Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

11 minutes ago, Lancia said:

Onda je za tebe muski Halston Z-14 majka mara, uopste to je najlepsi muzki parfem svih vremena, ovde ga uopste nema, samo moze da se naruci online.


Fala, ne znam koji je taj! Istražiću.

 

10 minutes ago, morgana said:

tenks, omirisaću &other stories. gdje si kupovala margielu, u metropilitanu (ili bijese belodore) mi se neki iz linije replica dopao ali je djelovao dosta homeopatski, kao rezredjen (slicno i byredo i julliette has a gun)

 

imaš li neki drveni, a postojan da preporučiš, oni često brzo izlape?

Margielu u Stokholmu!

Od drvenastih a da imaš ovde mi sad pada na pamet Slow Dance od Byreda ali to je vrlo hit or miss (da se ne proseravam i ne kažem acquired taste :laugh:) jer na mojoj koži vremenom počinje da miriše kao šećer, a na mom bratu kao zagoreli šećer. Ima u Metropolitenu pa možeš da onjušiš. 

 

A najbolji svih vremena je ovaj ali ja ne znam gde bi ovo mogla da kupiš, ja uzela u San Remu i trošim mic po mic, šta ću… :cry:
IMG_0638.thumb.jpeg.ea3ccdd1694996eba5831e8d48b10903.jpeg

 

Link to comment

probacu byredo. bergamotto&cachmere nazalost ne ali imacu ga u vidu kad budem isla u italiju, zvuci savrseno.

 

ako volis citruse (ovdje kumkvat) s malo drveta, probaj le jardin de monsieur li (hermes) je bas lijep, meni jedan od omiljenih dnevnih, lagan i osvjezavajuc.

  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Katikon said:

Petty, hocu sad taj parfem kog nema nigde i to je to!

morgana, ima i u Merkatoru mali  Belodore i imaju Floris 

 

hvala, dobro je znati (mada mi je blize onaj u kralja petra)

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

obavijestena sam da su u seforu stigli hermes parfemi, izmedju ostalog un jardin kolekcija :wub:

 

moj favorit je un jardin de monsieur li

Edited by morgana
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Patty Lee said:

Ja siroma sam imala samo d’Orange Verte. :unsure: Samo taj znam kako miriše. :dry:

 

ako volis citrusne, probaj ovog gdina lija, dobro izveden bergamot s nekim travuljinama

 

a ja cu da omirisem dórange verte

Edited by morgana
  • Hvala 1
Link to comment

Mirisala prosle godine te Hermes, jer volim citruse, svezinu, drvenasto..e sad se vise ne secam koji sam njuskala, mada su bili nesto jaci za moj ukus i jedan je imao previse zacina.

 

Htela bih neki nov parfem, a nikako da nadjem neki da mi se svidi...mada i ne trazim :lolol:. Vrtim se u krug Armani Acqua di Gioia i Versace Yellow Diamond. Par omiljenih se vise ne proizvode. Bio je neki She Wood Disquared, kakva divna drvenasta nota. Tako jedva nadjem neki kozmeticki proizvod da mi lezi i oni ga ukinu:baoum:

Vecina parfema mi je jaka i teska, glava me zaboli.

  • Wub 1
Link to comment

Mozda mi se svidi neki Hermes, prosle godine sam nesto na brzinu na putovanju isprobavala, a sad cu moci lepo i polako.

Hvala za info :heart:

Posto ne volim teske parfeme, onda ponekad izaberem nepostojane :D

  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...