Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Drezgicev plafon u seniorskoj kosarci je onaj Rebicev iz CZ, slicno fizicki i izgledaju, slicno igraju itd. Partizanov najveci prospekt u mladjim kategorijama je Dimitrijevic. Nadam se da nece propasti jer je ozbiljan potencijal na petici a mi dosta kuburimo sa centrima. Treba neko da zameni konjusara i Milutinova za koju godinu u reprezentaciji.

Edited by Micko8
Link to comment
On 29. 12. 2023. at 17:04, theanswer said:

 

Realno su pokušali da se kvalifikuju sa igračima koji su uglavnom bili 2007 za ligu koja je 2005 mada je bolji timovi igraju sa 2006. recimo. Nisu prošli kvalifikacije ali su baš zbog Drezgića morali da naprave ozbiljniju selekciju da se to ne dovodi u pitanje. 

 

U kvalifikacijama su imali 7 juniora 2006 godiste.U prvoj utakmici su pobedili dva poena razlike vizuru koja ima jednog igraca od 201cm,i zadnjih skoro tri minuta cela prva petorka vizure je bila na klupi sa pet licnih.Drugu utakmicu mega ih je lagano otresla trecu radnicki bez najboljeg strelca koji je bio povredjen.U dodatnim kvalifikacijama dobio ih je Zemun.

Od tih 7 igraca 2006 Dimitrijevic i Aleksa su ostali u Partizanu i Sava naravo,Plisnic je presao u Dinamik,Fedor valjda u Radnicki,Tapuskovic u Real.....

Imali su ekipu koja je bez problema trebala da se plasira u jedinstvenu ligu,Sa druge strane ako pogledas ostale ekipe u jedinstvenoj ligi svi imaju 5-6 kadeta koji popunjavaju juniorske ekipe.Problem partizana je taj sto se najblaze receno uzasno radi u mladjim kategorijama i sve se svodi na to koga ce dovesti sa strane i sto naravno velikom broju igraca ni Partizan ni Zvezda nisu vise prva opcija u izboru kluba posebno iz razloga sto znaju da na vrata prvog tima nece zakucati nikada.

Edited by Блок_64
Link to comment
On 29. 12. 2023. at 18:00, Micko8 said:

Partizanov najveci prospekt u mladjim kategorijama je Dimitrijevic. Nadam se da nece propasti jer je ozbiljan potencijal na petici a mi dosta kuburimo sa centrima. Treba neko da zameni konjusara i Milutinova za koju godinu u reprezentaciji.

 

 

Broj 15 mislim da je.

 

Mislim da ces promeniti misljenje kada pogledas utakmicu

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

I opet Mitar doneo pobedu Real Madridu u finalu. Treba decko da ode iz te grobnice za talentovane igrace sto pre. Da predje na primer u Megu :)

Edited by Micko8
Link to comment

Ma koje crne finansije,jedinstvena liga je bukvalno besplatna,placen je prevoz,sudije,hale,dresovi,sve savez finansira.

Juniori su drugi na tabeli.Od sinoc pola juniorske ekipe je otpusteno,do kraja sezone nece imati ni jednog centra,igrace samo zato sto moraju jer ako bi napustili ligu sve kategorije pa i seniorski tim bili bi suspendovani iz svih takmicenja na pet godina.

Link to comment
6 minutes ago, б1lme3 said:

koji je razlog?

 

Ne znam sta bih ti rekao,direktor tako odlucio i to je to.Razlog ne postoji,koji god da su naveli ja ti mogu reci da po meni oni prosto nemaju taj kapacitet (a mislili su da imaju) to prvo i drugo ne mozes iz Amerike da vodis klub.Ima tu jos nekih stvari ali bih to morao na pp da ti napisem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...