Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

15 hours ago, Блок_64 said:

Sjajan momak.Odlican pregled igre,sut,osecaj za skok sve ima,da neko u pametan u tom partizanu dali bi ga negde u kls na pozajmicu.

Treba da radi na izvodjenju sl bacanja, sutira ih kao Onil a ima lepu sutersku formu i osecaj. Ne razumem sta je problem, osim ako ima problem sa vidom.

Edited by Micko8
Link to comment
8 hours ago, Micko8 said:

Treba da radi na izvodjenju sl bacanja, sutira ih kao Onil a ima lepu sutersku formu i osecaj. Ne razumem sta je problem, osim ako ima problem sa vidom.

 

Sta znam,kazu kao da je lenj da trenira,jebem li ga.Mozda bih ja pre rekao da nije motivisan ali uglavnom dete gubi mnogo.

 

Inace reprezentacija za njegovo godiste se skuplja u ponedeljak i on je na spisku.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Micko8 said:

Znas li ko je jos na spisku????

 

Znam naravno :D

 

Vojvodina

Aleksandrar Vojinovic (Sin Milije Vojinovica direktor aba lige )

Kondic

 

Dinamik

Vlajic i Plisnic

 

Mega

Srzentic,Solomon,Milosavcevic

 

Joker

Stanojevic,Martinovic,Markovic

 

Borac Cacak

Ivkovic,Radovic

 

Crvena Zvezda

Kostic,Marjanovc,Lucic

 

Bkk Radnicki

Stojkovic Tofofski

 

Partizan

Dimitrijevic,Goljvic

 

Borac-Zemun

Djuris

 

 Beko

Sojic

Link to comment

Spisak je dobar ali fale neka imena. Cestitke za poziv koji je dobio vas sin ,zasluzeno :) Pretpostavljam da Real nije pustio Bosnjakovica. Nema Radosica vec drugu godinu za redom, negde sam procitao da ce se Drezgic prikljuciti ekipi kada se vrati iz Amerike. Vojinovic je ostavio dobar utisak na ANGT turniru ali Radosic je za njega klasa,realno Drago mi je sto je Kondic dobio poziv, mada ga u Vojvodini  pogresno koriste, decko je igrao na kecu kao pionir u Sports World-u. Ne znam zasto nije pozvan Ognjen Nikolic iz Mege, mislim da je i Backo zasluzio poziv, perspektivniji je centar od Vlajica i Plisnica.

Edited by Micko8
Link to comment

Mislim da struka u savezu planiraju Radoscica,Drezgica i Bosnjakovica za 05.

 

Imamo momaka koji su stvarno zasluzili da budu na pisku,ima i onih koji su zasluzili a nema ih na spisku,ali zato ima decaka koji se i sami pitaju kako seu zavrsili na ovom spisku.

Link to comment

To je cista glupost ako ta "struka" planira da ti navedeni igraci igraju U20 EP koje  je u sustini nevazno ,osim obezbedjivanja opstanka u diviziji A U20 reprezentacije , a imamo dovoljno kvalitetno 2004,2005 godiste koji taj zadatak moze da obavi. Ovo naredno juniorsko EP je kvalifikaciono za U19 SP sledece godine, zato treba poslati najbolji moguci tim tamo a imamo igrace koji imaju kvalitet da se bore i za zlatnu medalju. 

Edited by Micko8
Link to comment

Ognjen Srzentic se meni licno dopada kao igrac. Solomon i Milosavcevic su zalutali na spisak. Inace svi plejevi su nam ispod ili oko 180 cm ukljucujuci i ovog Solomona , svake godine se ponavlja ista prica. Takvi skraceni igraci na kecu tesko prolaze u modernoj kosarci.  Ima na primer u KK Beko jedna cetvorka koja je po meni mnogo bolja i talentovanija od Sojica, mislim da mu je prezime Bosiljcic, ogroman raspon ruku negde oko 205 cm mozda i visi, decko bas ima zanimljiv repertoar i osecaj za igru ali eto mislim da ovi iz KSS i ne znaju da taj decko postoji.

Edited by Micko8
Link to comment

Da da,upravu si,veliki broj talentovanih momamaka prosto promakne jer eto niko ih nije video.Mislim da smo tu najtanji da se previse oslanjaju na klubove i selektore koje stalno menjaju,a i nema nikakve strategije.

Link to comment

Taj Dzepina je potpisao ugovor sa Valensijom na sedam godina. Da budem iskren , nisam puno obracao paznju na Zemunsku Mladost pa mi je promakao. Nadam se da ce uspeti u Spaniji, valjda treba sada naknadno da ga pozovu na okupljanje reprezentacije, Nikolic ne moze da igra za nas iz administrativnih razloga pa bi nam uz Stanojevica trebala jos jedna cetvorka. Mislim da je Stojkovic jos zelen iako igra juniorsku ligu.

Link to comment
3 hours ago, Micko8 said:

Taj Dzepina je potpisao ugovor sa Valensijom na sedam godina. Da budem iskren , nisam puno obracao paznju na Zemunsku Mladost pa mi je promakao.

 

Transfer odradio Gurovic,finansije nisu bitne ali za klub kao sto je Valensija stvarno je smesna cifra.

Problem po meni je taj sto ga nisu registrovali za seniore Mladosti,a kakav tim imaju naigrao bi se tamo.

Link to comment

Vidim da za Dzoker u proslom kolu  nisu igrali Markovic i Stanojevic. Jesu li na pipremama sa reprezentacijom ili je klub odlucio da ne igraju proslo kolo sa juniorskom ekipom??? Vidim da su svi igraci koji su bili na spisku reprezentacije za turnir u Nemackoj igrali ovo kolo juniorske lige.

Edited by Micko8
Link to comment

Stanoje leci povredu sa turnira u bg dobro  je oporavio se,a Markovic imao problema sa upaljenom tetivom pa posto je dan ranije igrao za seniore ostavi li ga da odmara ali je dobro.

 

Reprezentacija se skuplja u bg 25-og.

Link to comment

Aha,hvala na info-u. Inace na sjatu turnira su skratili nas siri spisak. Ne znam koliko je tacan ovaj skraceni, znam da si ti stavljao spisak ali na ovom skracenom sa sajta je Bosnjakovic jos tu a i Drezgic, on je posle ANGT turnira izjavio da ce se vratiti iz Amerike i odigrati turnir sa reprezentacijom.

Edited by Micko8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...