj turnir. Crvena Zvezda je u drugoj  laksoj  grupi ali ce imati jaku konkurenciju u onom mesanom ANGT timu, tu je pozvan i krilni centar Aleksa Stanojevic iz Dzokera. Osvajac turnira ide na zavrsni turnir a bice i specijalnih pozivnica. Jedna pozivnica ce verovatno otici Megi ako se ne plasira direktno na zavrsni turnir.

Edited by Micko8
Link to comment

Partizan dominira favorizovanu Megu u prvom poluvremenu. Drezgic im radi sta hoce, bas je dobro napredovao u Americi.

Link to comment

Epski raspad Mege, ekipa koja je bez poraza u juniorskoj ligi ,gube dvadesetak razlike  od ekipe koja se nije ni kvalifikovala u juniorsku ligu .

Link to comment

Jbt šta ovo bi, kakav je ovo raspad Mege?

 

Na kraju 91:59 za KKP, Savo index 45 za 24 minuta!

Link to comment
39 minutes ago, Papovac said:

a sava se definitivno vratio?

Mislim da se samo vratio da odigra ovaj turnir. Mada sve je moguce mozda Partizan i pokusa da ga zadrzi. Dobio je i neke ponude kvalitetnih univerziteta.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...