Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

On 13. 5. 2024. at 16:08, Bole08 said:

Čestitke za Partizan. Ako se ne varam ista ekipa igra i juniorsku kvalitetnu ligu za Beograd.

 

Imaju pomoc od tri odlicna juniora,centra Dimitrijevica,Alekse i stalno zaboravim prezime sjajnom trecem igracu ali seticu se.

 

Bice tu odlicnih utakmica,ja cu ici da ispratim Vizuru.

Link to comment

Vizura real po zavrsetku utakmice tuca na terenu.Sklonili snimak sa ksb-a

Jedean iz Vizure prebio crnca iz reala Gurovic (senior) prebio jednog trenera Vizure.

Link to comment
Posted (edited)
8 minutes ago, Блок_64 said:

Vizura real po zavrsetku utakmice tuca na terenu.Sklonili snimak sa ksb-a

Jedean iz Vizure prebio crnca iz reala Gurovic (senior) prebio jednog trenera Vizure.

Džaba su sklonili sve se videlo uživo. Baš me zanima ko je naredio da se ukoni snimak? Za ovo bi trebale ozbiljne kazne da budu. Ali verovatno će sad delegat da ublaži to, a snimka nema da se pregleda i neće biti ništa posebno, posebno da se treneri i vlasnici klubova tuku

Edited by Bole08
Link to comment

Postoji snimak i klinci košarkaši ga već dele između sebe. Ja ga neću postavljati ovde

Link to comment
18 minutes ago, Bole08 said:

Džaba su sklonili sve se videlo uživo. Baš me zanima ko je naredio da se ukoni snimak? Za ovo bi trebale ozbiljne kazne da budu. Ali verovatno će sad delegat da ublaži to, a snimka nema da se pregleda i neće biti ništa posebno, posebno da se treneri i vlasnici klubova tuku

 

Snimak je na youtubu bio,koliko znam svako nasilje mora da se se skloni i da je to razlog zasto je sklonjeno,ali nemoj da me drzis za rec.Joca kamerman je snimao utakmicu ipo nalogu KSB-a znaci ksb ima snimakInace istini za volju i ja imam snimak tuce mogu da ti posaljem jedino na telefon mada su kacili vec sva deca po instagramu.

 

Po zavrsetku utakmice neko od igraca iz rela (sa tribine nije igrao ) je usao na teren skinuo gace i pokazivao dupe igracima vizure,pa je crnac iz Reala se smejao i pokazivao igracima vizure da dupe od malog,onda je naravno isti crnac iznabadan i tako.

 

Uglavnom nekada je se za ovo klub iz takmicenja suspendovao na pet godina.

Link to comment
2 minutes ago, Bole08 said:

Postoji snimak i klinci košarkaši ga već dele između sebe. Ja ga neću postavljati ovde

 

 Bio si brzi par sekundi :D

Link to comment

Da, moguće da je Bosić sklonio snimak zbog nasilja da mu Youtube ne blokira kanal. Oni ne tolerišu nasilje

Link to comment
Posted (edited)

Alo.rs je već objavio video tuče, tako da... kad dospe u medije biće strožije kazne

Edited by Bole08
Link to comment
Posted (edited)
On 15.5.2024. at 16:43, Блок_64 said:

 

Imaju pomoc od tri odlicna juniora,centra Dimitrijevica,Alekse i stalno zaboravim prezime sjajnom trecem igracu ali seticu se.

 

Bice tu odlicnih utakmica,ja cu ici da ispratim Vizuru.

Vratio se i Drezgic, igrao je danas. Ona skolska sala nije bezbedna za takmicarsku kosarku. Zidovi odmah pored aut linije, uzas.

Edited by Micko8
Link to comment

Turnir preseljen u malu arenu,utakmice bez prisustva publike.

 

Suspendovana tri igraca vizure,tri igraca reala i Gurovicu novcana kazna.

 

 

 

Link to comment

Ja sam bio na utakmici kadeta Zvezdara - Žitko 72:76

Kod Zvezdare najbolji broj 7 (neverovatan podatak 18 faulova nad njim)
Kod Žitka najbolji broj 11

Mladost je dobila Beko 5 razlike

Link to comment
22 hours ago, Bole08 said:

Ja sam bio na utakmici kadeta Zvezdara - Žitko 72:76

Kod Zvezdare najbolji broj 7 (neverovatan podatak 18 faulova nad njim)
Kod Žitka najbolji broj 11

Mladost je dobila Beko 5 razlike

 

A tomicev kos u zadnjoj sekundi :D.

Pogledacu sada snimak nisam gledao utakmicu pa ne znam ko su momci sa tim brojevima.

A Mladost realno ekipa krs Ali trener Varnicic cuda pravi.

Link to comment

Da to je bilo danas protiv Beka. Beko je vodio mislim čak 16 razlike i Žitko ih stigao i prestigao u zadnjoj sekundi.
Zvezdara dobila Mladost. Opet je 7 kod Zvezdare dao mnogo poena. Mladost je dosta dobro vođena, slažem se. Nemaju nekog pojedinca da se posebno ističe, nego svi igraju timski

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...