Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Meni je Nil naj za leto (uz Hadrien Annick Goutal i Dior Portofino) a lake note imaju Etro parfemi, njih drzi Belodore preporucam da njusnete, a Molecule ima Fabu (nadje se po neki cak i u Liliju 😵‍💫

  • Hvala 2
Link to comment
29 minutes ago, Katikon said:

Molecule ima Fabu (nadje se po neki cak i u Liliju 😵‍💫

Molecules drži čak i faking Jasmin, ili je držao; ugl nisam fan, sve sam ih njuškala, neke testirala na sebi, bla bla, ukratko, mislim da mi je samo jedan bio zanimljiv, valjda je bila čatvorka. Generalno me ne privlači ništa tu, nekako je sve light i inoffensive, teško mi je da zamislim da je neki njihov parfem nekome omiljen (ne kažem da nije, nego iz perspektive onoga šta je meni super).

 

Btw, prošle godine sam otkrila fenomenalan miris - Russian Leather, kuća je Memo Paris, uvalili mi tester u Metropolitenu kad sam nešto kupovala, prvo mi došlo da se onesvestim koliko je lep miris a posle sam malo plakala zbog cene (skoro 30k). Nema veze sa kožom tj. mirisom kože, ali  nimalo, nego je neka mešavina barbershop fragnance (sad ovo je zeznuto jer ne znači za svakoga isto, za mene znači da ima nešto puderasto/slatko) i… recimo da je zima i provodiš noć u šumi u Sibiru i oseća se miris drveća, oštro.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

za tebe je escentric molecue 03

@Stela

Mislim da bi trebalo poslusati.

Spoiler

Znam kakve cipele voli kums. Covek koji voli takve cipele mora da mirise dobro. To ide u paketu, garantujem :)

 

  • Haha 4
Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Kumsa plaća Eccentric Molecules, koliko puta ih je reklamirao po forumu pa nema šanse da nije agent.

Nasli su pravog coveka

  • Haha 1
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, morgana said:

 volim drvenaste note.

 

Dopao bi ti se Mancera - Saharian Wind, unisex je.

 

Imam Secret Woods - Costume National, taj je baaaš drven, ali je baš muški.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, napadaj said:

 

Dopao bi ti se Mancera - Saharian Wind, unisex je.

 

Imam Secret Woods - Costume National, taj je baaaš drven, ali je baš muški.

 

hvala, probacu ga!

Link to comment
20 minutes ago, Sandradjer said:

@Stela

Mislim da bi trebalo poslusati.

  Hide contents

Znam kakve cipele voli kums. Covek koji voli takve cipele mora da mirise dobro. To ide u paketu, garantujem :)

 

Znam za koji tim navija, pa ne sumnjam u dobar ukus :).

  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...