Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

On 29. 8. 2023. at 14:38, Micko8 said:

Zanimljiv prelazak. Borac ga poprilicno forsirao i u kadetskoj i u juniorskoj ekipi prosle sezone . Pocela Igokea da dovodi mlade talentovane igrace iz Srbije, Stankovic,Radosic,Kojic i sada Stojic.

 

 

Radoscic presao u dinamik.

 

On 12. 9. 2023. at 22:56, Micko8 said:

Nadam se da ce partizani uspeti da naprave seniorskog igraca od Dimitrijevica. Od Milutinova se u klubu nije pojavio talentovaniji centar od njega.

 

 

Odlican,visok mekana ruka,solidna tehnika.Kazu da je dosta lenj.

 

Link to comment

Izgleda da su resili da forsiraju njega pre Plisnica ako je suditi po turniru koji je odigran pre sedam dana. Dimitrijevic se meni licno vise dopada kao igrac i dugorocni projekat, ima mnogo visi plafon.

Link to comment

Losa stvar je sto su oba visoka i istom klubu,i sto recimo partizan pored njih dvojce ima jos nekoliko visokih.Pored Partizana,Mega,Zvezda,i jos par klubova imaju dobre centre a dosta klubova i nema klasicne petice.Lose je to za kosarku u smislu napretka igraca.

Link to comment

Sta mislis o Jovanu Vukovicu iz Partizana??? Pretpostavljam da mislis i o njemu kada si spomenuo jos nekoliko visokih igraca. Decko je bas visok , lepo se krece, trcanje, kordinacija itd. vec moze da zakuca iz mesta, zanimljiv potencijal na petici.

Edited by Micko8
Link to comment

Slicne je gradje kao Dimitrijevic samo je malo eksplozivniji , barem se meni tako cini. Inace su pocele kvalifikacije za kadetsku ligu. Mega ce izgleda opet biti veliki favorit za osvajanje titule. Doveli su Karalica i Ostojica. Ostojic  inace kao i Marijanovic  je bio lose iskoriscen  na kadetskom EP i ne samo oni. Steta sto smo ispustili borbu za medalju i ucesce na u17 SP sledece godine. Sve nam je bilo pri ruci.

Edited by Micko8
Link to comment

Vukovic je izgleda presao u Spartak. Njegovo ime je na njihovoj stranici na sajtu KLS-a. Nije igrao na kadetskom kvalifikacionom turniru za ekipu Partizana. Znaci partizan se opredelio za ona dva skracena sifonjera na petici umesto njega.

Edited by Micko8
Link to comment
  • 2 weeks later...

Partizan se nije kvalifikovao u jedinstvenu juniorsku ligu, cestitke kosarkaskim radnicima koji rade tamo sa mladim igracima. Ni CZ nije mnogo bolja ali dobro vazno je se sprcavaju drzavni milioni u senorske selekcije dva kluba.

Link to comment

Dosao sam bas to da napisem ali si bio brzi.

 

Jebga doslo na naplatu da neki moraju da igraju a neki ne.U ekipi partizana ako se ne varam osam reprezentativaca,jedina ekipa u ligi koja ima ozbiljne centre i prodju kako prodju.

Oni su mucenu vizuru dobili 2 poena razlike i samo zato sto je vizura bez prve petorke igrala zadnjih cetri minuta zbog pet licnih.Mega ih je otresla kao sumadinac sljivu,pa onda i radnicki i Borac-Zemun.

Najveci apsurd je sto juniori mege placaju clanarinu tipa 8-9 000 din mesecno dok igraci partizana imaju stipendije neki i stan i hranu.

 

Dobro dosli u zemlju kosarke.

 

Bice jebene kvalifikacije,Radnicki,Borac-Zemun,Borac-Cacak,Spartak,Konstantin,Dzoker....

Link to comment

Znam da je Dimitrijevic na mecu sa Megom, posle postignute trojke i dva poena popio klupu posle nekih losih dodavanja koja i nisu bila skroz njegove greske  i u nastavku igre je mozda na momenat usao a na sledecoj utakmici sa Radnickim ga nije bilo ni u protokolu . Ne znam da li je bila  neka disciplina u pitanju  ili se decko povredio. Iz aviona se vidi da im je on najperspektivniji igrac kada je u pitanju seniorska kosarka. Mislim da se Partizan puno oslanja na Drezgica a ima on podosta mana u igri i nije bas toliko veliki talenat kako ga predstavljaju. Najtragicnije je sto im je ova ekipa igrala finale kadetske lige sa Megom prosle sezone i 5,6 meseci kasnije nisu uspeli ni da se plasiraju u juniorsku ligu. Crvena Zvezda igra dodatne kvalifikacije za ulazak u kadetsku ligu u Petak, imaju tri sanse i oni su se ozbiljno izblamirali pretprosli vikend. Najgore je to sto nege igrace guraju na pozicije koje im nisu prirodne.

Edited by Micko8
Link to comment

drezgic mi se uopste ne svidja. mislim moze on sad da daje po milion koseva ali meni nista  tu ozbiljno nema, sav kratak, nema neki pregled igre, nije ni neki do bola ball handler. odlakavio ranije od svog godista.

doduse gledao sam ga samo pri kraju prosle sexone kad smo se mucili sa derbijem posle reala.

ako neko moze da napise nesto o njemu, sta mu gledaju kao pluseve sta minuse

 

Link to comment

Videcemo, mislim da mu visina moze biti problem u seniorskoj kosarci i to sto nije bas nesto preterano brz i dobar atleta. Takodje donosenje odluka na terenu bi mu moglo biti bolje. Cesto ne doda loptu otvorenom saigracu , nego odluci da divlja, pa izgubi loptu itd. Nema taj urodjeni instinkt plejmjkera.

Edited by Micko8
Link to comment
20 hours ago, bradilko said:

drezgic mi se uopste ne svidja. mislim moze on sad da daje po milion koseva ali meni nista  tu ozbiljno nema, sav kratak, nema neki pregled igre, nije ni neki do bola ball handler. odlakavio ranije od svog godista.

doduse gledao sam ga samo pri kraju prosle sexone kad smo se mucili sa derbijem posle reala.

ako neko moze da napise nesto o njemu, sta mu gledaju kao pluseve sta minuse

 

 

Evo prvo plusevi.Vec 7-8 godina svaki dan ima indivudalni trenig,da bas svaki dan.U njega je ulozeno para kao Ttito sto je ulozio u bitku na Neretvi.Sreca cale sve to bez problema finansira.Momak je zaista posvecen treningu ide i na jogu i kao i uvek ima jedno ali.Sve ove da kazemo rezultate postize sa maksimalnom utreniranoscu,sto znaci da onaj deo koji se zove talenat (citaj genetika) nema.Brzina,skocnost......Celu svoju karijeru igra u Partizanu gde bogu hvala imas sve pozicije popunjene onako kako treba da budu od 1 do 5,da je u nekom drugom klubu koji nema tu srecu da ima sve pozicije popunjenje bio bi igrac ispod proseka.Nedostatak brzine nadoknadjuje uvaljivanjem lakta u protivnika,pa mu je recimo protiv vizure bilo dosudjeno dva faula u napadu plus tehnicka,odbranu igra bas lose.Da nema marketinga bio bi prosecan igrac

Link to comment
22 hours ago, Micko8 said:

Znam da je Dimitrijevic na mecu sa Megom, posle postignute trojke i dva poena popio klupu posle nekih losih dodavanja koja i nisu bila skroz njegove greske  i u nastavku igre je mozda na momenat usao a na sledecoj utakmici sa Radnickim ga nije bilo ni u protokolu . Ne znam da li je bila  neka disciplina u pitanju  ili se decko povredio. Iz aviona se vidi da im je on najperspektivniji igrac kada je u pitanju seniorska kosarka. Mislim da se Partizan puno oslanja na Drezgica a ima on podosta mana u igri i nije bas toliko veliki talenat kako ga predstavljaju. Najtragicnije je sto im je ova ekipa igrala finale kadetske lige sa Megom prosle sezone i 5,6 meseci kasnije nisu uspeli ni da se plasiraju u juniorsku ligu. Crvena Zvezda igra dodatne kvalifikacije za ulazak u kadetsku ligu u Petak, imaju tri sanse i oni su se ozbiljno izblamirali pretprosli vikend. Najgore je to sto nege igrace guraju na pozicije koje im nisu prirodne.

 

 

Trener juniora partizana (Milija) je upitan po pitanju znanja.Sa druge strane imas igrace koji moraju da igraju i onda na kraju dobijes rezultat kakav si dobio.

Za zvezdu si sve opisao onako kako jeste.

Link to comment
  • 2 weeks later...

kako se zovu oni koji fizicki kasnije sazrevaju i kako se nazivaju oni koji rano fizicki sazrevaju i onda su isti i sa 30 godina kao sa15-16?

naravno ja sam tim ovi zakasnjeli ali voleo sam da se peglam sa ovim jakim i tu sam ucio kako se postaviti, uglove oslonca, igranje odbrane izmedju.lopte ili iza igraca. jebote sad kad se setim niko nije mogao da me pomeri a bio zgoljav ali sve te nagibe, uglove, sam znao. sad bih na kos koliko sam zeljan kosarke. kakve sam skocne, neskocne grdosije resavao, male brze.

 

sorry malo sam janpi, pjetak je, prastajte, freedom dva dana🤣

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...