Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

17 hours ago, vookela said:

CDNI je verovatno edt, koristim ga godinama, neprevazidjen je...ja uzeo skoro dekant parfemsku verziju da probam, zakiva kakav je.

 

Mislim da parfemske verzije kod nas nema :sad: 

 

Inace ovaj CDNI EDT stavio juce, oseca se danas ko da sam ga malopre naprskao :) 

Link to comment

Meni su svi klasični komercijalni parfemi u Jasminu i sličnim mestima bezveze, previše se oseća alkohol i svi kao da mirišu jedan na drugi. U oktobru sam isprobavao sve u Jasminu i došao do tog zaključka.

 

Stoga mogu da preporučim Citrus Verbena toaletnu vodu u maloj radnji u Knez Mihailovoj. Sjajan, osvežavajući miris, obogaćen organskom verbenom iz Provanse, esencijalnim uljima limuna i pomorandže i ekstraktom grejpfruta. Nisam ja čovek za teške mirisne note izgleda. 

Edited by eumeswil
Link to comment
On 31.1.2023. at 15:34, Shan Jan said:

 

Imam ga no sam hteo malo da promesam:sleep:

 

Imas li ti neki savet? Pretpostavljam da se bilo ko razume u parfeme bolje od mene.

 

Prada Luna Rossa Carbon

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 15.2.2023. at 15:48, Tpojka said:

XWqARc2.png

 

Najsličniji old people and soap noti, tj, jedan od rijetkih čije prisustvo me ne ometa na napadan način.

At the barber shop replika Maison Margiela .Najbolje ga volim u tom fazonu.

Link to comment
2 minutes ago, askeladden said:

At the barber shop replika Maison Margiela .Najbolje ga volim u tom fazonu.

 

Nekad davno, mislim da je Xeryus plavi bio sličan.

Link to comment
On 7. 2. 2023. at 21:13, ultra plasticni said:

 

Prada Luna Rossa Carbon

 

Hteo sam ovaj tvoj ali na kraju zavrsio :

 

Prada-LHomme-Prada-Intense-Eau-de-Parfum-Spray-67537x1_2.thumb.jpg.318bba29ace6d6ca6d6cc2bb8c522aaf.jpg

 

Retko mi se svide ovako cvetni ali ovaj mi je bas legao a i popust je bio veci. :)

  • +1 1
Link to comment
  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

armani prive turquoise je najsavrseniji parfem ikad, ako se ja pitam, ali cijena od preko 200 e za 50 ml je nenormalna (iako je veoma dugotrajan) i nije mi u dometu

 

zna li neko da li u inostranstvu ikada bude snizen?

Edited by morgana
  • Wub 1
Link to comment
5 hours ago, morgana said:

armani prive turquoise je najsavrseniji parfem ikad, ako se ja pitam, ali cijena od preko 200 e za 50 ml je nenormalna (iako je veoma dugotrajan) i nije mi u dometu

 

zna li neko da li u inostranstvu ikada bude snizen?

266€ za 100ml

https://www.sephora.de/p/prive-bleu-lazuli-eau-de-parfum-433263.html?utm_source=idealo&utm_medium=psm&utm_content=433263

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...