Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ako imas vremena pisi slobodno na pp, bas me zanima

 

ujedno, zanima me i kakvi su vam planovi za tvog juniora? :D

 

naravno, ako pitanje nije previse licno

Link to comment

Jbg, nadam se da ce vas  sin odabrati dobru razvojnu sredinu, isto vazi i za Stanojevica.

 

 

 

 

Sine Mitre bezi iz tog groblja za mlade igrace dok jos imas vremena.

Link to comment

Treba da ode iz Reala jer je ocigledno da su rus i spanac prioriteti u toj ekipi. On treba da ima loptu u rukama a ovde je retko kada ima u posedu. U Sports World-u je bio plejmejker.

Edited by Micko8
Link to comment
On 13. 2. 2024. at 23:37, Micko8 said:

Nije igrao Dimitrijevic koliko vidim. Iz Dzokera  otisli najbolji igraci izgleda.

 

Joker igra sa dva juniora sve ostalo su kadeti.Druga dva juniora koja su jos u klubu igraju za seniore,a ostle su najurili,mada i ova dvojca sto su u seniorima napustaju klub na kraju sezone.

Cela prica trajla godinu ipo dana i to je to.Nema tu neke pameti i nekog razmisljanja,klub vode ljudi koji prosto nemaju kapacitet za tako nesto.Ja iskreno ne verujem da ce i seniori jos dugo.Navodno hoce da se bore sledece sezone i za abu 2 ali kakav odnos imaju prema igracima...tesko

Link to comment

Da, bas sam juce gledao na sajtu KLS, prebacili su dva najbolja igraca iz juniorske ekipe u seniorski tim. Steta sto gase mladje kategorije, nisu bili losi ni prosle sezone.

Edited by Micko8
Link to comment

Nadam se da ce Montock iz Vojvodine biti na sirem spisku juniorske reprezentacije. Lepo je napredovao ove sezone, jedan je od glavnih igraca njihove kadetske ekipe. Dobar atleta, veoma dobar u odbrani, solidan u napadu. On i Kondic zasluzuju poziv.

Edited by Micko8
Link to comment

Pa imaju utakmice na onom kanalu sto sam postavljao digital score. Ne kazem da mora da bude na konacnom spisku juniorske reprezentacije, jaka je konkurencija  ali zasluzuje da bude na sirem spisku. 

Link to comment
On 21. 2. 2024. at 20:33, spaceploitator said:

daj neki klip, info, sta nas lozis na suvo tako

 

 

Imas ovde linkove ka svim utakmicama i statistku

Link to comment

Veceras Crvena Zvezda 88 Joker 95 Juniori.

 

Kod Jokera Juniori Stanojevic (26 p),Markovic (20 p),Martinovic (19 p) 3 kadeta 2007 godiste i 4 igraca 08 Godiste.

 

Protiv osvajaca kupa i do je dovoljno :D

 

 

Edited by Блок_64
Link to comment

Odlican je bio Dzoker, nije CZ imala nikakvu sansu ceo mec su gosti vodili. I kadeti su izgubili od Partizana veoma lako na svom terenu.  Mislim da godiste 2006-2007 ima sansu da otkine medalju na juniorskom EP ove godine. Rekao bi da je ta generacija jos i kvalitetnija od 2005-og godista. Bosnjakovic, Radosic, Drezgic, Kostic, Susic, Srzentic,vas sin ako se predomisli, Stanojevic, Nikolic, Dimitrijevic,Backo Marjanovic itd. Ovo je poprilicno kvalitetna generacija.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...