Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Stela, brt, idi u Zaru i onjuškaj sve na onom stolu sa parfemima. Ionako je sve djup nekog drugog mirisa + jeftino + postojanost manje-više (zavisi)… Ja bih overila i Zara Man parfeme.

Low stakes.

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Taj Versace Versense nije los, ima ga moja sestra. 

Ovaj Chanel sto sam juce probala isto je fin.

Prvi put cujem za termin niche parfemi, nepoznavalac sam zanra :D.

 

Patty, ti si jedno :heart: Pronjuskacu po Zari, sta mi tesko.

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 19. 3. 2024. at 10:10, Patty Lee said:

Stela, brt, idi u Zaru i onjuškaj sve na onom stolu sa parfemima. Ionako je sve djup nekog drugog mirisa + jeftino + postojanost manje-više (zavisi)… Ja bih overila i Zara Man parfeme.

Low stakes.

Patty, ti si kriva što sam na slepo naručio Lisboa + Seoul kombo paket. :D
Acqua Di Gio sam imao odavno, miris jeste malo izlizan pošto ga svako ima, ali meni i dalje jedan od najlepšh letnjih parfema jer volim te citrusne i morske, mediteranske note. Stoga posle malo risrča izbor pade na Zarin Lisabon koji bi trebao da je kopija istoga. Cena smešna, 1590 din… Ali za 2290 se dobija i Seul pa zašto da ne. On je navodno Invictus kopija.

 

Treba mi nešto sveže za toplije dane, za svaki dan… nadam se da postojanost nije baš očajna.

Edited by mraki
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

@mraki E, meni su lepa ta dva!

Tu Cities kolekciju su radili sa Jo Malone, I think?

Sećam se da su mi bili lepi i Lisboa i Seoul (taj je rađen po uzoru na neki Jo Malone miris, ne znam koji ali ”letnje” miriše), najhvaljeniji je St. Tropez ali iskreno taj nisam nikad ni videla uživo u radnji (ne znači mi ništa opis, moram da onjušim, šta ću), on je valjda djup za neki Montale miris, no idea.

  • Wub 1
Link to comment

Probala sam i ja Molekul, par komada, vecina je imala paculi notu sto ne volim, dopao mi se zato jedan koji je vukao na pomorandzu, bas lepo, ali ta pomorandza nestane brzo i ostane baza koja mi se nije mnogo svidela. Tako da, nista.

 

U Jasminu sam skoro probala Guerlain L'instant Magic, nacisto puderast, svideo mi se jako na kozi ali mi je trenutno preskup, razmisljam da ga uzmem cim izadjem iz siromastva

To je ovaj cini mi se

image.png.d8ae597310981c6e715ee8e1be5bf1d3.png

  • Haha 2
Link to comment

I ja čekam da moje potrebe izađu sa dna liste prioriteta i da ponovim Narciso R for her, Hugo Boss Femme i Gucci Gardeniju.

Sva tri roze, sva tri obožavam i sva tri sam spičila do lizanja flašice iznutra.

 

Trenutno akam Klajnovu Euforiju, Burberry Body i ubacujem Burberry Weekend i Gucci by Gucci u rotaciju. Kad još malo upeče zvezda dolazi doba Bašte na Nilu i sličnih.

Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

 

Trenutno akam Klajnovu Euforiju

 

:wub:

Ja to akam godinama :)

Od tih Hugo Boss sam volela XX. Imala sam i Femme.

Link to comment

@Valkyrie deca porasla, pasa trenutno nemam, mačka nezahtevna, jeste potrajalo ali lagano se laktam na vrh prioriteta:kecman:

 

imam igrom slučaja dosta parfema, većinu nisam birala. 

  • Haha 2
Link to comment
22 minutes ago, Lena said:

 

:wub:

Ja to akam godinama :)

Od tih Hugo Boss sam volela XX. Imala sam i Femme.

Dobra je Euforija ali meni ipak ti "duboki" parfemi nisu u prvom korpusu.

Sad sam se setila da imam i Chloe od tih nežnih, moram i njega da sljuštim. Zapravo cela ta polica zahteva inspekciju

Inspect Natascha Ochsenknecht GIF by Sky Deutschland

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, mraki said:

Patty, ti si kriva što sam na slepo naručio Lisboa + Seoul kombo paket. :D
Acqua Di Gio sam imao odavno, miris jeste malo izlizan pošto ga svako ima, ali meni i dalje jedan od najlepšh letnjih parfema jer volim te citrusne i morske, mediteranske note. Stoga posle malo risrča izbor pade na Zarin Lisabon koji bi trebao da je kopija istoga. Cena smešna, 1590 din… Ali za 2290 se dobija i Seul pa zašto da ne. On je navodno Invictus kopija.

 

Treba mi nešto sveže za toplije dane, za svaki dan… nadam se da postojanost nije baš očajna.

A gde si to naručivao?

Link to comment
12 minutes ago, Shan Jan said:

Sta valja za muske sto je izaslo u zadnjih godinu-dve? Ocu da se pocastim :nobles:

Tom Ford Ombre Leather ?

Link to comment
1 minute ago, askeladden said:

Tom Ford Ombre Leather ?

Au kume nije bas jeftin al aj probacu da vidim kakav je :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...