Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

6 minutes ago, Milošica said:

Zašto nema, šta je tebi sine s logikom.

tebi je logicno da se najavi da se igrac posle odmora prikljucuje pripremama

i on onda posle odmora ode u grcku, gde su i reprezentacija i mega, ali ne na pripreme reprezentacije, nego mege

 

ne znam, sve je moguce, ali meni nema smisla

Link to comment

ma to je sramotno, decko je na spisku, u isto vreme igra utakmice sa svojim timom, a selekotr nije rekao da je precrtan. danas javljaju da se prikjucio reprezetnaciji, a on igra za megu protiv USCa u sred priprema. neozbiljnost na svim nivoima. 

  • +1 1
Link to comment

Rekao je Pesic u intervju a i Topic da ce se prikljuciti reprezentaciji kada se vrati sa Megom iz Grcke. Verovatno je neka Miskova mutljavina, da pokaze Topica NBA skautima ako ima i jedan tamo:rolleyes:

Edited by Micko8
Link to comment

Bas me interesuje gde ce Lazar Gacic sada, on je napunio davno 18 godina a nije potpisao profesionalni ugovor. Iz kluba su se kleli kako je Djokovic buducnost kluba kada su potpisivali ugovor sa njim prosle godine i sada su ga se odrekli. A i za Gacica je bila prica da bi mogao da ode na koledz. To su dva krilna centra koja su mogli da razvijaju kroz FMP ali od toga nema nista .

Edited by Micko8
Link to comment

mozes li proceniti u kom obimu je povecan broj odlazaka na koledz u odnosu na prethodne godine?

imam utisak da je bas mnogo klinaca iz "regiona" otislo

Link to comment

Nista od u17 SP, izgubili smo od slovenije  u poslednjim sekundama utakmice. Nadam se da ovaj selektor nece vise nikada videti nijednu reprezentativnu selekciju.

Link to comment
16 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Pa nisu ga se odrekli, NCAA nije fiba, on moze da ode na koledz kad god pozeli. 

Verovatno su mu opet ponudili da se kali u Pirotu ili negde u KLS kod Jakovljevica,momak verovatno odbio tu opciju :)

Edited by Micko8
Link to comment
  • 3 weeks later...
Quote

Igokea m:tel nastavlja praksu dovođenja mladih i talentovanih igrače, potpisala je talentovanog Vasilija Stojića, reprezentativca Srbije do 16 godina. 

Vasilije je rođen 2007. godine u Priboju, visok 205 cm i u Igokea m:tel dolazi iz čačanskog Borca. 

Stojić je nastupao na Evropskom prvenstvu, za reprezentaciju Srbije U16, koje je igrano u Skoplju.

Zanimljiv prelazak. Borac ga poprilicno forsirao i u kadetskoj i u juniorskoj ekipi prosle sezone . Pocela Igokea da dovodi mlade talentovane igrace iz Srbije, Stankovic,Radosic,Kojic i sada Stojic.

Edited by Micko8
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nadam se da ce partizani uspeti da naprave seniorskog igraca od Dimitrijevica. Od Milutinova se u klubu nije pojavio talentovaniji centar od njega.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...