Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

5 minutes ago, darling said:

nisam ja, el nosi gospodja carnok trokutice sira sa sobom i poklanja ih? :)

 

 

ma kakvi. čak smo bili u jednoj drugoj proizvodnji. tamo su se gospoje zamalo počupale oko nekih neslaganja. 

nakon što smo videli sve vrste sira, sa brusnicama, u hrastovoj kori, sa sremušom, s ovim s onim. onda je gospoja rekla da bi nam dala sira ali nema :D

 

brend je Gorski iz Jaz(s?)ka.

Link to comment

moj mix sto se ovih sa sirevima tice...iscedim crveni grejp, malo vode i chia semenke. ostavim to preko noci da se natopi, ujutru pomesam sa ella sirom. dodam i malo whey-a sa ukusom lemon cheesecake. kapiram da bi bilo odlicno i sa medom.

Link to comment

Uh, svaka čast, verujem da moj stomak ne bi dobro reagovao na tu kombinaciju.

Inače nisam na nekom fitness programu, daleko od toga, samo pokušavam da se malo dovedem u red, pa sam između ostalog izbacio slatko.

Link to comment

ajvi, nemoj da me trpas gde ne pripadam i gde nisam. 

 

10 hours ago, nisam ja said:

 

 

ma kakvi. čak smo bili u jednoj drugoj proizvodnji. tamo su se gospoje zamalo počupale oko nekih neslaganja. 

 

aa zato si juce ppzdeo :D

 

 

10 hours ago, Skyhighatrist said:

Pa kažem, nikom se ne sviđa, a meni to dođe jedino "slatko" što trošim preko godine...

 

Kukao sam bio ovuda kako ću da preguram leto bez sladoleda :D

 

tvog kukanja se secam :) stina, nisam ni ja nikom htela da kazem, misleci da je dovoljno to sto sam uspela da resim problem brzog obroka na dijeti, i to rekla drugarici, tek ona juce zove juce odusevljena, ne samo da je jestivo, nego je i ukusno, i to bez dodavnja meda. okej, ako je tako, onda moze u narod i s medom il secerom u prahu, i bez. 

Edited by darling
Link to comment

Evo ga, nije loše uopšte (slika nije baš reprezentativna), verujem da bi sa malo meda bilo još mnogo bolje :) 

Morao sam dodati i par kapi jogurta koliko je bila suva urda. 

Inače, baš je dž taj sir.

wkTWd.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...