Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

10 hours ago, Stela said:

Dobrodosao je svaki sovjet zdravog mirisa :)

 

Za ovo što tražiš ti(citrusi i tako......) mislim da je najbolji klasik Orange verte- Hermes, jako sofisticiran nije napadan a ipak veoma veoma dobar.

Kao rezervu potraži veliki ever green i klasik Halston Z-14.

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Tresko said:

Za ovo što tražiš ti(citrusi i tako......) mislim da je najbolji klasik Orange verte- Hermes, jako sofisticiran nije napadan a ipak veoma veoma dobar.

Kao rezervu potraži veliki ever green i klasik Halston Z-14.

:heart: Najbolji parfem ikada. Ne znam samo u cemu je fora da od svih tih klasika tipa Kouros, Drakkar, samo njega nema ovde po parfimerijama.

Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

:heart: Najbolji parfem ikada. Ne znam samo u cemu je fora da od svih tih klasika tipa Kouros, Drakkar, samo njega nema ovde po parfimerijama.

E, pojavio se u raznim online parfimerijama, i to verovatno da ga vrate na tržište ima odlične cene. Ja sam kupio bočicu od 100 ml za male pare.

Link to comment
1 minute ago, Tresko said:

E, pojavio se u raznim online parfimerijama, i to verovatno da ga vrate na tržište ima odlične cene. Ja sam kupio bočicu od 100 ml za male pare.

To znam odavno ali ne mislim da ce se vracati. Pitao sam ove ovde kod mene (ako je nesto dobar biznis na Kanarima to su parfimerije zbog bescarinske zone) i mrka kapa.

Link to comment
37 minutes ago, Lancia said:

@morgana sad sam se setio da je za neki parfem trebalo da pogledam cenu za tebe. Krecana :isuse: jbg, koji bese u pitanju?¿

 

:heart:

 

jedan od armani prive bisera ali odustala san od njega, gusi me cim malo otopli

 

tenks!

  • Wub 1
Link to comment

Ima li neko od znalaca da mi objasni zašto se Paloma Picasso parfem može naći samo u Americi i u nekim online šopovima ( pojma nemam da li je to u online pravo, kopija ...šta god), vidim da je u Liliju jedan koji neću ( hoću sa zlatnim poklopcem :) isto samo online dugo mi je bio omiljeni i sad mi naspelo da ga opet imam 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 21. 2. 2024. at 14:53, ljuttko said:

Ima li neko od znalaca da mi objasni zašto se Paloma Picasso parfem može naći samo u Americi i u nekim online šopovima ( pojma nemam da li je to u online pravo, kopija ...šta god), vidim da je u Liliju jedan koji neću ( hoću sa zlatnim poklopcem :) isto samo online dugo mi je bio omiljeni i sad mi naspelo da ga opet imam 

I oni prelaze na onaj sistem fill up, koji je sad jako popularan, pa će izbaciti novu flašicu, koja će moći da se dopunjuje u parfimerijama. Tako da sad svi prodaju ono što im je ostalo na zalihama, i očigledno je da su u US imali najviše tih, ostali su verovatno već prodali.

  • Hvala 2
Link to comment

Ako misliš na Tribu Acqua Fresca ja to onda moram proveriti i kupiti, taj zeleni tribu sam OBOŽAVALA!

 

Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Ako misliš na Tribu Acqua Fresca ja to onda moram proveriti i kupiti, taj zeleni tribu sam OBOŽAVALA!

 

 

mislim na crveni tribu ali i zeleni (tj plavi, tako vidim tu boju i vjecito sam u fajtu oko nje) je bio divan, sjecam se da sam jedva odlucila koji od njih da kupim

 

0hvmHuqgn0c0jfzL.jpg

Edited by morgana
Link to comment

Ja kad sam imala (nađemo se na) tirkizni, mislim da su me non-stop pitale žene na šta mirišem. Retko divan svež i čist miris. Dugo ga nisam viđala, možda se više ni ne proizvodi.

 

spacer.png

 

Nek stoji slika, ako neko ugleda da ima da javi.

Link to comment
10 minutes ago, Valkyrie said:

Ja kad sam imala (nađemo se na) tirkizni, mislim da su me non-stop pitale žene na šta mirišem. Retko divan svež i čist miris. Dugo ga nisam viđala, možda se više ni ne proizvodi.

 

spacer.png

 

Nek stoji slika, ako neko ugleda da ima da javi.

 

ne proizvodi se ja mislim vec dugo

 

iz tih godina hocu da kupim trussardi action donna, vidim ga na kupindu ali nemam povjerenja u tog prodavca

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...